Promo banner
Sponsor Miasto Kielce

Archiwum

CLJ: Pierwszy mecz na własnym terenie

Po dwóch triumfach na wyjeździe, juniorzy starsi Korony Kielce rozegrają pierwszy mecz na własnym terenie. Ich sobotnim rywalem na stadionie przy ulicy Szczepaniaka będzie Motor Lublin. 

Kielczanie weszli w ligę w bardzo udany sposób. Najpierw pokonali 3:1 Wisłę Płock, zaś potem 1:0 Znicza Pruszków. Teraz liczą na kontynuowanie passy już przed swoją publicznością.

Lublinianie natomiast mają za sobą dopiero jedno starcie. Pierwotnie mieli zainaugurować zmagania pojedynkiem z Legią Warszawa, ale starcie to przeniesiono na inny termin. Przed tygodniem natomiast pokonali u siebie 2:1 płocką Wisłę.

3 punkty ekipy z województwa lubelskiego i dodatni bilans bramkowy pozwalają zajmować jej wysoką 6. pozycję. O jedną lokatę wyżej plasują się kielczanie, którzy zdobywając kolejne punkty mogą liczyć na potknięcia innych rywali i objęcie fotelu lidera.

Mecz 3. kolejki grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Koroną Kielce a Motorem Lublin rozpocznie się w sobotę, 19 sierpnia o godzinie 12:00 na stadionie przy ulicy Szczepaniaka. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny! 

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij