Sponsor Miasto Kielce

| KKP

Żółto-czerwone Przedszkole Korony - podział na grupy

Poniżej przedstawiamy podział na grupy Żółto-czerwonego Przedszkola Korony Kielce.

 

 

ROCZNIK 2013

 

GRUPA ZIELONA

 

  1. KACPER GÓRECKI
  2. JAN JAMROŻEK
  3. ALEKSANDER PIĘTKOWSKI
  4. ANTONI ZAPAŁA
  5. MATEUSZ GIL
  6. WIKTOR STAROŃ
  7. BARTOSZ GIL
  8. JAKUB SZYMCZYK
  9. BARTŁOMIEJ GÓRSKI
  10. TYMOTEUSZ COŚ
  11. MICHAŁ JEDLIŃSKI
  12. MIKOŁAJ DĄBROSKI
  13. KACPER KALETA
  14. FILIP PACHOLEC
  15. PATRYK CIOSEK
  16. FRANCISZEK SIEKAŃSKI
  17. MICHAŁ MARCZEWSKI
  18. ANTONI KROMER
  19. PIOTR PAWLACZYK
  20. ANTONI KOWALSKI
  21. MICHAŁ MIERZWA
  22. MICHAŁ BYDLIŃSKI

 

Terminy zajęć : czwartek 17.00, sobota 10.00

Miejsce: hala sportowa Szkoła Podstawowa nr 27 Kielce ul. Marszałkowska 96

Pierwsze zajęcia odbędą się w czwartek, 20.09.2018 roku, o godzinie 17.00

 

Trenerzy  grupy III:

Marlena Kasprzyk 516 452 104

Maria Tarczyńska  535 868 613

 

Na zajęcia zabieramy: Koszulkę, spodenki, obuwie halowe oraz wodę mineralną niegazowaną. Szczegółowych informacji organizacyjnych otrzymacie Państwo od trenerów na pierwszych zajęciach.

 

 

 

GRUPA NIEBIESKA

 

  1. WIKTOR PORĘBSKI
  2. MATEUSZ STACHURA
  3. PAWEŁ KOWALEWSKI
  4. PATRYK KAŁUŻA
  5. ROBERT ŚWIDERSKI
  6. TYMON TOKARSKI
  7. WOJCIECH PIÓRO
  8. LEON FLACZYŃSKI
  9. SZYMON PIETRZYK
  10. MAREK TROJAN
  11. FILIP SOCHA
  12. ALEKSANDER BANASIK
  13. MIŁOSZ KRÓL
  14. MIKOŁAJ PRUS
  15. SZYMON ZIELIŃSKI
  16. ALAN MAZURCZAK
  17. JAKUB SZAWRACKI
  18. PIOTR WICHA
  19. WOJCIECH PUŁKA
  20. KACPER RADZIWOLSKI
  21. MICHAŁ CHROBOTA

 

Terminy zajęć : czwartek 18.00, sobota 11.00

Miejsce: hala sportowa Szkoła Podstawowa nr 27 Kielce ul. Marszałkowska 96                                                                   

Pierwsze zajęcia odbędą się w czwartek, 20.09.2018 roku, o godzinie 18.00

 

Trenerzy  grupy III:                         

Maria Tarczyńska  535 868 613 

Marlena Kasprzyk 516 452 104

 

Na zajęcia zabieramy: Koszulkę, spodenki, obuwie halowe oraz wodę mineralną niegazowaną. Szczegółowych informacji organizacyjnych otrzymacie Państwo od trenerów na pierwszych zajęciach.

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 2014

 

 GRUPA ŻÓŁTA

 

  1. TYMON SOLEK
  2. MARCEL PODSIADŁY
  3. MARCIN GRZYB
  4. SEBASTIAN KRAWIEC
  5. LEON ZALEWSKI
  6. KRZYSZTOF STACHERA
  7. WIKTOR ŁATAŚ
  8. WOJCIECH WASILEWSKI
  9. JAKUB KMIECIK
  10. ADRIAN KOCH
  11. STANISŁAW ZAPAŁA
  12. TYMOTEUSZ KOZŁOWSKI
  13. MIŁOSZ LEWANDOWSKI
  14. TYMOTEUSZ DOMAGAŁA
  15. BORYS KOPIEC
  16. MATEUSZ STĘPNIEWSKI
  17. KACPER FLORECKI
  18. ALAN PIECABA
  19. ALEKSANDER GŁOWACKI
  20. WOJCIECH BORKOWSKI
  21. MIKOŁAJ STAŃCZYK
  22. FILIP ZIĘTAL
  23. RAFAŁ KOLASA
  24. JAKUB MOĆKO
  25. JULIAN JACKOWSKI

 

Terminy zajęć : poniedziałek 17.00, środa 17.00

Miejsce: hala sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 Kielce ul. Leopolda Staffa 7

Pierwsze zajęcia odbędą się w środę, 19.09.2018 roku, o godzinie 17.00

 

Trenerzy  grupy II:

Szymon Szymaszek 511 344 374

Kamil Mech  507 192 107                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Na zajęcia zabieramy: Koszulkę, spodenki, obuwie halowe oraz wodę mineralną niegazowaną. Szczegółowych informacji organizacyjnych otrzymacie Państwo od trenerów na pierwszych zajęciach.

 

 

 

 

GRUPA CZERWONA

  1. ARTUR JAKUBCZYK
  2. FILIP MIJAS
  3. DAWID KROMER
  4. JAN STOPKA
  5. ALAN OCETEK
  6. ALEKSANDER MAJOR
  7. FILIP JANIGA
  8. MARCEK GŁOWACKI
  9. JAKUB SALWA
  10. FILIP WURMAŃSKI
  11. TYMON GAWEŁ
  12. NIKODEM DUDEK
  13. JAN TOMCZYK
  14. WIKTOR SAŁKIEWICZ
  15. MIKOŁAJ WAWSZCZYK
  16. ALEKSANDER NOWAK
  17. MIKOŁAJ HAŁDAŚ
  18. IGOR KOWALCZYK
  19. JAK SIKORA
  20. JAKUB MIGASZEWSKI
  21. ANTONI KRZEMIŃSKI
  22. WIKTOR WESOŁOWSKI
  23. ANTONI MRÓZ
  24. KAROL STOKOWIEC
  25. PIOTR STRUZIK

 

Terminy zajęć : poniedziałek 18.00, środa 18.00

Miejsce: hala sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 Kielce ul. Leopolda Staffa 7

Pierwsze zajęcia odbędą się w środę, 19.09.2018 roku, o godzinie 18.00 

 

Trenerzy  grupy III:           

Kamil Mech  507 192 107

Szymon Szymaszek 511 344 374

 

Na zajęcia zabieramy: Koszulkę, spodenki, obuwie halowe oraz wodę mineralną niegazowaną. Szczegółowych informacji organizacyjnych otrzymacie Państwo od trenerów na pierwszych zajęciach.

Strefa sponsora

Partner strategiczny
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Dostawca usług medycznych
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies Polityka prywatności Akceptacja