Promo banner
Sponsor Miasto Kielce

Archiwum

Rekordowy Ekstra Talent

Kielce po raz kolejny pobiły rekord frekwencji na imprezie zorganizowanej przez Koronę Kielce, Ekstraklasę SA i Ministerstwo Sportu. Ponad 200 dzieciaków ze szkół podstawowych rywalizowało w turnieju Ekstra Talent. Najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 39. 

Dzięki staraniu Roberta Stachury, prezesa KKP Korona Kielce i koordynatora ds. organizacji szkolenia młodzieży, w wielkim turnieju wystąpiło aż 16 szkół, które rywalizowały nie tylko na boisku, ale miały za zadanie zmierzyć się z kilkoma konkurencjami sprawnościowymi. I tak sprawdzano się m.in w biegach wytrzymałościowych, czy też w konkursie jak najdłuższego wiszenia na drążku z ugiętymi ramionami. 

Na sztucznej murawie najlepsza okazało się Szkoła Podstowowa nr 39, która w finale pokonała SP8. Trzecie miejsce zajęła natomiast SP22, ktora w rzytach karnych wygrała z SP27. 

Wszystkie druzyny były jednak zwycięskie, bo liczył się udział w imprezie. Każdy z uczestników dostał pamiątkowy medal, dyplom oraz kolekcjonerskie karty Panini. Nagrody wręczali Krzysztof Zając, prezes Korony Kielce, trener Gino Lettieri oraz jego podopieczni Zlatan Alomerović, Krystian Miś, Bartosz Rymaniak, Angelos Argyris, Nabil Aankour, Jakub Żubrowski oraz Elia Soriano.

 

 

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA OBEJRZEĆ

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij