| Rezerwy

Hat-trick na wagę mistrzostwa jesieni IV ligi!

Druga drużyna Korony Kielce bardzo udanie zakończyła jesienne rozgrywki IV ligi Świętokrzyskiej. Żółto-czerwoni dzięki wygranej 4:0 z Klimontowianką Klimontów przezimują przerwę w rozgrywkach na pozycji lidera! Bohaterem spotkania był strzelec klasycznego hat-tricka, Elia Soriano. Jedno trafienie dołożył też Felicio Brown Forbes.

Korona II Kielce - Klimontowianka Klimontów 4:0 (4:0)

Bramki: Soriano (11', 16', 31'), Brown Forbes (36'k)

Korona II: Osobiński - Pierzchała, Kloc, Gadomski, Malec - Skrzecz (80' Urban), Jopkiewicz, Dziubek (84' Hińcza), Szałas (71' Rybus) - Brown Forbes (59' Matuszewski), Soriano (59' Rogoziński)

Klimontowianka: Majchrowski, Dubiel, Orłowski, Gach, Mikosa, Borycki, Szymański (46' Lasota), Bernyś, Miłek, Stępień (67' Kuranty), Wiśniewski (59' Wójcik)

Żółta kartka: Szałas, Skrzecz, Kloc - Miłek

Już w pierwszych minutach spotkania było widać, że Koroniarze zdecydowanie górują nad rywalem zarówno pod względem taktycznym, jak i piłkarskim. Kielczanie z dużą łatwością tworzyli sobie sytuacje bramkowe. Już w 11. minucie było 1:0. Z prawej strony bardzo dobrze w pole karne zagrał Oktawian Skrzecz. W szesnastce niepilnowany był Elia Soriano, który strzałem z pierwszej piłki nie dał żadnych szans bramkarzowi gości.

Jak się później pokazało nie było to jedyne trafienie Włocha. Już po pierwszej połowie spotkania nasz napastnik mógł się cieszyć z klasycznego hat-tricka. Najpierw pozornie niegroźnym strzałem zaskoczył Patryka Majchrowskiego, a następnie w 31. minucie w zamieszaniu podbramkowym strzelił bramkę na 3:0.

Soriano miał swój udział także w bramce na 4:0, gdyż był faulowany w polu karnym w 36. minucie. Jedenastkę na gola zamienił Felicio Brown Forbes, który wcześniej miał kilka sytuacji na zdobycie gola.

W drugiej połowie Korona całkowicie kontrolowała sytuacje. Wprawdzie nie udało się już zdobyć żadnej bramki, ale i tak Żółto-czerwoni mogli się cieszyć z efektownej wygranej oraz pozycji lidera rozgrywek po zakończeniu rundy jesiennej IV ligi.

WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA OBEJRZEĆ TUTAJ - KLIKNIJ!