Sponsor Miasto Kielce

Archiwum

Dobrze, że mecz jest tak szybko

- Można sobie zobaczyć w tabeli, że Jagiellonia też jest wysoko. Będzie ciężko wygrać w Białymstoku, ale zrobimy wszystko, żeby tak się stało – powiedział Łukasz Kosakiewicz przed meczem z Jagiellonią. 

Koroniarze nie mają czasu na rozpamiętywanie wysokiej i niespodziewanej porażki z Arką Gdynia. - Mieliśmy analizę. Powiedzieliśmy sobie parę mocniejszych słów. Takie mecze się jednak zdarzają. Teraz o tym zapominamy i skupiamy się na następnym meczu – stwierdził „Kosa”.

Napięty terminarz może być jednak sprzymierzeńcem kielczan, którzy szybko mogą nadrobić stracone punkty. - W meczu z Arka przytrafiła nam się jednak porażka. Jest w nas ta złość, że dobrze graliśmy w piłkę, a mimo wszystko straciliśmy te bramki. Dobrze, ze ten mecz z Jagiellonią jest tak szybko. Nie możemy jednak teraz mówić o jakiejś odbudowie, bo przegraliśmy tylko jeden mecz. To nie jest jakaś seria czterech czy pięciu porażek – powiedział Kosakiewicz.

Sytuacja w tabeli Lotto Ekstraklasy jest bardzo dynamiczna, dlatego punkty zdobyte w Białymstoku mogą być bardzo cenne. - Chcielibyśmy wygrać jutrzejszy mecz i jeszcze poprawić w piątek z Piastem, żeby zakończyć tą rundę z dobrym bilansem – zakończył zawodnik Korony.

Mateusz Kępiński

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij