| Rezerwy

Przegrana w pucharze w eksperymentalnym składzie

Druga drużyna Korony Kielce skończyła swój udział w okręgowym Pucharze Polski na IV rundzie. Niestety kielczanie grający w eksperymentalnym składzie musieli pogodzić się z wyjazdową porażką 1:3 z Moravią Morawica. Jedyną bramkę dla Żółto-czerwonych zdobył Kacper Rogoziński.

Moravia Morawica - Korona II Kielce 3:1 (1:1)

Bramki: Rogoziński (28')

Korona: Wojno (46'Dutka) - Grzela (80' Gwóźdź), Świder, Kloc, Góralczyk - Rybus (60' Kruszec), Gadomski, Hińcza, Urban (46' Gurski), Matuszewski (46' Sowiński) - Rogoziński

W tej rundzie okręgowego Pucharu Polski szansę dostali zawodnicy, którzy w drugiej drużynie oraz w juniorach grają nieco rzadziej. Wydawało się, że kielczanie mimo to pokonają grającą w lidze okręgowej Moravię Moravica. Mecz zaczął się bardzo dobrze, bo wynik spotkania otworzył Kacper Rogoziński. Przed przerwą jednak gospodarze doprowadzili do wyrówania. - Potem w drugiej połowie popełniliśmy już parę błędów. Chłopcy nie mieli zgrania. Tak naprawdę takim zestawieniem grali po raz pierwszy. Stąd porażka z Moravią Morawica - ocenił trener Sławomir Grzesik.