Sponsor Miasto Kielce

Marcin Długosz

Te zajęcia stanowią bazę

- Myślę, że każdy jest świadomy pracy, którą trzeba wykonać. Bardziej sceptycznie podchodziliśmy do tego na początku, nie znając jeszcze metod i możliwego efektu. Teraz każdy jest przekonany, że ta praca zaowocuje – jasno stawia sprawę na starcie przygotowań do nowej rundy pomocnik Korony Kielce, Jakub Żubrowski.

 


I dodaje: - Nie są to najprzyjemniejsza zajęcia, ale taką pracę trzeba wykonać. Ona stanowi bazę do tego, co będzie później.


Optymalne rozwiązanie stanowiłyby wyruszenie na obóz do Turcji w pełnym gronie, wraz z nowymi twarzami, które wkrótce mogą zawitać w Koronie. - Fajnie byłoby się docierać już na obozie przez dwa tygodnie, ale wiadomo też, jakie są realia. Niektórych fajnych zawodników można wyciągnąć pod koniec okienka. To nie są jednak moje kompetencje. Sztab szkoleniowy wie, jakie chce wzmocnić pozycje – uważa „Żuber”.


- Mam nadzieję, że przepracujemy dobrze ten okres i będzie to wszystko wyglądało lepiej niż końcówka. W środku rundy mieliśmy takie optimum i trzeba to przeskoczyć, żeby chcieć więcej – kończy zawodnik Korony.

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij