Niespodziewana strata punktów w CLJ U-17

Juniorzy młodsi Korony Kielce niestety musieli pogodzić się ze stratą punktów na swoim stadionie. Podopieczni Marka Graby i Michała Gębury zremisowali 1:1 z BKS-em Lublin. Jedyną bramkę dla Żółto-czerwonych zdobył Jakub Konstantyn.

Korona Kielce – BKS Lublin 1:1 (1:1)

Bramki: Jakub Konstantyn (37’) – Grzegorz Martyna (30’)

Korona:  Karyś – Plichta, Klapa, Dela, Cukrowski, Jagła (70’Żądłoi), Turek K. (74’ Dziedzic), Bartosik (62’ Dziubek), Konstantyn, Gierczak (55’ Słabosz), Śliwa (50’ Górski).

Koroniarze całkiem nieźle zaczęli spotkanie z BKS-em. Długo wydawało się, że bramki dla kielczan są tylko kwestią czasy. – Przez pierwsze 20 minut prezentowaliśmy przyzwoity poziom. Dwie sytuacje miał Miłosz Gierczak, a jedną Grzegorz Jagła – powiedział trener Marek Graba.

Niestety potem gra gospodarzy była coraz słabsza, czego konsekwencją był stracony gol. Kielczanom udało się wyrównać tuż przed przerwą za sprawą Jakuba Konstantyna. Po 15-minutowym odpoczynku postawa Żółto-czerwonych nie poprawiła się – Drugą połowę trzeba jak najszybciej zapomnieć i w kolejnych meczach udowodnić, że potrafimy grać w piłkę – stwierdził trener Korony.