Promo banner
Sponsor Miasto Kielce

Archiwum

Szybkość i parady

Kolejny owocny dzień pracy za drużyną Korony Kielce. W piątek Żółto-czerwoni odbyli jedną jednostkę treningową, a skupili się na niej na szlifowaniu szybkości, ale nie zabrakło także elementów typowo piłkarskich.

Zajęcia odbyły się na bocznym boisku przy Kolporter Arenie. Oprócz kadrowiczów, udziału w nich nie mógł wziąć Nabil Aankour. Co do pozostałych kontuzjowanych, Adnan Kovacević przepracował już część treningu z zespołem i jest blisko powrotu do optymalnej dyspozycji zdrowotnej, zaś Radek Dejmek i Michal Gardawski powinni dołączyć do kolegów z drużyny już w przyszłym tygodniu.  

Zawodnicy z pola, po solidnej dawce sprintów, rozegrali krótki zadaniowy mecz na ograniczonej przestrzeni boiska. Dołączyli tam do nich bramkarze, którzy wcześniej pracowali pod okiem trenera Mirosława Dreszera, wykonując liczne parady i rzucając się na imponujące odległości.

W sobotę o godzinie 13 Korona rozegra przy ulicy Kusocińskiego sparing ze słowackim Tatranem Krasno nad Kysucou. To kolejny punkt w planie Koroniarzy na obecny tydzień.

OBEJRZ PEŁNĄ GALERIĘ ZDJĘĆ Z PIĄTKOWEGO TRENINGU:

Marcin Długosz

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij