Promo banner
Sponsor Miasto Kielce

Archiwum

Koroniarze rządzili na Bocianku

Liczna grupa młodych adeptów futbolu z Korony Kielce zaprezentowała się w turnieju trójek piłkarskich na osiedlu Bocianek. Koroniarze zgarnęli główne trofea w obu kategoriach – 2007-2008 i 2005-2006, a na ich grę patrzyło się z dużą przyjemnością. Zawodom o Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek patronował prezes Korony Kielce, Krzysztof Zając.

 

Puchar SM Bocianek – trójki

Kategoria 2007-2008

Boisko przy ulicy Kasprowicza 3

29.08.2017, wtorek

I runda

Grupa A

BLUE DRAGONS – SCYZORYCZKI 0:3

Bartosz Michta, Patryk Plisak, Kacper Minuczyc.

SCYZORYCZKI – SZYBCY I WŚCIEKLI 3:2

Fabian Mazur 2, Kacper Minuczyc – Bartosz Pierzak 2.

SZYBCY I WŚCIEKLI – BLUE DRAGONS 2:3

Bartosz Pierzak 2 – Wiktor Zdrojewski 2, Mikołaj Ksel.

 

Grupa B

ROSARIO FC – FOOTBALL ACADEMY I 0:7

Franciszek Nowacki 3, Aleksander Stelmaszczyk 3, samobójcza Eryk Wiktor.

FC DRAGONS – ROSARIO FC 10:0

Filip Cieślik 6, Szymon Żońca 4.

FOOTBALL ACADEMY I – FC DRAGONS 1:6

Eryk Kubicki – Filip Cieślik 3, Szymon Żońca 3.

 

O 5 miejsce

SZYBCY I WŚCIEKLI – ROSARIO FC 7:0

Bartosz Pierzak 6, Kacper Baran.

 

Półfinały

SCYZORYCZKI – FOOTBALL ACADEMY I 3:0

Patryk Plisak 2, Bartosz Michta.

FC DRAGONS – BLUE DRAGONS 0:1

Bartłomiej Kowalczyk.

 

Finał

SCYZORYCZKI – BLUE DRAGONS 2:1

Jakub Minuczyc, Patryk Plisak – Mikołaj Ksel.

Scyzoryczki – 1 miejsce

Patryk Plisak 4, Fabian Mazur 2, Jakub Minuczyc 2, Bartosz Michta 2, Kacper Minuczyc .

 

Blue Dragons – 2 miejsce

Mikołaj Ksel 2, Wiktor Zdrojewski 2, Bartosz Kowalczyk 1, Bartosz Sobczyk 1.

 

FC Dragons – 3 miejsce

Filip Cieślik 9, Szymon Żońca 7, Krzysztof Mądzik II, Lucjan Szczepanek.

 

Football Academy I – 3 miejsce

Franciszek Nowacki 3, Aleksander Stelmaszczyk 3, Eryk Kubicki 1 + samobójcza Eryk Wiktor (Rosario FC).

 

Szybcy i Wściekli – 5 miejsce

Bartosz Pierzak 10, Kacper Baran 1, Jakub Pakuła, Igor Stępień.

 

Rosario FC – 6 miejsce

Michał Bera, Karol Dudzik II, Antoni Król, Aleksander Takosoglu, Eryk Wiktor.

 

Kategoria 2005-2006

I runda

Grupa C

KORONECZKA 2 – KIELCE TO GLORY 2:1

Bartosz Snopek 2 – Aleksander Lechowicz.

BRZOSKWINKI – KORONECZKA 2 0:9

Bartosz Snopek 4, Wojciech Sternak 3, Karol Lach 2.

KIELCE TO GLORY – BRZOSKWINKI 7:0

Aleksander Lechowicz 3, Maks Starzyk 2, Antoni Pierzak, Bartosz Ciosk.

Grupa D

KORONA 2006 I – CZARNA POLSKA 4:2

Adam Wieczorek 2, Szymon Januszek, Kacper Kolus - Maks Zdrojewski 2.

FOOTBALL ACADEMY II – KORONA 2006 I 2:4

Konrad Ćwiek, Dominik Gola - Oleg Zembrzowski 2, Szymon Januszek, Adam Wieczorek.

CZARNA POLSKA – FOOTBALL ACADEMY II 2:4

Mateusz Nawara 2 – Dominik Gola 3, Damian Gola.

Grupa E

KORONA 2006 II – SCYZORY 2005 1:2

Sergiusz Gawęcki – Kacper Pawłowski 2.

BIAŁE DIABŁY – KORONA 2006 II 1:3

Wiktor Wicha – Sergiusz Gawęcki 2, Igor Skrzyniarz.

SCYZORY 2005 – BIAŁE DIABŁY 5:0

Jakub Michta 2, Kacper Pawłowski, Filip Ledwójcik, Oskar Krzysiek.

II runda

Grupa F

KORONECZKA 2 – FOOTBALL ACADEMY II 6:0

Bartosz Snopek 4, Wojciech Sternak 2.

SCYZORY 2005 – KORONECZKA 2 4:0

Jakub Michta 3, Filip Ledwójcik.

FOOTBALL ACADEMY II – SCYZORY 2005 1:6

Damian Gola – Jakub Kaczmarski 2, Kacper Pawłowski 2, Jakub Michta 2.

Grupa G

KORONA 2006 I – KORONA 2006 II 1:0

Oleg Zembrzowski.

KIELCE TO GLORY – KORONA 2006 I 2:0

Antoni Pierzak 2.

KORONA 2006 II – KIELCE TO GLORY 2:2

Sergiusz Gawęcki 2 – Maks Starzyk, Bartosz Ciosk.

 

 

Finał

SCYZORY 2005 – KIELCE TO GLORY 3:2

Jakub Michta, Oskar Krzysiek, Filip Ledwójcik – Aleksander Lechowicz, Antoni Pierzak.

Scyzory 2005 – 1 miejsce

Jakub Michta 8, Kacper Pawłowski 5, Filip Ledwójcik 3, Jakub Kaczmarski 2, Oskar Krzysiek 2.

 

Kielce To Glory – 2 miejsce

 Aleksander Lechowicz 5, Antoni Pierzak 4, Maks Starzyk 3, Bartosz Ciosk 2.

 

Koroneczka 2 – 3 miejsce

Bartosz Snopek 10 – KRÓL STRZELCÓW, Wojciech Sternak 5, Karol Lach 2.

 

Korona 2006 I – 3 miejsce

Oleg Zembrzowski 3, Adam Wieczorek 3, Szymon Januszek 2, Kacper Kolus 1.

 

Korona 2006 II – 5 miejsce

Sergiusz Gawęcki 5, Igor Skrzyniarz 1, Maciej Krasowski, Jakub Śluzek.

 

Football Academy II – 5 miejsce

Dominik Gola 4, Damian Gola 2, Konrad Ćwiek 1, Oskar Kowalski.

 

Czarna Polska – I runda

Mateusz Nawara 2, Maks Zdrojewski 2, Olaf Kowalski, Aleksander Pruchnicki.

 

Białe Diabły – I runda

Wiktor Wicha 1, Piotr Gała, Maciej Król, Kacper Kruk.

 

Brzoskwinki – I runda

Krzysztof Dynus, Olaf Kołodziej, Miłosz Kopacz, Mateusz Tkacz.

Strefa sponsora

Partner strategiczny
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Dostawca usług medycznych
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies Polityka prywatności Akceptacja