Promo banner
Sponsor Miasto Kielce

Archiwum

Kolejna praca wykonana

Drużyna Korony Kielce pracuje już pełną parą. W czwartkowy poranek Żółto-czerwoni udali się na obiekt przy ulicy Kusocińskiego i tam doskonali swoje umiejętności podczas listopadowej przerwy na kadrę. 

Do dyspozycji trenera Gino Lettieriego nie było całkiem sporej grupy zawodników. Mowa naturalnie o kadrowiczach Ivanie Jukiciu, Krystianie Misiu, Kenie Kallaste i Nice Kaczarawie, a także o poważniej kontuzjowanych Nabilu Aankourze i Michale Gardawskim. Ten ostatni pracował indywidualnie. Ponadto zajęcia opuścili jeszcze Radek Dejmek i Adnan Kovacević, wciąż odczuwający skutki poprzednich pojedynków.

Zawodnicy mieli zaplanowane na czwartek bardzo zróżnicowane zajęcia. Pracowali zarówno nad szybką wymianą podań, jak i nad rozgrywaniem oraz wykańczaniem akcji. Wszystko spuentowali krótką gierką na ograniczonej przestrzeni boiska.

Kolejne zajęcia Koroniarze odbędą w czwartkowe popołudnie i w piątek. W sobotę natomiast o godzinie 13 rozegrają przy Kusocińskiego sparing z drużyną prowadzoną przez trenera Pavola Stano, Tatranem Krasno nad Kysucou. 

PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ Z CZWARTKOWEGO TRENINGU:

Marcin Długosz

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij