Pewne zwycięstwo junirów U-15

W 4. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-15, Korona Kielce pokonała na wyjeździe Akademię Piłkarską 21 0:2. Bramki dla żółto-czerwonych zdobyli Filip Wolski i Jakub Kowalski.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania byli podopieczni Michała Stachury i Kamila Mecha. Już w 6. minucie spotkania wynik otworzył Filip Wolski, dla którego było to już siódme trafienie w tegorocznych rozgrywkach. Szybka bramka pozwoliła Koronie kontrolować spotkanie i zejść na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie, żółto-czerwoni kontynuowali swoje starania do podwyższenia wyniku. Udało im się osiągnąć cel w 62. minucie, kiedy to gola zdobył wprowadzony w drugiej połowie Jakub Kowalski.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Żółto-czerwoni zainkasowali komplet punktów i umocnili się na 2. miejscu w tabeli. Następnym rywalem Korony będzie lider tabeli, Wisła Kraków.

Akademia Piłkarska 21 - Korona Kielce 0:2 (0:1)

Bramki: 6' Wolski, 62' Kowalski

Korona U-15: Piątkowski(70' Mazur) - Dąbski, Juszczyk, Krzemiński(65' Lach), Oziębło(60' Kucharczyk), Pawłowski(50' Michta), Sobieniak(70' Krzysiek), Wawszczyk(50' Kowalski), Wolski, Łukawski(41' Zdyb), Żabka.