To dla naszych kibiców

Jednym z bohaterów wygranego starcia z Wisłą Kraków w lidze był Goran Cvijanović. Słoweniec zdobył decydującego gola na 2:1 i zapewnił trzy punkty Koronie Kielce w pojedynku z „Białą Gwiazdą”. - Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ ten mecz miał wielką wagę dla naszych kibiców – nie ukrywał po końcowym gwizdku pomocnik.

- Cieszę się, że wygraliśmy dwa spotkania z Wisłą. To dla naszych kibiców – podkreślił były piłkarz m.in. Mariboru.

Cvijanović zaczyna odgrywać w zespole trenera Gino Lettieriego coraz większą rolę. - Myślę, że wciąż mogę grać lepiej. Poprzednie spotkanie trwało 120 minut i było bardzo trudne. Dałem z siebie sto procent i mam nadzieję, że będę się ciągle poprawiał – kwituje zawodnik.

Po euforii związanej z pokonaniem Wisły, kielczanie skupią się na przygotowaniach do potyczki z Pogonią Szczecin, którą zakończą kolejny okres w LOTTO Ekstraklasie. - Jeśli nie wygramy ostatniego meczu przed przerwą na kadrę, to zwycięstwo z klubem z Krakowa będzie mniej ważne. Chcemy iść krok po kroku i zobaczymy, gdzie się znajdziemy, gdy skończą się rozgrywki – mówi pomocnik Korony.

Od pierwszych dni września gracz Korony jest dumnym ojcem. - To gol dla mojej córeczki, Eli – cieszy się Cvijanović.