Sponsor Miasto Kielce

| Wywiad

Z Warszawy Mateusz Kępiński

Graliśmy dobrze, ale straciliśmy proste bramki

- W drugiej połowie przeżyliśmy to samo co w meczu z Jagiellonią. Szybko straciliśmy bramkę po bardzo ładnym uderzeniu. Niestety po przerwie zmarnowaliśmy trzy stuprocentowe okazje. To nas boli. Zrobiliśmy także dwa poważne błędy w obronie i skończyło to się kolejnymi golami dla Legii – powiedział Gino Lettieri po rywalizacji z Legią Warszawa.

Gino Lettieri: - Jestem dumny z naszego zespołu. Dobrze zaczęliśmy mecz, bo przez 35 minut Legia nie mogła dość do sytuacji. My natomiast mieliśmy swoją okazję, ale po uderzeniu naszego zawodnika Malarz popisał się dobrą interwencją. Legia zagroziła nam ze stałego fragmentu, po którym trafiła w słupek. Ostatnie 15 minut pierwszej połowy gospodarze nas przycisnęli, ale do przerwy było 0:0.

 

- W drugiej połowie przeżyliśmy to samo co w meczu z Jagiellonią. Szybko straciliśmy bramkę po bardzo ładnym uderzeniu. Niestety po przerwie zmarnowaliśmy trzy stuprocentowe okazje. To nas boli. Zrobiliśmy także dwa poważne błędy w obronie i skończyło to się kolejnymi golami dla Legii. Graliśmy dobrze, ale straciliśmy proste bramki. To nie powinno się zdarzyć. Z postawy zawodników jednak jestem zadowolony.

 

Dean Klafurić: - Gratuluję zawodnikom zwycięstwa i podejścia do tego meczu. Pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną. Widzę jednak duże pole do dalszej pracy, żebyśmy grali jeszcze lepiej. Nie jestem zadowolony z pewnych taktycznych rzeczy. Stanęliśmy po trzeciej bramce. Drużyna nie wykonywała naszych zaleceń i dlatego straciliśmy bramkę pod koniec meczu. Dla tak wielkiego klubu, jakim jest Legia, każda bramka jest ważna.

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij