Sponsor Miasto Kielce

IV liga

  Drużyna M B Z R P Bramki
  1. Korona II Kielce 1 3 1 0 0 5-0
  2. Neptun Końskie 1 3 1 0 0 3-0
   Wierna Małogoszcz 1 3 1 0 0 3-0
  4. Unia Sędziszów 1 3 1 0 0 2-0
   Naprzód Jędrzejów 1 3 1 0 0 2-0
  6. Alit Ożarów 1 3 1 0 0 2-1
  7. Granat Skarżysko-Kamienna 1 1 0 1 0 0-0
   Zdrój Busko Zdrój 1 1 0 1 0 0-0
  9. Lubrzanka Kajetanów 0 0 0 0 0 0-0
   Nida Pińczów 0 0 0 0 0 0-0
   Łysica Bodzentyn 0 0 0 0 0 0-0
   GK Nowiny 0 0 0 0 0 0-0
  13. Klimontowianka Klimontów 1 0 0 0 1 1-2
  14. ŁKS Łagów 1 0 0 0 1 0-2
   Kamienna Brody 1 0 0 0 1 0-2
  16. Pogoń 1945 Staszów 1 0 0 0 1 0-3
   Partyzant Radoszyce 1 0 0 0 1 0-3
  18. Hetman Włoszczowa 1 0 0 0 1 0-5

 

 

 

Terminarz:

 

 

1. kolejka (11-12 sierpnia 2018):

 

Mecz   Wynik
Hetman Włoszczowa Korona II Kielce 0:5
Lubrzanka Kajetanów GKS Nowiny  
Unia Sędziszów Kamienna Brody 2:0
Naprzód Jędrzejów ŁKS Łagów 2:0 
Partyzant Radoszyce Neptun Końskie 0:3 
Nida Pińczów  Łysica Bodzentyn  
Klimontowianka Klimontów Alit Ożarów 1:2 
Wierna Małogoszcz Pogoń 1945 Staszów 3:0 
Granat Skarżysko-Kamienna Zdrój Busko Zdrój 0:0 

 

2. kolejka (15 sierpnia):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Lubrzanka Kajetanów  
Kamienna Brody GKS Nowiny  
Łysica Bodzentyn Klimontowianka Klimontów  
Alit Ożarów Hetman Włoszczowa  
Neptun Końskie Nida Pińczów  
Zdrój Busko Zdrój Partyzant Radoszyce  
ŁkS Łagów Pogoń 1945 Staszów  
Unia Sędziszów Naprzód Jędrzejów  
Wierna Małogoszcz Granat Skarżysko-Kamienna  

 

3. kolejka (18-19 sierpnia):

 

Mecz   Wynik
GKS Nowiny Korona II Kielce  
Lubrzanka Kajetanów Alit Ożarów  
Naprzód Jędrzejów Kamienna Brody  
Pogoń 1945 Staszów Unia Sędziszów  
Partyzant Radoszyce Wierna Małogoszcz  
Nida Pińczów Zdrój Busko Zdrój  
Klimontowianka Klimontów Neptun Końskie  
Hetman Włoszczowa Łysica Bodzentyn  
Granat Skarżysko-Kamienna ŁKS Łagów  

 

4. kolejka (25-26 sierpnia):

 

Mecz   Wynik
Kamienna Brody Korona II Kielce  
Łysica Bodzentyn Lubrzanka Kajetanów  
Alit Ożarów GKS Nowiny  
Neptun Końskie Hetman Włoszczowa  
Zdrój Busko Zdrój Klimontowianka Klimontów  
Wierna Małogoszcz Nida Pińczów  
ŁKS Łagów Partyzant Radoszyce  
Naprzód Jędrzejów Pogoń 1945 Staszów  
Unia Sędziszów Granat Skarżysko-Kamienna  

 

5. kolejka (29 sierpnia):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Alit Ożarów  
Lubrzanka Kajetanów Neptun Końskie  
Pogoń 1945 Staszów Kamienna Brody  
Partyzant Radoszyce Unia Sędziszów  
Nida Pińczów ŁKS Łagów  
Klimontowianka Klimontów Wierna Małogoszcz  
Hetman Włoszczowa Zdrój Busko Zdrój  
GKS Nowiny Łysica Bodzentyn  
Granat Skarżysko-Kamienna Naprzód Jędrzejów  

 

6. kolejka (1-2 września):

 

Mecz   Wynik
Łysica Bodzentyn Korona II Kielce  
Zdrój Busko zdrój Lubrzanka Kajetanów  
Kamienna Brody Alit Ożarów  
Neptun Końskie GKS Nowiny  
Wierna Małogoszcz Hetman Włoszczowa  
ŁKS Łagów Klimontowianka Klimontów  
Unia Sędziszów Nida Pińczów  
Naprzód Jędrzejów Partyzant Radoszyce  
Pogoń 1945 Staszów Granat Skarżysko-Kamienna  

 

7. kolejka (8-9 września):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Neptun Końskie  
Lubrzanka Kajetanów Wierna Małogoszcz  
Partyzant Radoszyce Pogoń 1945 Staszów  
Nida Pińczów Naprzód Jędrzejów  
Klimontowianka Klimontów Unia Sędziszów  
Hetman Włoszczowa ŁKS Łagów  
GKS Nowiny Zdrój Busko Zdrój  
Alit Ożarów Łysica Bodzentyn  
Granat Skarżysko-Kamienna Kamienna Brody  

 

8. kolejka (15-16 września):

 

Mecz   Wynik
Zdrój Busko Zdrój Korona II Kielce  
ŁKS Łagów Lubrzanka Kajetanów  
Neptun Końskie Alit Ożarów  
Kamienna Brody Łysica Bodzentyn  
Wierna Małogoszcz GKS Nowiny  
Unia Sędziszów Hetman Włoszczowa  
Naprzód Jędrzejów Klimontowianka Klimontów  
Pogoń 1945 Staszów Nida Pińczów  
Granat Skarżysko-Kamienna Partyzant Radoszyce  

 

9. kolejka (22-23 września):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Wierna Małogoszcz  
Lubrzanka Kajetanów Unia Sędziszów  
Łysica Bodzentyn Neptun Końskie  
Hetman Włoszczowa Naprzód Jędrzejów  
Alit Ożarów Zdrój Busko Zdrój  
GKS Nowiny ŁKS Łagów  
Partyzant Radoszyce Kamienna Brody  
Klimontowianka Klimontów  Pogoń 1945 Staszów  
Nida Pińczów Granat Skarżysko Kamienna  

 

10. kolejka (29-30 września):

 

Mecz   Wynik
ŁKS Łagów Korona II Kielce  
Naprzód Jędrzejów Lubrzanka Kajetanów  
Zdrój Busko Zdrój Łysica Bodzentyn  
Wierna Małogoszcz Alit Ożarów  
Unia Sędziszów GKS Nowiny  
Pogoń 1945 Staszów Hetman Włoszczowa  
Partyzant Radoszyce Nida Pińczów  
Kamienna Brody Neptun Końskie  
Granat Skarżysko-Kamienna  Klimontowianka Klimontów   

 

11. kolejka (6-7 października):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Unia Sędziszów  
Lubrzanka Kajetanów Pogoń 1945 Staszów  
Nida Pińczów Kamienna Brody  
Neptun Końskie Zdrój Busko Zdrój  
GKS Nowiny Naprzód Jędrzejów  
Łysica Bodzentyn Wierna Małogoszcz  
Alit Ożarów ŁKS Łagów  
Klimontowianka Klimontów Partyzant Radoszyce  
Hetman Włoszczowa  Granat Skarżysko-Kamienna  

 

12. kolejka (13-14 października):

 

Mecz   Wynik
Naprzód Jędrzejów Korona II Kielce  
Granat Skarżysko-Kamienna Lubrzanka Kajetanów  
Unia Sędziszów Alit Ożarów  
ŁKS Łagów Łysica Bodzentyn  
Wierna Małogoszcz Neptun Końskie  
Kamienna Brody Zdrój Busko Zdrój  
Nida Pińczów Klimontowianka Klimontów  
Partyzant Radoszyce Hetman Włoszczowa  
Pogoń 1945 Staszów GKS Nowiny  

 

13. kolejka (20-21 października):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Pogoń 1945 Staszów  
Lubrzanka Kajetanów Partyzant Radoszyce  
Hetman Włoszczowa Nida Pińczów  
Klimontowianka Klimontów Kamienna Brody  
Neptun Końskie ŁKS Łagów  
Alit Ożarów Naprzód Jędrzejów  
Łysica Bodzentyn Unia Sędziszów  
Neptun Końskie ŁKS Łagów  
GKS Nowiny Granat Skarżysko-Kamienna  

 

14. kolejka (27-28 sierpnia):

 

Mecz   Wynik
Granat Skarżysko-Kamienna Korona II Kielce  
Nida Pińczów Lubrzanka Kajetanów  
Naprzód Jędrzejów Łysic Bodzentyn  
Unia Sędziszów Neptun Końskie  
Pogoń 1945 Staszów Alit Ożarów  
Kamienna Brody Wierna Małogoszcz  
ŁKS Łagów Zdrój Busko Zdrój  
Klimontowianka Klimontów Hetman Włoszczowa  
Partyzant Radoszyce GKS Nowiny  

 

15. kolejka (3-4 listpada):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Partyzant Radoszyce  
Lubrzanka Kajetanów Klimontowianka Klimontów  
Wierna Małogoszcz ŁKS Łagów  
Neptun Końskie Naprzód Jędrzejów  
Łysica Bodzentyn Pogoń 1945 Staszów  
Zdrój Busko Zdrój Unia Sędziszów  
Hetman Włoszczowa Kamienna Brody  
GKS Nowiny Nida Pińczów  
Alit Ożarów Granat Skarżysko-Kamienna  

 

16. kolejka (10-11 listopada):

 

Mecz   Wynik
Nida Pińczów Korona II Kielce  
Hetman Włoszczowa Lubrzanka Kajetanów  
Naprzód Jędrzejów Zdrój Busko Zdrój  
Kamienna Brody ŁKS Łagów  
Unia Sędziszów Wierna Małogoszcz  
Pogoń 1945 Staszów Neptun Końskie  
Partyzant Radoszyce Alit Ożarów  
Klimontowianka Klimontów GKS Nowiny  
Granat Skarżysko-Kamienna Łysica Bodzentyn  

 

17. kolejka (17-18 listopada):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Klimontowianka Klimontów  
Lubrzanka Kajetanów Kamienna Brody  
GKS Nowiny Hetman Włoszczowa  
Alit Ożarów Nida Pińczów  
Łysica Bodzentyn Partyzant Radoszyce  
ŁKS Łagów Unia Sędziszów  
Zdrój Busko Zdrój Pogoń 1945 Staszów  
Wierna Małogoszcz Naprzód Jędrzejów  
Neptun Końskie Granat Skarżysko-Kamienna  

 

18. kolejka (2019):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Hetman Włoszczowa  
GKS Nowiny Lubrzanka Kajetanów  
Pogoń 1945 Staszów Wierna Małogoszcz  
Kamienna Brody Unia Sędziszów  
ŁKS Łagów Naprzód Jędrzejów  
Alit Ożarów Klimontowianka Klimontów  
Neptun Końskie Partyzant Radoszyce  
Łysica Bodzentyn Nida Pińczów  
Zdrój Busko Zdrój Granat Skarżysko-Kamienna  

 

19. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Lubrzanka Kajetanów Korona II Kielce  
GKS Nowiny Kamienna Brody  
Hetman Włoszczowa Alit Ożarów  
Klimontowianka Klimontów Łysica Bodzentyn  
Nida Pińczów Neptun Końskie  
Partyzant Radoszyce Zdrój Busko Zdrój  
Naprzód Jędrzejów Unia Sędziszów  
Pogoń 1945 Staszów ŁKS Łagów  
Granat Skarżysko-Kamienna Wierna Małogoszcz  

 

20. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce GKS Nowiny  
Alit Ożarów Lubrzanka Kajetanów  
Kamienna Brody Naprzód Jędrzejów  
Unia Sędziszów Pogoń 1945 Staszów  
Wierna Małogoszcz Partyzant Radoszyce  
Zdrój Busko Zdrój Nida Pińczów  
Neptun Końskie Klimontowianka Klimontów  
Łysica Bodzentyn Hetman Włoszczowa  
ŁKS Łagów  Granat Skarżysko-Kamienna   

 

21. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Kamienna Brody  
Lubrzanka Kajetanów Łysica Bodzentyn   
GKS Nowiny Alit Ożarów  
Hetman Włoszczowa Neptun Końskie  
Klimontowianka Klimontów Zdrój Busko Zdrój  
Nida Pińczów Wierna Małogoszcz  
Partyzant Radoszyce ŁKS Łagów  
Pogoń 1945 Staszów Naprzód Jędrzejów  
Granat Skarżysko Kamienna Unia Sędziszów  

 

22. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Alit Ożarów Korona II Kielce  
Neptun Końskie Lubrzanka Kajetanów  
Unia Sędziszów Partyzant  Radoszyce  
Kamienna Brody Pogoń 1945 Staszów  
ŁKS Łagów Nida Pińczów  
Wierna Małogoszcz Klimontowianka Klimontów  
Zdrój Busko Zdrój Hetman Włoszczowa  
Łysica Bodzentyn GKS Nowiny  
Naprzód Jędrzejów Granat Skarżysko-Kamienna  

 

23. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Łysica Bodzentyn  
Lubrzanka Kajetanów Zdrój Busko Zdrój  
Partyzant Radoszyce Naprzód Jędrzejów  
Hetman Włoszczowa Wierna Małogoszcz  
Nida Pińczów Unia Sędziszów   
GKS Nowiny Neptun Końskie  
Alit Ożarów Kamienna Brody  
Klimontowianka Klimontów ŁKS Łagów  
Granat Skarżysko Kamienna Pogoń 1945 Staszów  

 

24. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Neptun Końskie Korona II Kielce  
Wierna Małogoszcz Lubrzanka Kajetanów  
Naprzód Jędrzejów Nida Pińczów  
Zdrój Busko Zdrój GKS Nowiny  
Łysica Bodzentyn Alit Ożarów  
ŁKS Łagów Hetman Włoszczowa  
Unia Sędziszów Klimontowianka Klimontów  
Pogoń 1945 Staszów Partyzant Radoszyce  
Kamienna Brody Granat Skarżysko Kamienna  

 

25. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Zdrój Busko Zdrój  
Lubrzanka Kajetanów ŁKS Łagów  
Klimontowianka Klimontów Naprzód Jędrzejów  
GKS Nowiny Wierna Małogoszcz  
Alit Ożarów Neptun Końskie  
Łysica Bodzentyn Kamienna Brody  
Hetman Włoszczowa Unia Sędziszów  
Nida Pińczów Pogoń 1945 Staszów   
Partyzant Radoszyce Granat Skarżysko Kamienna  

 

26. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Wierna Małogoszcz Korona II Kielce  
Unia Sędziszów Lubrzanka Kajetanów  
Naprzód Jędrzejów Hetman Włoszczowa  
Zdrój Busko Zdrój Alit Ożarów  
Neptun Końskie Łysica Bodzentyn  
ŁKS Łagów GKS Nowiny  
Kamienna Brody Partyzant Radoszyce  
Pogoń 1945 Staszów Klimontowianka Klimontów  
Granat Skarżysko Kamienna Nida Pińczów  

 

27. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce ŁKS Łagów  
Lubrzanka Kajetanów Naprzód Jędrzejów  
Łysica Bodzentyn Zdrój Busko Zdrój  
Alit Ożarów Wierna Małogoszcz  
Neptun Końskie Kamienna Brody  
GKS Nowiny Unia Sędziszów  
Nida Pińczów Partyzant Radoszyce  
Hetman Włoszczowa Pogoń 1945 Staszów  
Klimontowianka Klimontów Granat Skarżysko Kamienna  

 

28. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Unia Sędziszów Korona II Kielce  
Pogoń 1945 Staszów Lubrzanka Kajetanów  
Naprzód Jędrzejów GKS Nowiny  
Zdrój Busko Zdrój Neptun Końskie  
Wierna Małogoszcz Łysica Bodzentyn  
ŁKS Łagów Alit Ożarów  
Kamienna Brody Nida Pińczów  
Partyzant Radoszyce Klimontowianka Klimontów  
Granat Skarżysko Kamienna Hetman Włoszczowa  

 

29. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Naprzód Jędrzejów  
Lubrzanka Kajetanów Granat Skarżysko-Kamienna  
Zdrój Busko Zdrój Kamienna Brody  
Neptun Końskie Wierna Małogoszcz  
Łysica Bodzentyn ŁKS Łagów  
Alit Ożarów Unia Sędziszów  
Hetman Włoszczowa Partyzant Radoszyce  
Klimontowianka Klimontów Nida Pińczów  
GKS Nowiny Pogoń 1945 Staszów  

 

30. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Pogoń 1945 Staszów Korona II Kielce  
Partyzant Radoszyce Lubrzanka Kajetanów  
Naprzód Jędrzejów Alit Ożarów  
Wierna Małogoszcz  Zdrój Busko Zdrój  
Unia Sędziszów Łysica Bodzentyn  
ŁKS Łagów Neptun Końskie  
Nida Pińczów Hetman Włoszczowa  
Kamienna Brody  Klimontowianka Klimontów  
Granat Skarżysko Kamienna GKS Nowiny  

 

31. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Granat Skarżysko-Kamienna  
Lubrzanka Kajetanów Nida Pińczów  
Łysica Bodzentyn Naprzód Jędrzejów  
Zdrój Busko Zdrój ŁKS Łagów  
Wierna Małogoszcz Kamienna Brody  
Neptun Końskie Unia Sędziszów  
GKS Nowiny Partyzant Radoszyce  
Hetman Włoszczowa Klimontowianka Klimontów  
Alit Ożarów Pogoń 1945 Staszów  

 

32. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Partyzant Radoszyce Korona II Kielce  
Klimontowianka Klimontów Lubrzanka Kajetanów  
Naprzód Jędrzejów Neptun Końskie  
Unia Sędziszów Zdrój Busko Zdrój  
ŁKS Łagów Wierna Małogoszcz  
Nida Pińczów GKS Nowiny  
Kamienna Brody Hetman Włoszczowa  
Pogoń 1945 Staszów Łysica Bodzentyn  
Granat Skarżysko Kamienna Alit Ożarów  

 

33. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Nida Pińczów  
Lubrzanka Kajetanów Hetman Włoszczowa  
Zdrój Busko Zdrój Naprzód Jędrzejów  
Wierna Małogoszcz Unia Sędziszów  
ŁKS Łagów Kamienna Brody  
Alit Ożarów Partyzant Radoszyce  
GKS Nowiny Klimontowianka Klimontów  
Neptun Końskie Pogoń 1945 Staszów  
Łysica Bodzentyn Granat Skarżysko Kamienna  

 

34. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Klimontowianka Klimontów Korona II Kielce  
Kamienna Brody Lubrzanka Kajetanów  
Naprzód Jędrzejów Wierna Małogoszcz  
Nida Pińczów Alit Ożarów  
Unia Sędziszów ŁKS Łagów  
Hetman Włoszczowa GKS Nowiny  
Partyzant Radoszyce Łysica Bodzentyn  
Pogoń 1945 Staszów Zdrój Busko Zdrój  
Granat Skarżysko Kamienna Neptun Końskie  

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies Polityka prywatności Akceptacja