Sponsor Miasto Kielce

Nie przestaniemy grać ofensywnie

– Bez względu na to z kim gramy, zawsze jesteśmy skoncentrowani na rywalu. Oczekuję najwyższej motywacji od moich zawodników i tak będzie też w niedzielę – zapowiada trener Gino Lettieri przed potyczką z Wisłą Płock.

Szkoleniowiec żółto-czerwonych przed najbliższym spotkaniem ma do swojej dyspozycji niemal całą kadrę. Jedynym kontuzjowanym zawodnikiem jest wciąż Jakub Żubrowski. – Oprócz „Alonso” wszyscy pracują na sto procent i są gotowi – zaznacza Włoch.

 

Kielczanie w minionych dniach rozegrali dwa ligowe spotkania, dlatego w starciu z Wisła Płock na boisko może wybiec kilku zawodników, którzy ostatnio zasiedli na ławce rezerwowych. – Drużyna zagrała w Zabrzu bardzo dobry mecz. Mogą być jednak zmiany. Kilku piłkarzy, którzy teraz grali bez przerwy mogą odpocząć. Są zmęczeni. Podczas treningów będziemy pracowali w grupach, aby wyrównać poziom – tłumaczy Lettieri.

 

W ostatnim pojedynku na płockim obiekcie, żółto-czerwoni przegrali 0:2 mimo tego, że przez większość spotkania, to oni dominowali na murawie. – Mamy w pamięci ostatni mecz w Płocku. Chcemy jednak kontynuować naszą ofensywną grę i przestać rozdawać prezenty w defensywie – kwituje szkoleniowiec Korony.

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij