Sponsor Miasto Kielce

| Trening

Mateusz Kępiński

Plan zimowych przygotowań

Prawie dwa miesiące przerwy od oficjalnych meczów czeka drużynę Korony Kielce. Po powrocie z urlopów, Żółto-czerwoni przez kilka dni popracują na swoich obiektach, po czym wyruszą na obóz do Turcji. Przed wznowieniem walki na ligowych boiskach a po zakończeniu zgrupowania, ekipa trenera Gino Lettieriego rozegra jeszcze sparing w Kielcach.

Zakończenie urlopów i rozpoczęcie przygotowań do drugiej części obecnego sezonu zaplanowano na poniedziałek, 8 stycznia. Wtedy to drużyna zbierze się w komplecie po trzytygodniowych urlopach. W Polsce popracuje ona raptem kilka dni, gdyż już w sobotę, 13 stycznia, uda się na dwa tygodnie do Turcji.

 

Koroniarze będą przebywali w ośrodku nieopodal miejscowości Side na południu kraju. W czasie zgrupowania rozegrają następujące sparingi:

 

- z Grasshopper Zurich (6. miejsce w lidze szwajcarskiej) we wtorek, 16 stycznia,

- z CSMS Jassy (8. miejsce w lidze rumuńskiej) w piątek, 19 stycznia,

- z Olimpikiem Donieck (7. miejsce w lidze ukraińskiej) w niedzielę, 21 stycznia,

- z Amkarem Perm (13. miejsce w lidze rosyjskiej) w środę, 24 stycznia.

 

27 stycznia Koroniarze wrócą do Kielc, zaś tydzień później, 3 lutego, rozegrają ostatni sparing przed powrotem na boiska LOTTO Ekstraklasy. Ich rywalem będzie w Kielcach pierwszoligowe Podbeskidzie Bielsko-Biała.

 

Pierwsze oficjalne spotkanie Korony po przerwie zimowej zaplanowano na niedzielę, 11 lutego. Wówczas drużyna dowodzona przez trenera Gino Lettieriego rozpocznie o godzinie 15:30 wyjazdową potyczkę z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij