CLJ U-17: Wygrana z wiceliderem

W kolejnym meczu CLJ U-17 juniorzy młodsi Korony S.A. podejmowali dotychczasowego wicelidera zespół Motoru Lublin i dzięki wygranej 2-0 umocnili się na pozycji lidera.

Już pierwsza akcja meczu przyniosła naszej drużynie prowadzenie. Doskonałe prostopadłe podanie Kacpra Plecha i w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Kacper Rogoziński, który uderzył skutecznie obok bramkarza. Na kolejne dobre sytuacje bramkowe musieliśmy czekać do 32. minuty. Najpierw groźnie na bramkę gości uderzał Krystian Pawczyński, a chwilę później Kacper Rogoziński. W 35. minucie ładną dwójkową akcję przeprowadzili bracia Lisowscy, ale uderzenie Piotrka było minimalnie niecelne. W ostatniej minucie pierwszej połowy po rzucie rożnym powstało duże zamieszanie przed bramką gości, w którym najsprytniejszy okazał się  Bartosz Gawlik i zdobył drugą bramkę dla naszego zespołu. Druga połowa również była pod kontrolą naszego zespołu. W tej części gry najbliżej strzelenia bramki byli Dawid Lisowski, który uderzał z dystansu niecelnie i Krystian Moskal, który w sytuacji sam na sam uderzył obok bramki. Również goście mogli pokusić się
o bramkę, ale zmierzającą do pustej bramki piłkę tuż przed linią wybił w pole Jakub Rabiej.

W następnej kolejce nasi juniorzy zagrają na wyjeździe w sobotę 04.11.2017 r. o godz. 14.00 z drużyną Karpat Krosno.