Podrażnione ambicje juniorów młodszych

Juniorzy młodsi rozpoczęli sezon Centralnej Ligi juniorów od porażki z Rzeszowie 0:2. W drugiej kolejce żółto-czerwoni zmierzą się na wyjeździe ze Stalą Mielec.

Mieleccy piłkarze również przegrali w swoim premierowym spotkaniu. Juniorzy ulegli w Starachowicach z tamtejszej Juvencie 1:2.

Podopieczni Marka Graby oraz Michała Gębury mieli z czego wyciągać wnioski. Kielczanie muszą pracować nad skutecznością oraz koncentracją. - W tym meczu zabrakło nam determinacji i walki. Tak właściwie w  pierwszej połowie stworzyliśmy sobie tylko jedną szansę, gdy w 34. minucie Śliwa trafił w ręce bramkarza w sytuacji sam na sam. Drużyna gospodarzy uciekała się do prostych środków. Często posyłali długie piłki w kierunku napastników. Byli jednak bardziej zdeterminowani i to dało im trzy punkty - mówił po ostatnim meczu jeden ze szkoleniowców kielczan.

Początek spotkania pomiędzy Stalą Mielec a Koroną Kielce zaplanowano na sobotę, 25 sierpnia o godz. 13.