Promo banner
Sponsor Miasto Kielce

CLJ U-18

  Drużyna M P Z R P Bramki
  1. Korona Kielce 30 74 23 5 2 76-31
  2. Śląsk Wrocław 30 58 19 1 10 76-54
  3. Zagłębie Lubin 30 54 16 6 8 54-35
  4. Jagiellonia Białystok
30 50 14 8 8 57-49
  5. Cracovia 30 48 14 6 10 66-54
  6. Legia Warszawa
29 46 14 4 12 44-41
  7. Arka Gdynia
30 44 12 8 10 50-47
  8. Wisła Kraków
30 43 13 4 13 38-37
  9. Pogoń Szczecin
30 41 11 8 11 56-47
  10. Lech Poznań 30 41 13 2 15 55-49
  11. Escola Varsovia Warszawa
30 38 12 2 16 53-57
  12. Górnik Zabrze
30 35 9 8 13

46-54

  13. Ruch Chorzów 30 31 8 7 15 47-66
  14. GKS Bełchatów 30 29 8 5 17 32-65
  15. Motor Lublin 30 28 6 10 14 28-43
  16. Elana Toruń 29 15 3 6 21 23-72

 

 

Terminarz: 

 

1. kolejka (4-5 sierpnia 2018):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce GKS Bełchatów  1:0
Motor Lublin Legia Warszawa  0:2
Pogoń Szczecin Elana Toruń  2:0
Lech Poznań Jagiellonia Białystok  2:3
Wisła Kraków Zagłębie Lubin  0:0 
Śląsk Wrocław Cracovia  3:1 
Escola Varsovia Warszawa Arka Gdynia  3:0
Górnik Zabrze Ruch Chorzów  3:3

 

 

2. kolejka (11-12 sierpnia):

 

Mecz   Wynik
Ruch Chorzów Korona Kielce 0:3 
Legia Warszawa GKS Bełchatów 7:0 
Arka Gdynia Górnik Zabrze 3:3 
Cracovia Escola Varsovia Warszawa 3:2
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 3:1 
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 0:1
Elana Toruń Lech Poznań 0:2
Motor Lublin Pogoń Szczecin 0:4

 

3. kolejka (18-19 sierpnia):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce Arka Gdynia 2:1 
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 2:0
Lech Poznań Motor Lublin 2:1 
Wisła Kraków Elana Toruń 1:0 
Śląsk Wrociław Jagiellonia Białystok 2:2
Escola Varsovia Warszawa Zagłębie Lubin 1:3 
Górnik Zabrze Cracovia 2:2 
GKS Bełchatów Ruch Chorzów 3:2 

 

4. kolejka (25-26 sierpnia):

 

Mecz   Wynik
Cracovia Korona Kielce 3:5
Legia Warszawa Ruch Chorzów 3:1 
GKS Bełchatów Arka Gdynia 0:1 
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 2:1
Jagiellonia Białystok Escola Varsovia Warszawa 2:2 
Elana Toruń Śląsk Wrocław 1:5 
Motor Lublin Wisła Kraków 0:1 
Pogoń Szczecin Lech Poznań 2:1 

 

5. kolejka (1-2 września):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce Zagłębie Lubin 2:0
Lech Poznań Legia Warszawa 0:2 
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 1:2 
Śląsk Wrocław Motor Lublin 2:3 
Escola Varsovia Warszawa Elana Toruń 4:2 
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 0:2 
GKS Bełchatów Cracovia 2:2 
Ruch Chorzów Arka Gdynia 1:2 

 

6. kolejka (8-9 września):

 

Mecz   Wynik
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 1:3
Legia Warszawa Arka Gdynia 2:0
Cracovia Ruch Chorzów 4:2 
Zagłębie  Lubin GKS Bełchatów 5:0 
Elana Toruń Górnik Zabrze 1:4
Motor Lublin Escola Varsovia Warszawa 4:3
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 4:5 
Lech Poznań Wisła Kraków 1:0 

 

7. kolejka (15-16 września):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce Elana Toruń 1:1
Wisła Kraków Legia Warszawa 1:1
Śląsk Wrocław Lech Poznań 2:6
Escola Varsovia Warszawa Pogoń Szczecin 0:3
Górnik Zabrze Motor Lublin 1:1
GKS Bełchatów Jagiellonia Białystok 1:0
Ruch Chorzów Zagłębie Lubin 5:1
Arka Gdynia Cracovia 5:3

 

8. kolejka (22-23 września):

 

Mecz   Wynik
Motor Lublin Korona Kielce 2:2 
Legia Warszawa Cracovia 2:1
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 3:0 
Jagiellonia Białystok Ruch Chorzów 3:3 
Elana Toruń GKS Bełchatów 2:0 
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 1:1 
Lech Poznań Escola Varsovia Warszawa 1:2 
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 4:0 

 

9. kolejka (29-30 września):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce Pogoń Szczecin 2:1 
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 3:0 
Escola Varsovia Warszawa Wisła Kraków 2:1
Górnik Zabrze Lech Poznań 0:3 
GKS Bełchatów Motor Lublin 1:1 
Ruch Chorzów Elana Toruń 1:1 
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 1:1 
Cracovia Zagłębie Lubin 0:2 

 

10. kolejka (6-7 października):

 

Mecz   Wynik
Lech Poznań Korona Kielce 0:3
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 0:1
Jagiellonia Białystok Cracovia 0:3
Elana Toruń Arka Gdynia 2:1
Motor Lublin Ruch Chorzów 1:1
Pogoń Szczecin GKS Bełchatów 4:0
Wisła Kraków Górnik Zabrze 2:1
Śląsk Wrocław Escola Varsovia Warszawa 4:2

 

11. kolejka (13-14 października):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce Wisła Kraków 0:1
Escola Varsovia Warszawa Legia Warszawa 0:1
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 2:1
GKS Bełchatów Lech Poznań 2:4 
Ruch Chorzów Pogoń Szczecin 1:2 
Arka Gdynia Motor Lublin 3:0 
Cracovia Elana Toruń 1:1 
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 1:1

 

12. kolejka (20-21 października):

 

Mecz   Wynik
Śląsk Wrocław Korona Kielce 1:4
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 5:2
Elana Toruń Zagłębie Lubin 0:2 
Motor Lublin Cracovia 1:1 
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 1:1 
Lech Poznań Ruch Chorzów 7:0 
Wisła Kraków GKS Bełchatów 0:0 
Escola Varsovia Warszawa Górnik Zabrze 3:1 

 

13. kolejka (27-28 października):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce Escola Varsovia Warszawa 2:3 
Górnik Zabrze Legia Warszawa 2:1
GKS Bełchatów Śląsk Wrocław 0:2 
Ruch Chorzów Wisła Kraków 1:0 
Arka Gdynia Lech Poznań 0:1
Cracovia Pogoń Szczecin 1:1 
Zagłębie Lubin Motor Lublin 0:1 
Jagiellonia Białystok Elana Toruń 4:3 

 

14. kolejka (3-4 listopada):

 

Mecz   Wynik
Górnik Zabrze Korona Kielce 1:2
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 2:4
Legia Warszawa Elana Toruń 2:1
Motor Lublin Jagiellonia Białystok 0:1 
Lech Poznań Cracovia 1:3 
Wisła Kraków Arka Gdynia 1:2 
Śląsk Wrocław Ruch Chorzów 7:1 
Escola Varsovia Warszawa GKS Bełchatów 1:2 

 

15. kolejka (10-11 listopada):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce Legia Warszawa 1:0
Zagłębie Lubin Lech Poznań 2:1
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 3:3
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 2:3
Cracovia Wisła Kraków 2:1
GKS Bełchatów Górnik Zabrze 1:2
Ruch Chorzów Escola Varsovia Warszawa 1:2
Elana Toruń Motor Lublin 0:0

 

16. kolejka (17-18 listopada):

 

Mecz   Wynik
GKS Bełchatów Korona Kielce  0:2
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 3:4
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 3:2 
Arka Gdynia Escola Varsovia Warszawa 3:2
Cracovia Śląsk Wrocław 0:3 
Legia Warszawa Motor Lublin 2:2 
Elana Toruń Pogoń Szczecin  1:1 
Ruch Chorzów Górnik Zabrze 1:0

 

17. kolejka (24-25 listopada):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce Ruch Chorzów 2:1 
GKS Bełchatów Legia Warszawa 0:3
Górnik Zabrze Arka Gdynia 2:0 
Escola Varsovia Warszawa Cracovia 2:3 
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 2:1 
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 3:2 
Lech Poznań Elana Toruń 4:0 
Pogoń Szczecin Motor Lublin 1:2 

 

18. kolejka (9-10 marca):

 

Mecz   Wynik
Arka Gdynia Korona Kielce 2:3
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 0:1
Motor Lublin Lech Poznań 0:1
Elana Toruń Wisła Kraków 1:3
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 0:4
Zagłębie Lubin Escola Varsovia Warszawa 2:3
Cracovia Górnik Zabrze 5:2
Ruch Chorzów GKS Bełchatów 2:3

 

19. kolejka (16-17 marca):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce Cracovia 5:3
Ruch Chorzów Legia Warszawa 1:3 
GKS Bełchatów Arka Gdynia 2:2 
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 1:2 
Escola Varsovia Warszawa Jagiellonia Białystok 0:1 
Śląsk Wrocław Elana Toruń 5:0 
Wisła Kraków Motor Lublin 2:1 
Lech Poznań Pogoń Szczecin 1:4 

 

20. kolejka (23-24 marca):

 

Mecz   Wynik
Zagłębie Lubin Korona Kielce 2:2
Legia Warszawa Lech Poznań 1:1 
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 1:1
Motor Lublin Śląsk Wrocław 2:1 
Elana Toruń Escola Varsovia Warszawa 0:3 
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 1:1 
Cracovia GKS Bełchatów 1:1 
Arka Gdynia Ruch Chorzów 3:3

 

21. kolejka (30-31 marca):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 3:1
Arka Gdynia Legia Warszawa 2:0
Ruch Chorzów Cracovia 2:1 
GKS Bełchatów Zagłębie Lubin 0:2 
Górnik Zabrze Elana Toruń 3:1 
Escola Varsovia Warszawa Motor Lublin 0:0 
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 3:2 
Wisła Kraków Lech Poznań 2:0 

 

22. kolejka (6-7 kwietnia):

 

Mecz   Wynik
Elana Toruń Korona Kielce 0:5
Legia Warszawa Wisła Kraków 0:3 
Lech Poznań Śląsk Wrocław 2:3 
Pogoń Szczecin Escola Varsovia Warszawa 2:0 
Motor Lublin Górnik Zabrze 1:1
Jagiellonia Białystok GKS Bełchatów 4:1
Zagłębie Lubin Ruch Chorzów 1:1 
Cracovia Arka Gdynia 3:0

 

23. kolejka (13-14 kwietnia):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce Motor Lublin 1:0
Cracovia Legia Warszawa 3:0 
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 3:3
Ruch Chorzów Jagiellonia Białystok 0:2 
GKS Bełchatów Elana Toruń 0:1
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 3:3 
Escola Varsovia Warszawa Lech Poznań 1:2
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 2:1

 

24. kolejka (20 kwietnia):

 

Mecz   Wynik
Pogoń Szczecin Korona Kielce 3:3
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 2:0 
Wisła Kraków Escola Varsovia Warszawa 2:0 
Lech Poznań Górnik Zabrze 1:3 
Motor Lublin GKS Bełchatów 1:2 
Elana Toruń Ruch Chorzów 2:2 
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 1:1 
Zagłębie Lubin Cracovia 1:2 

 

25. kolejka (27-28 kwietnia):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce Lech Poznań 3:2 
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 4:0 
Cracovia Jagiellonia Białystok 1:3 
Arka Gdynia Elana Toruń 3:1 
Ruch Chorzów Motor Lublin 2:0 
GKS Bełchatów Pogoń Szczecin 2:1 
Górnik Zabrze Wisła Kraków 1:0 
Escola Varsovia Warszawa Śląsk Wrocław 1:2

 

26. kolejka (4-5 maja):

 

Mecz   Wynik
Wisła Kraków Korona Kielce 0:3
Legia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 2:1
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 2:0 
Lech Poznań GKS Bełchatów 3:1 
Pogoń Szczecin Ruch Chorzów 0:1 
Motor Lublin Arka Gdynia 0:0 
Elana Toruń Cracovia 1:5 
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 2:0 

 

 

27. kolejka (11-12 maja):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce Śląsk Wrocław 3:0
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 4:1 
Zagłębie Lubin Elana Toruń 2:0 
Cracovia Motor Lublin 2:1 
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 2:1 
Ruch Chorzów Lech Poznań 4:2
GKS Bełchatów Wisła Kraków 4:1 
Górnik Zabrze Escola Varsovia Warszawa 1:5

 

28. kolejka (18-19 maja):

 

Mecz   Wynik
Escola Varsovia Warszawa Korona Kielce 0:4
Legia Warszawa Górnik Zabrze 0:3 
Śląsk Wrocław GKS Bełchatów 5:1 
Wisła Kraków Ruch Chorzów 0:2 
Lech Poznań Arka Gdynia 0:1 
Pogoń Szczecin Cracovia 0:4 
Motor Lublin Zagłębie Lubin 0:1 
Elana Toruń Jagiellonia Białystok 0:2 

 

29. kolejka (25-26 maja):

 

Mecz   Wynik
Korona Kielce  Górnik Zabrze 3:1
GKS Bełchatów Escola Varsovia Warszawa 2:3
Elana Toruń Legia Warszawa 0:1
Jagiellonia Białystok Motor Lublin 3:0
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 1:0
Cracovia Lech Poznań 1:2
Arka Gdynia Wisła Kraków 3:0
Ruch Chorzów Śląsk Wrocław 1:3

 

30. kolejka (1-2 czerwca):

 

Mecz   Wynik
Legia Warszawa Korona Kielce 1:1
Górnik Zabrze GKS Bełchatów 0:1
Escola Varsovia Warszawa Ruch Chorzów 2:1
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 0:3
Wisła Kraków Cracovia 1:2
Lech Poznań Zagłębie Lubin 0:0
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 2:3
Motor Lublin Elana Toruń 3:0

 

Strefa sponsora

Partner strategiczny
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Dostawca usług medycznych
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies Polityka prywatności Akceptacja