Sponsor Miasto Kielce

| Wydarzenie

Mateusz Kępiński

Czytali i tańczyli z przedszkolakami

Czy da się połączyć akcję "Cała Polska czyta dzieciom" z tańcami i zabawami? Można! Udowodniły to dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 9 w Kielcach, które zaprosiły do placówki Jakuba Żubrowskiego i Piotra Malarczyka. 

Nasi piłkarze zostali znakomicie przyjęci przez przedszkolaków. Zajęcia trzeba było rozpocząć, jak to sportowcy, od rozgrzewki. W rytm muzyki wszyscy na czele z Żółto-czerwonymi wykonywali skoki, skłony oraz inne ćwiczenia.

 

 

 

Potem można było zacząć czytanie bajki "O brzydkim kaczątku". Zawodnicy zaskoczyli tym, jak wczuli się w rolę, zabawnie naśladując odgłosy piskląt.  Po przeczytaniu opowiadania trzeba było sprawdzić, jak przedszkolaki zapamiętały bajkę. Krótkie odpytywanie z treści udowodniło, że piłkarze mieli bardzo uważnych słuchaczy.

 

 

 

To oczywiście nie był koniec spotkania. Koroniarze bawili się z dziećmi jeszcze przez kilkadziesiąt minut. Pokazywali też swoje umiejętności piłkarskie, czym zaimponowali małym kibicom. 

 

 

 

Przedszkolu Samorządowemu nr 9 w Kielcach dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie i świetną zabawę! 

 

Więcej zdjęć można obejrzeć TUTAJ

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij