CLJ U-17: Trwa zwycięska passa

Juniorzy młodsi Korony S.A. odnieśli kolejne zwycięstwo w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Tym razem na własnym boisku pokonali zespół BKS Lublin  4-0.

Bardzo szybko, bo już w 8. minucie prowadzenie dla naszego zespołu zdobył Oskar Sewerzyński, który z bliska pokonał bramkarza gości korzystając w wybitej przez niego piłki po uderzeniu Dawida Lisowskiego. Do przerwy mimo kilku składnych akcji nie udało się naszemu zespołowi podwyższyć prowadzenia.

Druga połowa była pod tym względem zdecydowanie lepsza. W 54. minucie po akcji „bliźniaków” Lisowskich było 2-0. Piotrek obsłużył prostopadłym podaniem Dawida, a ten uderzył obok interweniującego bramkarza. Trzecia bramka padła w 67. minucie w zamieszaniu po rzucie rożnym egzekwowanym przez naszych juniorów. Najsprytniejszy okazał się Dawid Lisowski i uderzył z kilku metrów nie do obrony. Czwarta bramka również padła ze stałego fragmentu gry. W 76. minucie po dośrodkowaniu Karola Malca z rzutu wolnego z bocznej strefy boiska uderzeniem głową pokonał bramkarza gości Łukasz Król. Warto dodać, że był to pierwszy kontakt z piłką Łukasza po wejściu na boisko.

W następnej kolejce juniorzy młodsi Korony S.A. zagrają na wyjeździe z drużyną Stali Mielec, a mecz zostanie rozegrany w niedzielę 22.10.2017 r. o godz. 12.00

IX kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-17, grupa D

14.10.2017 r. (sobota) godz. 15.00, boisko naturalne MSOS w Kielcach ul. Prosta

KORONA S.A. – BKS Lublin      4 – 0      (1 – 0)

bramki: 1-0 8' Oskar Sewerzyński; 2-0 54' Dawid Lisowski; 3-0 67’ Dawid Lisowski;
4-0 76’ Łukasz Król

Korona S.A.: Sobieski, Więckowski (75’ Król), Świderski, Derlaga, Malec, Pawczyński (53’ Równicki), Lisowski P, Gadomski (56’ Rabiej), Sewerzyński ((63’ Moskal), Lisowski D (68’ Jaworski), Rogoziński (70’ Kruszec)