| Rezerwy

Wyjazdowa kanonada rezerw

Tu nie było żadnych wątpliwości! Druga drużyna Korony Kielce na wyjeździe rozbiła 6:0 ŁKS Łagów. Hat trickiem popisał się Maciej Firlej, dwie bramki zdobył Dawid Szałas, a jedno trafienie dołożył Kacper Chudecki.

ŁKS Łagów - Korona Kielce 0:6 (0:2)

Bramki: Firlej (7', 28', 60'), Chudecki (57'), Szałas (80',89')

Korona: Miśkiewicz - Skrzecz, Pierzchała, Malarczyk (60' Bujak), Kosakiewicz (60' Rybus) - Dziubek, Piróg - Brown Forbes (55' Szałas), Jukić (46' Kallaste)  Arveladze (55' Chudecki) - Firlej

Koroniarze już w 7. minucie pokazali swoją wyższość, kiedy Artur Piróg prostopadłym podaniem doskonale obsłużył Maciej Firleja. Kielecki napastnik z dużym spokojem minął bramkarza i wpakował piłkę do siatki. Zaledwie 20 minut później Firlej mógł się cieszyć z drugiego trafienia, kiedy po podaniu Vato Arveladze z ostrego kąta pokonał golkipera ŁKS-u.

W drugiej połowie Żółto-czerwoni dopełnili formalności i co najważniejsze popisali się niezłą skutecznością. Wejście smoka zanotował Kacper Chudecki. Zaledwie dwie minuty po pojawieniu się na boisku napastnik znalazł się w dobrym miejscu i dobił do bramki strzał Firleja.

Zaledwie chwilę później były gracz Ślęży Wrocław skompletował hat tricka. Pomógł mu w tym Piotr Malarczyk, który popisał się dokładnym prostopadłym podaniem.

Swoją wartość w końcówce spotkania pokazał również Dawid Szałas, który także pojawił się w drugiej odsłonie. Najpierw po błędzie obrońców i indywidualnej akcji podwyższył na 5:0, a w ostatniej minucie po asyście Chudeckiego ustalił wynik spotkania na 6:0.