Promo banner
Sponsor Miasto Kielce

Ogłoszenie w sprawie pracy w Koronie

Klub Piłkarski KORONA S.A. z siedzibą w Kielcach poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA  DS.  KADROWO - PŁACOWYCH

Miejsce pracy: Kielce, ul. Ściegiennego 8

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

  • sporządzanie list płac pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz umów cywilnoprawnych;
  • obliczanie świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, urlopów, ekwiwalentów i innych;
  • sporządzanie deklaracji ZUS, GUS i US;
  • przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem i zwalnianiem pracownika;
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej, ewidencji absencji, czasu pracy, badań okresowych, szkoleń BHP itd.;
  • ustalanie uprawnień do urlopów oraz wypłaty odpraw, ekwiwalentów i innych;
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i dochodach;
  • prowadzenie wszelkiej korespondencji dot. zagadnień kadrowo-płacowych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum roczne doświadczenie w obsłudze kadrowej i naliczaniu płac;
  • dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i systemu ubezpieczeń społecznych;
  • znajomość programu Płatnik, MS Office (Word, Excel) oraz programu kadrowo-płacowego Enova,
  • dobra organizacja pracy i rzetelność;
  • systematyczność, obowiązkowość, sumienność;
  • duża samodzielność w działaniu i zaangażowanie;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 10 czerwca 2018 r. za pośrednictwem drogi e-mailowej korona.sa@korona-kielce.pl lub złożenie osobiste w sekretariacie KORONA S.A. ul Ściegiennego 8, 25-033 Kielce.

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij