Sponsor Miasto Kielce

| Trening

Mateusz Kępiński

Kierunek na Wrocław obrany

Żółto-czerwoni muszą szybko przestawić się z trybu pucharowego na ligowy. Już w sobotę we Wrocławiu czeka ich ostatni mecz w fazie zasadniczej Lotto Ekstraklasy. Czasu na odpoczynek nie ma w ogóle, ale kielczanie ze Śląskiem będą mogli zagrać bez presji. 

W czwartek Koroniarze spotkali się na Kolporter Arenie już po godzinie 10.00. Szybko trzeba było zamknąć temat rywalizacji Pucharu Polski, dlatego trener Gino Lettieri zaprosił piłkarzy na pomeczową analizę. Szkoleniowiec mimo zwycięstwa 2:1 miał spore zastrzeżenia do gry swojej drużyny, dlatego wnioski z pucharowego starcia wysnuwano przez prawie godzinę. 

 

 

 

Następnie kadra podzielona została na dwie grupy. Zawodnicy, którzy wczoraj zagrali całe spotkanie lub w większym wymiarze czasowym, mieli zajęcia biegowe w terenie. Pozostałych natomiast czekał trening wyrównawczy, na którym skupiono się na ćwiczeniach strzeleckich.

 

 

 

W piątek Żółto-czerwoni będą mieli jeden popołudniowy trening, po którym wybiorą się już w daleką drogę do Wrocławia. Początek spotkania ze Śląskiem w sobotę o godzinie 18.00.

 

 

 

Więcej zdjęć z treningu można obejrzeć TUTAJ

 

 

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij