CLJ U-17: Wygrana z AP 21 Kraków

Juniorzy młodsi Korony S.A. w szóstej kolejce CLJ U-17 wygrali na własnym boisku
z drużyną AP 21 Kraków 1-0. Mecz został rozegrany na bardzo ciężkim boisku. Duża część placu gry była zalana wodą i trudno było operować piłką. Często przypadek decydował o skuteczności gry.

W pierwszej połowie nasi juniorzy dwukrotnie byli bliscy zdobycia bramki. Już w 11. minucie bardzo dobre uderzenie z dystansu Kacpra Rogozińskiego obronił bramkarz gości, a w 17. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzenie piłki głową przez Michała Derlagę trafiło w poprzeczkę bramki gości. Chwilę później goście przeprowadzili groźny kontratak, ale uderzenie na bramkę było niecelne.

W drugiej połowie goście pierwsi mieli sytuację bramkową. W 48. minucie w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się napastnik gości i uderzył obok bramki. Koroniarze najgroźniejsi byli ze stałych fragmentów gry i po uderzeniach z dystansu. W końcowej części meczu dwukrotnie uderzał Kacper Rogoziński, jednak bramkarz gości dobrze interweniował. Decydująca o wyniku meczu okazała się akcja z 76. minuty. Albin Jaworski ograł jednego z obrońców i podał w pole karne do Oskara Sewerzyńskiego, a ten z ostrego konta uderzył nie do obrony i trzy punkty zostały w Kielcach.

W następnej kolejce nasz zespół zagra w Starachowicach z miejscową Juventą. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 01.10.2017 r. o godz. 15.00