Sponsor Miasto Kielce

III liga

  Drużyna M P Z R P Bramki
  1. Siarka Tarnobrzeg 3 9 3 0 0 8-2
  2. Stal Kraśnik 3 6 2 0 1 8-3
  3. Korona II Kielce 2 6 2 0 0 4-1
  4. Sokół Sieniawa  3 6 2 0 1 2-2
  5. Wisłoka Dębica 3 5 1 2 0 4-1
  6. Wólczanka Wólka Pełkińska 3 5 1 2 0 3-2
  7. Orlęta Radzyń Podlaski 3 5 1 2 0 3-2
  8. Hetman Zamość 3 4 1 1 1 3-3
  9. Podhale Nowy Targ 3 4 1 1 1 2-2
  10. Wisła Puławy 3 4 1 1 1

3-1

  11. Hutnik Kraków 3 4 0 0 0 6-5
  12. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 4 0 0 0 4-3
  13.  Avia Świdnik 3 3 1 0 2 2-8
  14. Motor Lublin 3 2 0 2 1 2-3
  15. Chełmianka Chełm 3 2 0 2 1 1-2
  16. Wisła Sandomierz 3 1 0 1 2 5-7
  17. Podlasie Biała Podlaska 2 0 0 0 2 1-6
  18. Jutrzenka Giebułtów 3 0 0 0 3 1-9

 

 

 

Terminarz:

 

 

1. kolejka (10-11 sierpnia 2019):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Podlaskie Biała Podlaska  11.09.2019
Wisłoka Dębica Podhale Nowy Targ  0:0
Hetman Zamość Orlęta Radzyń Podlaski  1:1
Wisła Puławy Jutrzenka Giebułtów  3:0
Sokół Sieniawa Chełmianka Chełm  1:0
Siarka Tarnobrzeg Wisła Sandomierz  2:1
Hutnik Kraków Wólczanka Wólka Pełkińska  1:2
Stal Kraśnik Motor Lublin  2:1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Avia Świdnik  3:1

 

2. kolejka (15 sierpnia):

 

Mecz   Wynik
Wisła Sandomierz Korona II Kielce  1:2
Avia Świdnik Hetman Zamość  1:0
Orlęta Radzyń Podlaski Stal Kraśnik  2:1
Chełmianka Chełm Motor Lublin  1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska Wisłoka Dębica  0:0
Podlasie Biała Podlaska Hutnik Kraków  0:2
Jutrzenka Giebułtów Siarka Tarnobrzeg  1:4
Sokół Sieniawa Wisła Puławy  1:0
Podhale Nowy Targ KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  1:0

 

3. kolejka (17-18 sierpnia):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Jutrzenka Giebułtów  2:0
Hetman Zamość Podhale Nowy Targ  2:1
Hutnik Kraków Wisła Sandomierz  3:3
Stal Kraśnik Avia Świdnik  5:0
Wisłoka Dębica Podlasie Biała Podlaska  4:1
Wisła Puławy Chełmianka Chełm  0:0
Siarka Tarnobrzeg Sokół Sieniawa  2:0
Motor Lublin Orlęta Radzyń Podlaski  0:0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Wólczanka Wólka Pełkińska  1:1

 

4. kolejka (24-25 sierpnia):

 

Mecz   Wynik
Sokół Sieniawa Korona II Kielce  
Podhale Nowy Targ Stal Kraśnik  
Wisła Sandomierz Wisłoka Dębica  
Wisła Puławy Siarka Tarnobrzeg  
Avia Świdnik Motor Lublin  
Jutrzenka Giebułtów Hutnik Kraków  
Wólczanka Wólka Pełkińska Hetman Zamość  
Chełmianka Chełm Orlęta Radzyń Podlaski  
Podlasie Biała Podlaska KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

5. kolejka (28 sierpnia):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Wisła Puławy  
Motor Lublin Podhale Nowy Targ  
Hetman Zamość Podlasie Biała Podlaska  
Siarka Tarnobrzeg Chełmianka Chełm  
Hutnik Kraków Sokół Sieniawa  
Wisłoka Dębica Jutrzenka Giebułtów  
Stal Kraśnik Wólczanka Wólka Pełkińska  
Orlęta Radzyń Podlaski Avia Świdnik  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Wisła Sandomierz  

 

6. kolejka (31 sierpnia - 1 września):

 

Mecz   Wynik
Siarka Tarnobrzeg Korona II Kielce  
Wisła Puławy Hutnik Kraków  
Wisła Sandomierz Hetman Zamość  
Podlasie Biała Podlaska Stal Kraśnik  
Chełmianka Chełm Avia Świdnik  
Sokół Sieniawa Wisłoka Dębica  
Wólczanka Wólka Pełkińska Motor Lublin  
Podhale Nowy Targ Orlęta Radzyń Podlaski  
Jutrzenka Giebułtów KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

7. kolejka (8-9 września):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Chełmianka Chełm  
Avia Świdnik Podhale Nowy Targ  
Wisłoka Dębica Wisła Puławy  
Stal Kraśnik Wisła Sandomierz  
Motor Lublin Podlasie Biała Podlaska  
Hetman Zamość Jutrzenka Giebułtów  
Orlęta Radzyń Podlaski Wólczanka Wólka Pełkińska  
Hutnik Kraków Siarka Tarnobrzeg  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Sokół Sieniawa  

 

8. kolejka (14-15 września):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Hutnik Kraków  
Chełmianka Chełm Podhale Nowy Targ  
Siarka Tarnobrzeg Wisłoka Dębica  
Wisła Sandomierz Motor Lublin  
Sokół Sieniawa Hetman Zamość  
Jutrzenka Giebułtów Stal Kraśnik  
Wólczanka Wólka Pełkińska Avia Świdnik  
Podlasie Biała Podlaska Orlęta Radzyń Podlaski  
Wisła Puławy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

9. kolejka (22-23 września):

 

Mecz   Wynik
Wisłoka Dębica Korona II Kielce  
Hetman Zamość Wisła Puławy  
Avia Świdnik Podlasie Biała Podlaska  
Hutnik Kraków Chełmianka Chełm  
Stal Kraśnik Sokół Sieniawa  
Motor Lublin Jutrzenka Giebułtów  
Podhale Nowy Targ Wólczanka Wólka Pełkińska  
Orlęta Radzyń Podlaski Wisła Sandomierz  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Siarka Tarnobrzeg  

 

10. kolejka (28-29 września):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  
Podlasie Biała Podlaska Podhale Nowy Targ  
Hutnik Kraków Wisłoka Dębica  
Siarka Tarnobrzeg Hetman Zamość  
Wisła Puławy Stal Kraśnik  
Sokół Sieniawa Motor Lublin  
Chełmianka Chełm Wólczanka Wólka Pełkińska  
Jutrzenka Giebułtów Orlęta Radzyń Podlaski  
Wisła Sandomierz Avia Świdnik  

 

11. kolejka (5-6 października):

 

Mecz   Wynik
Hetman Zamość Korona II Kielce  
Podhale Nowy Targ Wisła Sandomierz  
Motor Lublin Wisła Puławy  
Stal Kraśnik Siarka Tarnobrzeg  
Wisłoka Dębica Chełmianka Chełm  
Avia Świdnik Jutrzenka Giebułtów  
Wólczanka Wólka Pełkińska Podlasie Biała Podlaska  
Orlęta Radzyń Podlaski Sokół Sieniawa  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Hutnik Kraków  

 

12. kolejka (12-13 października):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Stal Kraśnik  
Jutrzenka Giebułtów Podhale Nowy Targ  
Hutnik Kraków Hetman Zamość  
Siarka Tarnobrzeg Motor Lublin  
Chełmianka Chełm Podlasie Biała Podlaska  
Sokół Sieniawa Avia Świdnik  
Wisła Sandomierz Wólczanka Wólka Pełkińska  
Wisła Puławy Orlęta Radzyń Podlaski  
Wisłoka Dębica KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

13. kolejka (20-21 października):

 

Mecz   Wynik
Motor Lublin Korona II Kielce  
Podhale Nowy Targ Sokół Sieniawa  
Stal Kraśnik Hutnik Kraków  
Avia Świdnik Wisła Puławy  
Podlasie Biała Podlaska Wisła Sandomierz  
Wólczanka Wólka Pełkińska Jutrzenka Giebułtów  
Orlęta Radzyń Podlaski Siarka Tarnobrzeg  
Hetman Zamość Wisłoka Dębica  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Chełmianka Chełm  

 

14. kolejka (26-27 października):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Orlęta Radzyń Podlaski  
Wisła Puławy Podhale Nowy Targ  
Wisłoka Dębica Stal Kraśnik  
Siarka Tarnobrzeg Avia Świdnik  
Chełmianka Chełm Wisła Sandomierz  
Jutrzenka Giebułtów Podlasie Biała Podlaska  
Sokół Sieniawa Wólczanka Wólka Pełkińska  
Hutnik Kraków Motor Lublin  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Hetman Zamość  

 

15. kolejka (2-3 listopada):

 

Mecz   Wynik
Avia Świdnik Korona II Kielce  
Podhale Nowy Targ Siarka Tarnobrzeg  
Motor Lublin Wisłoka Dębica  
Hetman Zamość Chełmianka Chełm  
Podlasie Biała Podlaska Sokół Sieniawa  
Wisła Sandomierz Jutrzenka Giebułtów  
Wólczanka Wólka Pełkińska Wisła Puławy  
Orlęta Radzyń Podlaski Hutnik Kraków  
Stal Kraśnik KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

16. kolejka (9-10 listopada):

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Podhale Nowy Targ  
Hetman Zamość Stal Kraśnik  
Hutnik Kraków Avia Świdnik  
Wisła Puławy Podlasie Biała Podlaska  
Sokół Sieniawa Wisła Sandomierz  
Chełmianka Chełm Jutrzenka Giebułtów  
Siarka Tarnobrzeg Wólczanka Wólka Pełkińska  
Wisłoka Dębica Orlęta Radzyń Podlaski  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Motor Lublin  

 

17. kolejka (16-17 listopada):

 

Mecz   Wynik
Wólczanka Wólka Pełkińska Korona II Kielce  
Podhale Nowy Targ Hutnik Kraków  
Motor Lublin Hetman Zamość  
Wisła Sandomierz Wisła Puławy  
Avia Świdnik Wisłoka Dębica  
Podlasie Biała Podlaska Siarka Tarnobrzeg  
Stal Kraśnik Chełmianka Chełm  
Jutrzenka Giebułtów Sokół Sieniawa  
Orlęta Radzyń Podlaski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

18. kolejka (2020):

 

Mecz   Wynik
Podlasie Biała Podlaska Korona II Kielce  
Podhale Nowy Targ Wisłoka Dębica  
Motor Lublin Stal Kraśnik  
Wisła Sandomierz Siarka Tarnobrzeg  
Chełmianka Chełm Sokół Sieniawa  
Jutrzenka Giebułtów Wisła Puławy  
Wólczanka Wólka Pełkińska Hutnik Kraków  
Orlęta Radzyń Podlaski Hetman Zamość  
Avia Świdnik KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

19. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Wisła Sandomierz  
Hetman Zamość Avia Świdnik  
Hutnik Kraków Podlasie Biała Podlaska  
Motor Lublin Chełmianka Chełm  
Wisła Puławy Sokół Sieniawa  
Siarka Tarnobrzeg Jutrzenka Giebułtów  
Wisłoka Dębica Wólczanka Wólka Pełkińska  
Stal Kraśnik Orlęta Radzyń Podlaski  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Podhale Nowy Targ  

 

20. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Jutrzenka Giebałtów Korona II Kielce  
Podhale Nowy Targ Hetman Zamość  
Wisła Sandomierz Hutnik Kraków  
Avia Świdnik Stal Kraśnik  
Podlasie Biała Podlaska Wisłoka Dębica  
Chełmianka Chełm Wisła Puławy  
Sokół Sieniawa Siarka Tarnobrzeg  
Orlęta Radzyń Podlaski Motor Lublin  
Wólczanka Wólka Pełkińska KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

21. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Sokół Sieniawa  
Stal Kraśnik Podhale Nowy Targ  
Siarka Tarnobrzeg Wisła Puławy  
Wisłoka Dębica Wisła Sandomierz  
Motor Lublin Avia Świdnik  
Hutnik Kraków Jutrzenka Giebułtów  
Hetman Zamość Wólczanka Wólka Pełkińska  
Orlęta Radzyń Podlaski Chełmianka Chełm  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Podlasie Biała Podlaska  

 

22. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Wisła Puławy Korona II Kielce  
Podhale Nowy Targ Motor Lublin  
Podlasie Biała Podlaska Hetman Zamość  
Chełmianka Chełm Siarka Tarnobrzeg  
Sokół Sieniawa Hutnik Kraków  
Jutrzenka Giebułtów Wisłoka Dębica  
Wólczanka Wólka Pełkińska Stal Kraśnik  
Avia Świdnik Orlęta Radzyń Podlaski  
Wisła Sandomierz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

23. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Siarka Tarnobrzeg  
Hutnik Kraków Wisła Puławy  
Hetman Zamość Wisła Sandomierz  
Stal Kraśnik Podlasie Biała Podlaska  
Avia Świdnik Chełmianka Chełm  
Wisłoka Dębica Sokół Sieniawa  
Motor Lublin Wólczanka Wólka Pełkińska  
Orlęta Radzyń Podlaski Podhale Nowy Targ  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Jutrzenka Giebułtów  

 

24. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Chełmianka Chełm Korona II Kielce  
Podhale Nowy Targ Avia Świdnik  
Wisła Puławy Wisłoka Dębica  
Siarka Tarnobrzeg Hutnik Kraków  
Wisła Sandomierz Stal Kraśnik  
Jutrzenka Giebułtów Hetman Zamość  
Wólczanka Wólka Pełkińska Orlęta Radzyń Podlaski  
Podlasie Biała Podlaska Motor Lublin  
Sokół Sieniawa KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

25. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Hutnik Kraków Korona II Kielce  
Podhale Nowy Targ Chełmianka Chełm  
Wisłoka Dębica Siarka Tarnobrzeg  
Motor Lublin Wisła Sandomierz  
Hetman Zamość Sokół Sieniawa  
Stal Kraśnik Jutrzenka Giebułtów  
Avia Świdnik Wólczanka Wólka Pełkińska  
Orlęta Radzyń Podlaski Podlasie Biała Podlaska  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Wisła Puławy  

 

26. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Wisłoka Dębica  
Wisła Puławy Hetman Zamość  
Podlasie Biała Podlaska Avia Świdnik  
Chełmianka Chełm Hutnik Kraków  
Sokół Sieniawa Stal Kraśnik  
Jutrzenka Giebułtów Motor Lublin  
Wólczanka Wólka Pełkińska Podhale Nowy Targ  
Wisła Sandomierz Orlęta Radzyń Podlaski  
Siarka Tarnobrzeg KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

27. kolejka:

 

Mecz   Wynik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Korona II Kielce  
Podhale Nowy Targ Podlasie Biała Podlaska  
Wisłoka Dębica Hutnik Kraków  
Stal Kraśnik Wisła Puławy  
Avia Świdnik Wisła Sandomierz  
Motor Lublin Sokół Sieniawa  
Wólczanka Wólka Pełkińska Chełmianka Chełm  
Orlęta Radzyń Podlaski Jutrzenka Giebułtów  
Hetman Zamość Siarka Tarnobrzeg  

 

28. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Hetman Zamość  
Wisła Sandomierz Podhale Nowy Targ  
Wisła Puławy Motor Lublin  
Siarka Tarnobrzeg Stal Kraśnik  
Chełmianka Chełm Wisłoka Dębica  
Jutrzenka Giebułtów Avia Świdnik  
Podlasie Biała Podlaska Wólczanka Wólka Pełkińska  
Sokół Sieniawa Orlęta Radzyń Podlaski  
Hutnik Kraków KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  


29. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Stal Kraśnik Korona II Kielce  
Podhale Nowy Targ Jutrzenka Giebułtów  
Hetman Zamość Hutnik Kraków  
Motor Lublin Siarka Tarnobrzeg  
Podlasie Biała Podlaska Chełmianka Chełm  
Avia Świdnik Sokół Sieniawa  
Wólczanka Wólka Pełkińska Wisła Sandomierz  
Orlęta Radzyń Podlaski Wisła Puławy  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Wisłoka Dębica  

 

30. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Motor Lublin  
Sokół Sieniawa Podhale Nowy Targ  
Wisłoka Dębica Hetman Zamość  
Hutnik Kraków Stal Kraśnik  
Wisła Puławy Avia Świdnik  
Wisła Sandomierz Podlasie Biała Podlaska  
Jutrzenka Giebułtów Wólczanka Wólka Pełkińska  
Siarka Tarnobrzeg Orlęta Radzyń Podlaski  
Chełmianka Chełm KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

31. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Orlęta Radzyń Podlaski Korona II Kielce  
Podhale Nowy Targ Wisła Puławy  
Stal Kraśnik Wisłoka Dębica  
Motor Lublin Hutnik Kraków  
Avia Świdnik Siarka Tarnobrzeg  
Wisła Sandomierz Chełmianka Chełm  
Wólczanka Wólka Pełkińska Sokół Sieniawa  
Podlasie Biała Podlaska Jutrzenka Giebułtów  
Hetman Zamość KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

32. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Avia Świdnik  
Siarka Tarnobrzeg Podhale Nowy Targ  
Wisłoka Dębica Motor Lublin  
Chełmianka Chełm Hetman Zamość  
Sokół Sieniawa Podlasie Biała Podlaska  
Jutrzenka Giebułtów Wisła Sandomierz  
Wisła Puławy Wólczanka Wólka Pełkińska  
Hutnik Kraków Orlęta Radzyń Podlaski  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Stal Kraśnik

 

 

33. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Podhale Nowy Targ Korona II Kielce  
Stal Kraśnik Hetman Zamość  
Avia Świdnik Hutnik Kraków  
Podlasie Biała Podlaska Wisła Puławy  
Wisła Sandomierz Sokół Sieniawa  
Jutrzenka Giebułtów Chełmianka Chełm  
Wólczanka Wólka Pełkińska Siarka Tarnobrzeg  
Orlęta Radzyń Podlaski Wisłoka Dębica  
Motor Lublin KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  

 

34. kolejka:

 

Mecz   Wynik
Korona II Kielce Wólczanka Wólka Pełkińska  
Hutnik Kraków Podhale Nowy Targ  
Wisła Puławy Wisła Sandomierz  
Hetman Zamość Motor Lublin  
Wisłoka Dębica Avia Świdnik  
Siarka Tarnobrzeg Podlasie Biała Podlaska  
Chełmianka Chełm Stal Kraśnik  
Sokół Sieniawa Jutrzenka Giebułtów  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Orlęta Radzyń Podlaski  

 

Strefa sponsora

Partner strategiczny
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Dostawca usług medycznych
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies Polityka prywatności Akceptacja