CLJ U-17: Wygrana z Cracovią na inaugurację

Juniorzy młodsi Korony S.A. od wygranej 4-0 z zespołem Cracovii rozpoczęli rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów U-17. Pierwszą bramkę zdobył uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego z bocznej strefy boiska Dawid Lisowski w 18. minucie.

Kilka minut późnej po otwierającym podaniu Oskara Sewerzyńskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Kacper Rogoziński i podwyższył prowadzenie naszego zespołu. Początek drugiej połowy również należał do młodych „koroniarzy”. W 48. minucie po dośrodkowaniu Kacpra Rogozińskiego z bliska swoją druga bramkę zdobył Dawid Lisowski. Wynik meczu ustalił ten sam zawodnik w 52. minucie wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem po podaniu Krystiana Pawczyńskiego.

W następnej kolejce nasz zespół zagra na wyjeździe z drużyną BKS Lublin (sobota 26.08.2017 r. godz. 17.00)

I kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-17, grupa D
19.08.2017 r. (sobota) godz. 15.00, boisko MSOS w Kielcach ul. Prosta

KORONA S.A. – Cracovia Kraków    4 - 0 (2 - 0)

bramki: 1-0 18' Dawid Lisowski; 2-0 25' Kacper Rogoziński; 3-0 48’ Dawid Lisowski;
4-0 52’ Dawid Lisowski

Korona S.A.: Sobieski, Plech, Świderski, Gawlik, Malec, Górski (68’ Sowiński), Lisowski P. (70’ Gadomski), Sewerzyński (75’ Derlaga), Pawczyński (60’ Rabiej), Lisowski D (75’ Broniś)., Rogoziński (72’ Moskal)

kartki: Górski (ŻK 29'); Pawczyński (ŻK 51'); Gawlik (ŻK 73’); Broniś (ŻK 77’)