Promo banner
Sponsor Miasto Kielce

| Trening

Mateusz Kępiński

Podwójne przygotowania

Przed Żółto-czerwonymi bardzo dynamiczny okres. W tym tygodniu Gino Lettieri i jego podopieczni rozpoczynają przygotowania do dwóch ważnych spotkań, które zostaną rozegrane z zaledwie czterodniową przerwą. 

Koroniarze muszą myśleć nie tylko o rywalizacji z Lechem, którą rozegrają w Poznaniu w piątek 13 kwietnia, ale także o najistotniejszym starciu tego sezonu, czyli meczu rewanżowym półfinału Pucharu Polski z Arką Gdynia. Kielczanie w Gdyni mogą przejść do historii jako druga drużyna Korony, która awansowała do wielkiego finału.

 

 

 

W związku z tym w tym tygodniu Żółto-czerwoni trenować będą przede wszystkim w dwóch grupach. O ile jeszcze we wtorek, na dwóch zajęciach pracować będą razem, to już w środę nastąpi podział. Każda grupa będzie miała inny reżim treningowy dostosowany do konkretnego meczu. 

 

 

 

 

W czwartek po raz ostatni w tym tygodniu drużyna będzie pracować razem, a po obiedzie połowa Żółto-czerwonych uda się na mecz z Lechem Poznań, z którym w piątek zainaugurujemy rundę finałową Lotto Ekstraklasy. 

 

 

 

Więcej zdjęć z wtorkowego treningu można obejrzeć TUTAJ 

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij