Sponsor Miasto Kielce

Ogłoszenie w sprawie pracy w Koronie

Klub Piłkarski KORONA S.A. z siedzibą w Kielcach poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA  DS.  KADROWO - PŁACOWYCH

Miejsce pracy: Kielce, ul. Ściegiennego 8

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

  • sporządzanie list płac pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz umów cywilnoprawnych;
  • obliczanie świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby
    i macierzyństwa, urlopów, ekwiwalentów i innych;
  • sporządzanie deklaracji i korekt deklaracji ZUS, GUS i US;
  • przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem i zwalnianiem pracownika;
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej, ewidencji absencji, czasu pracy, badań okresowych, szkoleń BHP itd.;
  • ustalanie uprawnień do urlopów oraz wypłaty odpraw, ekwiwalentów i innych;
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i dochodach;
  • prowadzenie wszelkiej korespondencji dot. zagadnień kadrowo-płacowych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum roczne doświadczenie w obsłudze kadrowej i naliczaniu płac;
  • dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i systemu ubezpieczeń społecznych;
  • znajomość programu Płatnik, MS Office (Word, Excel) oraz programu kadrowo-płacowego Enova,
  • dobra organizacja pracy i rzetelność;
  • systematyczność, obowiązkowość, sumienność;
  • duża samodzielność w działaniu i zaangażowanie;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KORONA S.A. z siedzibą w Kielcach przy ul. Ściegiennego 8 zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji – Specjalista ds. kadrowo-płacowych (oraz przyszłych procesów rekrutacji - nieobowiązkowe) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – RODO obowiązującej od 25 maja 2018 r."

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 27 maja 2019 r. za pośrednictwem drogi e-mailowej korona.sa@korona-kielce.pl lub złożenie osobiste w sekretariacie KORONA S.A. ul Ściegiennego 8, 25-033 Kielce.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest KORONA Spółka Akcyjna z siedzibą w Kielcach przy ul. Ściegiennego8, kod pocztowy25-033, e-mail: korona.sa@korona-kielce.pl, tel. 41 340 34 03, NIP: 959-15-79-998, REGON: 292820120, KRS:0000163712.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej
w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazili Państwo stosowną zgodę
w treści swojej aplikacji.

Możemy przetwarzać Państwa dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także
w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. Państwa wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyrazili Państwo, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Nie przekazujemy Państwa danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W przypadku zamieszczenia klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu aplikowania na konkretne stanowisko pracy, dokumenty będą przetwarzane do chwili zakończenia danej rekrutacji.

W przypadku zamieszczenia klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu aplikowania na konkretne stanowisko pracy oraz później ewentualnych procesach rekrutacji, dokumenty będą przetwarzane przez okres 1 roku od ich przesłania.

Możemy przechowywać Państwa dane osobowe dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brali Państwo udział.

W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem
e-mail: korona.sa@korona-kielce.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

Strefa sponsora

Partner strategiczny
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Dostawca usług medycznych
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij