Powinniśmy to rozstrzygnąć do przerwy

- Brakuje nam szczęścia, które wynagrodziłoby dobrą robotę. Dodatkowo pechowo przeciwnik w pierwszej swojej groźnej sytuacji strzelił gola. Powinniśmy jednak ten mecz rozstrzygnąć już w pierwszych 45 minutach, bo mieliśmy na to dużo okazji – powiedział po przegranej z Piastem trener Gino Lettieri.

Gino Lettieri: - Powinniśmy już do przerwy prowadzić 4:0 i wtedy do Kielc byśmy wracali ze zwycięstwem. Brakuje nam szczęścia, które wynagrodziłoby dobrą robotę. Dodatkowo pechowo przeciwnik w pierwszej swojej groźnej sytuacji strzelił gola. Powinniśmy jednak ten mecz rozstrzygnąć już w pierwszych 45 minutach, bo mieliśmy na to dużo okazji. Nie możemy być jednak za długo smutni, bo gramy dobrą piłkę. Jesteśmy na dobrej drodze i dalej będziemy walczyć.

Dariusz Wdowczyk: - W pierwszej połowie spotkania już w pierwszej minucie powinniśmy przegrywać. Korona dominowała do przerwy. Grała szybko i agresywnie. Nie mieliśmy wiele do powiedzenie i całe szczęście, że to się skończyło 0:0. Druga połowa była już zupełnie inna. Pokazała też ile znaczy druga bramka. To my po przerwie powinniśmy wygrać 4:0. Cieszę się, że nie straciliśmy żadnej bramki. Nie był to wprawdzie najładniejszy mecz w naszym wykonaniu, ale najważniejsze są trzy punkty.