| Wywiad

Mateusz Kępiński

Jesteśmy trochę zawiedzeni

Niezbyt rozmowny po zwycięstwie 2:1 z Arką Gdynia był trener Gino Lettieri. Szkoleniowiec gospodarzy natomiast cieszył się, że jego zespół zdobył cenną bramkę na wyjeździe.

Leszek Ojrzyński: - Jesteśmy w połowie drogi. W takiej sytuacji nie lubię oceniać szans. Jesteśmy po pierwszej połowie, druga będzie w Gdyni. Wynik 1:2 a 0:2 to kolosalna różnica. Z takim rezultatem jest w nas zdecydowanie więcej nadziei przed rewanżem. Wiedzieliśmy, że pewnych rzeczy nie oszukamy. W stałych fragmentach wysocy zawodnicy nas dominowali. Tak właśnie straciliśmy pierwszego gola. Mogło być gorzej, ale jest 1:2 i 17 kwietnia wszystko się rozstrzygnie.

Gino Lettieri: - Po tym meczu w zasadzie można powiedzieć jedno zdanie. Jesteśmy trochę zawiedzeni naszym zespołem. Takich bramek nie traci się nawet w okręgówce w Niemczech. Nie będziemy mówić o jednym piłkarzu. W tej akcji zawiodła grupa zawodników.