Sponsor Miasto Kielce

| Wydarzenie

Korona nominowana do Nagród Biznesu Sportowego!

Miło nam poinformować, że kanał internetowy Korona TV oraz Social Media Korony Kielce zostały docenione przez specjalistów z branży marketingu sportowego. Korona Kielce została nominowana w dwóch kategoriach do Nagród Biznesu Sportowego!

Uroczysta XIV Gala Sportu i Biznesu odbędzie się 22 marca 2018 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Podczas imprezy kapituła przyzna najbardziej prestiżowe wyróżnienia w marketingu sportowym. 

 

Nagrody Biznesu Sportowego mają na celu docenienie szczególnego wkładu w rozwój i profesjonalizację polskiego sportu, oraz umiejętne wykorzystanie wiedzy i umiejętności w procesach zarządzania sportem. Korona została nominowana w dwóch kategoriach.

 

Doceniony przez specjalistów został kanał internetowy Korona TV za film dokumentalny "Korona w Gdyni. Podróż - hotel - odprawa - mecz". Zauważona została też aktywność Biura Prasowego Korony Kielce w kategorii Social Media. Z ekstraklasowych rywali tego zaszczytu dostąpiła jeszcze tylko Jagiellonia Białystok, z którą Korona stoczyła pojedynek w #DerbyTwittera. 

 

Głównym twórcą Korona TV jest Michał Siejak. Natomiast Social Mediami kieleckiego klubu (Facebook, Twitter, Instagram) zajmują się Marcin Długosz, Mateusz Kępiński, Michał Siejak oraz Paweł Jańczyk. 

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij