Promo banner
Sponsor Miasto Kielce

Terminarz Ekstraklasy sezonu 2019/2020

Znamy terminarz Ekstraklasy w sezonie 2019/2020. Korona Kielce rozpocznie rozgrywki w Sosnowcu, gdzie zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Runda jesienna zostanie zamknięta w Szczecinie meczem z tamtejszą Pogonią. Pierwszy mecz żółto-czerwonych w 2020 roku odbędzie się na Suzuki Arenie, a rywalem będzie Górnik Zabrze. Koniec fazy zasadniczej to domowe starcie z Lechem Poznań.

Terminarz rundy zasadniczej 2019/20:

Kolejka 1 (20 lipca 2019r.):

 

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok

Zagłębie Lubin - Cracovia

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Piast Gliwice - Lech Poznań

Raków Częstochowa - Korona Kielce

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Wisła Płock - Górnik Zabrze

ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk

 

Kolejka 2 (27 lipca):

 

Cracovia - ŁKS Łódź

Górnik Zarze - Zagłębie Lubin

Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa

Korona Kielce - Legia Warszawa

Lech Poznań - Wisła Płock

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

 

Kolejka 3 (3 sierpnia):

 

Arka Gdynia - Korona Kielce

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa - Cracovia

Wisła Kraków - Górnik Zabrze

Wisła Płock - Lechia Gdańsk

ŁKS Łódź - Lech Poznań

 

Kolejka 4 (10 sierpnia):

 

Cracovia - Korona Kielce

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa

Lech Poznań - Śląsk Wrocław

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

Wisła Płock - Legia Warszawa

ŁKS Łódź - Piast Gliwice

 

 

Kolejka 5 (17 sierpnia):

 

Arka Gdynia - Lech Poznań

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

Korona Kielce - Pogoń Szczecin

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Piast Gliwice - Wisła Płock

Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk

Wisła Kraków - ŁKS Łódź

Śląsk Wrocław - Cracovia

 

Kolejka 6 (24 sierpnia):

 

Cracovia - Arka Gdynia

Górnik Zabrze - Korona Kielce

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

Pogoń Szczecin - Wisła Płock

Raków Częstochowa - Lech Poznań

ŁKS Łódź - Legia Warszawa 

 

Kolejka 7 (31 sierpnia):

 

Arka Gdynia - Górnik Zabrze

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

Lech Poznań - Cracovia

Legia Warszawa - Raków Częstochowa

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Wisła Płock - ŁKS Łódź

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

 

Kolejka 8 (14 września):

 

Cracovia - Piast Gliwice

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Zagłębie Lubin - Wisła Płock

Korona Kielce - Wisła Kraków

Lechia Gdańsk - Lech Poznań

Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź

Raków Częstochowa - Arka Gdynia

 

Kolejka 9 (21 września):

 

Cracovia - Legia Warszawa

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

Lechia Gdańsk - Korona Kielce

Piast Gliwice - Raków Częstochowa

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Wisła Płock - Wisła Kraków

ŁKS Łódź - Arka Gdynia

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

 

Kolejka 10 (28  września):

 

Arka Gdynia - Piast Gliwice

Górnik Zabrze - Lech Poznań

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

Zagłębie Lubin - ŁKS Łóź

Korona Kielce - Śląsk Wrocław

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Raków Częstochowa - Wisła Płock

Wisła Kraków - Cracovia

 

Kolejka 11 (5 października):

 

Cracovia - Górnik Zabrze

Lech Poznań - Wisła Kraków

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Piast Gliwice - Legia Warszawa

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa

Wisła Płock - Arka Gdynia

ŁKS Łódź - Korona Kielce

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

 

Kolejka 12 (19 października):

 

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze - ŁKS Łódź

Jagiellonia Białystok - Cracovia

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Korona Kielce - Wisła Płock

Legia Warszawa - Lech Poznań

Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław

Wisła Kraków - Piast Gliwice

 

Kolejka 13 (26 października):

 

Cracovia - Pogoń Szczecin

Lech Poznań - Zagłębie Lubin

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze

Legia Warszawa - Wisła Kraków

Piast Gliwice - Korona Kielce

Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

ŁKS Łódź - Raków Częstochowa

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 

 

Kolejka 14 (2 listopada):

 

Arka Gdynia - Legia Warszawa

Cracovia - Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze - Piast Gliwice

Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź

Korona Kielce - Zagłębie Lubin

Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Raków Częstochowa - Wisła Kraków

Śląsk Wrocław - Wisła Płock

 

Kolejka 15 (9 listopada):

 

 

Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa

Lech Poznań - Korona Kielce

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin

Legia Warszawa - Górnik Zabrze

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków - Arka Gdynia

Wisła Płock - Cracovia

ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław

 

Kolejka 16 (23 listopada):

 

Cracovia - Zagłębie Lubin

Górnik Zabrze - Wisła Płock

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia

Korona Kielce - Raków Częstochowa

Lech Poznań - Piast Gliwice

Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

 

Kolejka 17 (30 listopada):

 

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Legia Warszawa - Korona Kielce

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław

Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

Wisła Płock - Lech Poznań

ŁKS Łódź - Cracovia

 

Kolejka 18 (7 grudnia):

 

Cracovia - Raków Częstochowa

Górnik Zabrze - Wisła Kraków

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Korona Kielce - Arka Gdynia

Lech Poznań - ŁKS Łódź

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 

 

Kolejka 19 (14 grudnia):

 

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

Korona Kielce - Cracovia

Legia Warszawa - Wisła Płock

Piast Gliwice - ŁKS Łódź

Raków Częstochowa Górnik Zabrze

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław - Lech Poznań

 

Kolejka 20 (21 grudnia):

 

Cracovia - Śląsk Wrocław

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Lech Poznań - Arka Gdynia

Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

Wisła Płock - Piast Gliwice

ŁKS Łódź - Wisła Kraków

 

Kolejka 21 (8 lutego 2020r.):

 

Arka Gdynia - Cracovia

Korona Kielce - Górnik Zabrze

Lech Poznań - Raków Częstochowa

Legia Warszawa - ŁKS Łódź

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Wisła Płock - Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
  

 

Kolejka 22 (15 lutego):

 

Cracovia - Lech Poznań

Górnik Zabrze - Arka Gdynia

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce

Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław

Raków Częstochowa - Legia Warszawa

ŁKS Łódź - Wisła Płock

 

Kolejka 23 (22 lutego):

 

Arka Gdynia - Raków Częstochowa

Lech Poznań - Lechia Gdańsk

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Piast Gliwice - Cracovia

Wisła Kraków - Korona Kielce

Wisła Płock - Zagłębie Lubin

ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

 

Kolejka 24 (29 lutego):

 

Arka Gdynia - ŁKS Łódź

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Korona Kielce - Lechia Gdańsk

 

Legia Warszawa - Cracovia

Raków Częstochowa - Piast Gliwice

Wisła Kraków - Wisła Płock

 

Kolejka 25 (4 marca):

 

Cracovia - Wisła Kraków

Lech Poznań - Górnik Zabrze

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

Piast Gliwice - Arka Gdynia

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

Wisła Płock - Raków Częstochowa

ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin

Śląsk Wrocław - Korona Kielce  

 

Kolejka 26 (7 marca):

 

Arka Gdynia - Wisła Płock

Górnik Zabrze - Cracovia

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

Korona Kielce - ŁKS Łódź

Legia Warszawa - Piast Gliwice

Wisła Kraków - Lech Poznań

Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin

 

Kolejka 27 (14 marca):

 

Cracovia - Jagiellonia Białystok

Lech Poznań - Legia Warszawa

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia

Piast Gliwice - Wisła Kraków

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin

Wisła Płock - Korona Kielce

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa  

 

Kolejka 28 (21 marca):

 

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock

Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Korona Kielce - Piast Gliwice

Pogoń Szczecin - Cracovia

Raków Częstochowa - ŁKS Łódź

Wisła Kraków - Legia Warszawa

 

Kolejka 29 (4 kwietnia):

 

Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Lechia Gdańsk - Cracovia

Legia Warszawa - Arka Gdynia

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

Wisła Kraków - Raków Częstochowa

Wisła Płock - Śląsk Wrocław

ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok

 

Kolejka 30 (11 kwietnia):

 

Arka Gdynia - Wisła Kraków

Cracovia - Wisła Płock

Górnik Zabrze - Legia Warszawa

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice

Korona Kielce - Lech Poznań

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin

Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź

Strefa sponsora

Partner strategiczny
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Dostawca usług medycznych
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies Polityka prywatności Akceptacja