Promo banner
Sponsor Miasto Kielce

Archiwum

Posiadanie i refleks

We wtorkowe przedpołudnie drużyna Korony Kielce rozpoczęła mikrocykl przygotowujący do piątkowego meczu z Lechem Poznań. Żółto-czerwoni na stadionie przy ulicy Kusocińskiego pracowali już niemal w komplecie.

Na zajęciach nie pojawił się chory Nika Kaczarawa oraz kontuzjowany Nabil Aankour. Po rozgrzewce wraz z całą drużyną, indywidualnie trenował natomiast Angelos Argyris. Na wszystkich pozostałych zawodników, trener Gino Lettieri będzie mógł liczyć przy doborze wyjściowej jedenastki na starcie w stolicy Wielkopolski.  

Wtorek upłynął kieleckiej ekipie pod znakiem pracy nad posiadaniem piłki oraz doskonaleniem szybkiej wymiany podań.

Ze skomplikowanym zadaniem zmierzyli się bramkarze. Trener Mirosław Dreszer przygotował dla golkiperów urozmaicone ćwiczenia na refleks, gdzie piłki po strzałach raz po raz odbijały się od innych futbolówek czy pachołków i w ostatniej chwili zmieniały tor lotu.

W środę oraz czwartek Żółto-czerwoni odbędą kolejne sesje treningowe. Początek meczu z Lechem w Poznaniu w piątek o godzinie 20:30.

PEŁNĄ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WTORKOWEGO TRENINGU MOŻNA OBEJRZEĆ TUTAJ:

Marcin Długosz

fot. Mateusz Kępiński

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij