Sponsor Miasto Kielce

Archiwum

O umocnienie w czubie tabeli

Wyniki budują dobrą atmosferę. Nie możemy teraz tego zaprzepaścić. Między sobą mówimy, że fajnie by było nie przegrać do zimy. Wtedy ten rekord byłby fajnie podciągnięty do góry. Trzeba się jednak skupić na Arce – powiedział Maciej Górski przed sobotnim spotkaniem.

- Paradoksalnie nie będzie to łatwy przeciwnik. Znamy ich sposób gry, który jest bardzo nieprzyjemny. Taki przedsmak mieliśmy na Cracovii, gdzie trener Probierz nastawił zespół mocno agresywnie. Teraz to będzie jeszcze na wyższym poziomie. Spodziewamy się trudnego spotkania – kontynuował napastnik Korony.

Arka szczególnie groźna jest ze stałych fragmentów, a ich specjalnością szczególnie są wznowienia z rzutów z autu. - Ich specyficzne wrzuty sprawiają sporo zagrożenia. Jeszcze nie wiemy w jakim składzie Arka zagra, ale jest to wysoki zespół. Nie możemy sobie pozwolić na to, żeby stracić bramkę na przykład po rzucie z autu. Pewnie dzisiaj się będziemy mocno pod tym kątem przygotowywać. W naszych szeregach nie ma takich myśli, że Arkę lekceważymy. Podejdziemy do niej ze zdwojoną czujnością ze względu na specyfikę zespołu, którą mocno nakreśla trener Leszek Ojrzyński – stwierdził zawodnik Żółto-czerwonych.

Co ciekawe Maciej Górski w swojej karierze grał w Arce Gdynia. Tej przygody nie zaliczy jednak do udanych. - Kilku znajomych tam zostało. Jednak ten okres był dla mnie zły. Miło by było w sobotę ukąsić. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo. To by było takie umocowanie w czubie tabeli. Za chwilę czeka nas bardzo ciężki wyjazd do Białegostoku. Tam też będziemy chcieli zapunktować, ale najważniejsze jest wygrana u siebie – zakończył „Góral”.

 

Mateusz Kępiński

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij