Promo banner
Sponsor Miasto Kielce

| Wydarzenie

Mateusz Kępiński

Odnowiona odnowa biologiczna

Zakończył się remont odnowy biologicznej na Kolporter Arenie. Jego efekty można było dzisiaj oglądać we wnętrzach kieleckiego stadionu. Piłkarze Korony Kielce zyskali kilka pomieszczeń, w których w komfortowych warunkach będą regenerowali się po meczach. 

- Odnowa została przebudowana i zmodernizowana zgodnie z sugestiami Korony Kielce. Zwiększyliśmy powierzchnię, z której korzystać będą zawodnicy. Koszt inwestycji nie był duży, bo było to 70 tysięcy złotych. Chciałbym jednak zaznaczyć, że prace wyburzeniowe wykonali pracownicy MOSiR-u. Specjalistyczne działania zrobiła za to firma zewnętrzna - powiedział Artur Sabat, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 

 

Koroniarze mają teraz do dyspozycji wanny do hydromasażu, dwie sauny oraz strefę masażu i wypoczynku. - Jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie z MOSiR-em udało nam się zrealizować tą inwestycję. Wcześniej były tu pomieszczenia, które były bardzo mało funkcjonalne. Teraz dostosowaliśmy je do swoich potrzeb. Cały ten obszar został kompletnie wyremontowany, dlatego zawodnicy mają teraz do dyspozycji odnowę biologiczną, na którą sobie zasłużyli. Teraz fizjoterapeuci i piłkarze mają odpowiednie warunki do pracy. Z odnowy korzystać będą również juniorzy młodsi i starsi - mówił Krzysztof Zając, prezes Korony Kielce. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij