O przełamanie z Pogonią

Po dwóch meczach na wyjeździe Korona w końcu  zagra mecz przed własną publicznością. Ich rywalem będzie Pogoń Szczecin. Portowcy w tym sezonie nie przegrali jeszcze meczu. Żółto-czerwoni będą chcieli przerwać ich passę i zwyciężyć pierwszy raz u siebie na Suzuki Arenie.

Nie w sobotę, jak pierwotnie planowano, a w niedzielę Korona podejmowała na wyjeździe drużynę Cracovii Kraków. Pomimo dobrej postawy podopiecznych Gino Letteriego, to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa. Jedyna bramka dla Pasów padła w pierwszej połowie, kiedy to duży błąd popełnił blok defensywny kielczan i strzałem zza pola karnego Pawła Sokoła pokonał Hanca.- Zagraliśmy z Cracovia naprawdę dobre spotkanie i pokazaliśmy się z lepszej strony natomiast niestety nie zapunktowaliśmy w tym meczu - powiedział Erik Pacinda.

Dla Pogoni Szczecin ten sezon rozpoczął się idealnie. Już na samym początku pokonała na wyjeździe Legię Warszawę 1:2. Następnie pokonała Arkę Gdynia, zremisowała z Piastem Gliwice oraz wygrała z Wisłą Kraków. Passę bez porażki będą chcieli przerwać zawodnicy żółto-czerwonych. - W Ekstraklasie wszystko się może zdarzyć, każdy może wygrać z każdym. Oglądałem tabele, i widziałem, że zespół Pogoni plasuje się w czołówce i ma 10 punktów w tym momencie na koncie, ale wszystko jest w naszych rękach. Jeżeli będziemy na tyle przygotowani na ile od siebie oczekujemy to jesteśmy to w stanie pokazać w meczu - motywuje przed meczem słowacki piłkarz.

Koronie bardzo zależy na tym by w meczu z Pogonią zgarnąć komplet punktów. Czy to się uda w spotkaniu z Portowcami? Początek spotkania  na Suzuki Arenie w poniedziałek 18 sierpnia o 18. Zapraszamy!