Sponsor Miasto Kielce

| Ekstraklasa

Terminarz fazy zasadniczej nowego sezonu

Na Kolporter Arenie szykuje się bardzo interesujące otwarcie sezonu! Już w drugiej kolejce Korona Kielce na własnym stadionie zmierzy się z mistrzem Polski - Legią Warszawa. Znamy już zestaw par wszystkich kolejek fazy zasadniczej sezonu 2018/2018 Lotto Ekstraklasy! 

Kolejka 1 - 21-22 lipca 

Górnik Zabrze - Korona Kielce 
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 
Wisła Kraków - Arka Gdynia 
Wisła Płock - Lech Poznań 
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 
Śląsk Wrocław - Cracovia 

Kolejka 2 - 28-29 lipca 

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 
Górnik Zabrze - Wisła Płock 
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 
Korona Kielce - Legia Warszawa 
Lech Poznań - Cracovia 
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 
Wisła Kraków - Miedź Legnica 

Kolejka 3 - 4-5 sierpnia 

Cracovia - Arka Gdynia 
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 
Wisła Płock - Korona Kielce 
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 

Kolejka 4 - 11-12 sierpnia 

Arka Gdynia - Górnik Zabrze 
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 
Piast Gliwice - Legia Warszawa 
Pogoń Szczecin - Cracovia 
Wisła Kraków - Wisła Płock 

Kolejka 5 - 18-19 sierpnia 

Cracovia - Zagłębie Lubin 
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 
Lech Poznań - Wisła Kraków 
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 
Miedź Legnica - Korona Kielce 
Wisła Płock - Arka Gdynia 
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 

Kolejka 6 - 25-26 sierpnia 

Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 
Korona Kielce - Arka Gdynia 
Legia Warszawa - Wisła Płock 
Piast Gliwice - Cracovia 
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 

Kolejka 7 - 1-2 września 

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 
Cracovia - Legia Warszawa 
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 
Lech Poznań - Piast Gliwice 
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 

Kolejka 8 - 15-16 września 

Jagiellonia Białystok - Cracovia 
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 
Legia Warszawa - Lech Poznań 
Piast Gliwice - Arka Gdynia 
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 
Wisła Płock - Miedź Legnica 
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 

Kolejka 9 - 22-23 września 

Arka Gdynia - Lech Poznań 
Cracovia - Wisła Płock 
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 
Miedź Legnica - Legia Warszawa 
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 

Kolejka 10 - 29-30 września 

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 
Lech Poznań - Miedź Legnica 
Legia Warszawa - Arka Gdynia 
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 
Wisła Kraków - Korona Kielce 
Wisła Płock - Lechia Gdańsk 
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia 

Kolejka 11 - 6-7 października 

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 
Cracovia - Wisła Kraków 
Górnik Zabrze - Lech Poznań 
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 
Miedź Legnica - Piast Gliwice 
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 

Kolejka 12 - 20-21 października 

Cracovia - Górnik Zabrze 
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 
Zagłębie Lubin - Wisła Płock 
Lech Poznań - Korona Kielce 
Legia Warszawa - Wisła Kraków 
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 

Kolejka 13 - 27-28 października 

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 
Korona Kielce - Cracovia 
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 
Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 
Wisła Płock - Piast Gliwice 

Kolejka 14 - 3-4 listopada 

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 
Cracovia - Miedź Legnica 
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 
Piast Gliwice - Wisła Kraków 
Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 

Kolejka 15 - 10-11 listopada 

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 
Korona Kielce - Piast Gliwice 
Lechia Gdańsk - Cracovia 
Miedź Legnica - Arka Gdynia 
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 

Kolejka 16 - 24-25 listopada 

Arka Gdynia - Wisła Kraków 
Cracovia - Śląsk Wrocław 
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 
Korona Kielce - Górnik Zabrze 
Lech Poznań - Wisła Płock 
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 

Kolejka 17 - 1-2 grudnia 

Cracovia - Lech Poznań 
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 
Legia Warszawa - Korona Kielce 
Miedź Legnica - Wisła Kraków 
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 
Wisła Płock - Górnik Zabrze 
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 

Kolejka 18 - 8-9 grudnia 

Arka Gdynia - Cracovia 
Górnik Zabrze - Miedź Legnica 
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 
Korona Kielce - Wisła Płock 
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 

Kolejka 19 - 15-16 grudnia 

Cracovia - Pogoń Szczecin 
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 
Legia Warszawa - Piast Gliwice 
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 
Wisła Płock - Wisła Kraków 
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 

Kolejka 20 - 22 grudnia 

Arka Gdynia - Wisła Płock 
Zagłębie Lubin - Cracovia 
Korona Kielce - Miedź Legnica 
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 
Wisła Kraków - Lech Poznań 
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 

Kolejka 21 - 9-10 lutego 

Arka Gdynia - Korona Kielce 
Cracovia - Piast Gliwice 
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok 
Wisła Płock - Legia Warszawa 
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 

Kolejka 22 - 16-17 lutego 

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 
Legia Warszawa - Cracovia 
Piast Gliwice - Lech Poznań 
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 

Kolejka 23 - 23-24 lutego 

Arka Gdynia - Piast Gliwice 
Cracovia - Jagiellonia Białystok 
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 
Lech Poznań - Legia Warszawa 
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 
Miedź Legnica - Wisła Płock 
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 

Kolejka 24 - 2-3 marca 

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 
Lech Poznań - Arka Gdynia 
Legia Warszawa - Miedź Legnica 
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 
Wisła Płock - Cracovia 
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 

Kolejka 25 - 9-10 marca 

Arka Gdynia - Legia Warszawa 
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 
Korona Kielce - Wisła Kraków 
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 
Miedź Legnica - Lech Poznań 
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 

Kolejka 26 - 16-17 marca 

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 
Lech Poznań - Górnik Zabrze 
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 
Piast Gliwice - Miedź Legnica 
Wisła Kraków - Cracovia 
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 

Kolejka 27 - 30-31 marca 

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 
Górnik Zabrze - Cracovia 
Korona Kielce - Lech Poznań 
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 
Wisła Kraków - Legia Warszawa 
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 

Kolejka 28 - 3 kwietnia 

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 
Cracovia - Korona Kielce 
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 
Piast Gliwice - Wisła Płock 
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 

Kolejka 29 - 6-7 kwietnia 

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 
Miedź Legnica - Cracovia 
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 
Wisła Kraków - Piast Gliwice 
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 

Kolejka 30 - 13 kwietnia 

Arka Gdynia - Miedź Legnica 
Cracovia - Lechia Gdańsk 
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 
Piast Gliwice - Korona Kielce 
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

Strefa sponsora

Partner strategiczny
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Dostawca usług medycznych
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies Polityka prywatności Akceptacja