Z Zabrza Mateusz Kępiński

Ciężko było się podnieść, ale nam się udało

- Mojej drużynie po dzisiejszym spotkaniu należą się pochwały. Szybko straciliśmy bramkę. Bardzo ciężko jest się podnieść psychicznie z takiej sytuacji. Ale nam się to udało i odwróciliśmy mecz – powiedział trener Gino Lettieri po remisie z Górnikiem Zabrze.

Gino Lettieri:  - Te nasze mecze z Górnikiem są zawsze ciekawe i fajne dla oka. Jest ofensywne granie i pada dużo bramek. Dzisiaj też tak było. Mieliśmy lepsze okazje, ale za dużo rozdajemy prezentów. Tak było w 30 sekundzie, w której straciliśmy pierwszą bramkę. Potem przy golu na 2:2, kiedy byliśmy przy piłce, niepotrzebnie weszliśmy w drybling i była strata piłki. Pokazaliśmy więcej w ofensywie niż Górnik, który był groźny przy stałych fragmentach. Jestem jednak zadowolony z meczu. Podobnie było po trzech poprzednich, ale tam wyniki nam nie pasowały. Musimy się wiele nauczyć przed następnym sezonem, ale mojej drużynie po dzisiejszym spotkaniu należą się pochwały. Szybko straciliśmy bramkę. Bardzo ciężko jest się podnieść psychicznie z takiej sytuacji. Ale nam się to udało i odwróciliśmy mecz.

Marcin Brosz: - Dzisiejsze spotkanie było podobne do poprzednich dwóch. Było bardzo widowiskowe, bo zarówno my, jak i drużyna z Kielc przez 90 minut walczyła o zwycięstwo. Szybko strzelona bramka spowodowała, że nie graliśmy do końca tego, co chcieliśmy. Korona dwa razy wykorzystała nasze złe ustawienie. Cała drugą połowę dążyliśmy do korzystnego wyniku. Zabrakło nam jednak większej ilości sytuacji. Cały mecz oglądaliśmy jednak bardzo dobre widowisko.