Festiwal bramek juniorów młodszych

Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie juniorzy młodzi, którzy pokonali swoich rówieśników z BKS Lublin 6:0!

Żółto-czerwoni już w pierwszej połowie zapewnili sobie trzy punkty w tym meczu. Podopieczni Michała Gębury i Marka Graby na przerwę schodzi z wynikiem 5:0. Wielkie strzelanie w 17. minucie rozpoczął Kacper Śliwa, a następnie swoje trafienia dołożyli Hubert Świecarz (30'), Hubert Zwoźny (37'), Miłosz Strzeboński(43') i Jakub Przybysławski (45').

Po przerwie kielczanie dołożyli jeszcze jedną bramkę. W 57. minucie, po raz drugi w tym spotkaniu, na listę strzelców wpisał się Świecarz, ustalającym tym samym wynik meczu.

Korona, po tak okazałym zwycięstwie, awansowała na pierwsze miejsce w tabeli.

Korona Kielce U-17 - BKS Lublin U-17  6:0 (5:0)

Bramki: 17' Śliwa, 30', 57' Świecarz, 37' Zwoźny, 43' Strzeboński, 45' Przybysławski.

Korona U-17: Mamla(46' Sandach) - Święcki, Grabarczyk(60' Kralka), Kowalik, Łoch, Stawecki(46' Skiba), Strzeboński(70' Kośmider), Śliwa(60' Wierzchanowski), Świecarz, Zwoźny, Przybysławski(46' Kudzia).

BKS Lublin U-17: Karwowski(60' Sąsiadek) - Goch(52' Juchna), Kozak, Kuźma(52' Janczarek), Maciąg, Misiurek(70' Cyrankiewicz), Figura, Iwaniak, , Małunow(63' Bednarczyk), Szabłowski(46' Pytka), Wójcik.