Promo banner
Sponsor Miasto Kielce

Pracownicy

 

 

Dyrekcja: 

 

Ewelina Michna-Kulpa - Dyrektor Klubu
ewelina.kulpa@korona-kielce.pl

 

Katarzyna Dudek - Dyrektor ds. Marketingu
katarzyna.dudek@korona-kielce.pl


Katarzyna Surowiec - Główny Księgowy
katarzyna.surowiec@korona-kielce.pl

 

 

Biuro Prasowe:

 

Rafał Kielczyk - Rzecznik Prasowy
rafal.kielczyk@korona-kielce.pl

 

Mateusz Kępiński - pracownik Biura Prasowego
mateusz.kepinski@korona-kielce.pl

 

Kamil Walas - pracownik Biura Prasowego
kamil.walas@korona-kielce.pl

 

Dział Marketingu i Sprzedaży:

 

Krystian Raczyński - Specjalista ds. Marketingu
krystian.raczynski@korona-kielce.pl


Agnieszka Błońska - Specjalista ds. Marketingu
agnieszka.blonska@korona-kielce.pl

 

Monika Marczyk - Specjalista ds. Marketingu
monika.marczyk@korona-kielce.pl

 

Karolina Cybulska - Koordynator Korona Biznes Klub
karolina.cybulska@korona-kielce.pl

 

Nina Jarocka-Bąk - Koordynator Korona Biznes Klub
nina.jarocka-bak@korona-kielce.pl


Ewa Strząbała - Specjalista ds. Sprzedaży
ewa.strzabala@korona-kielce.pl

 

Michał Wysocki - sprzedaż internetowa oraz branding
michal.wysocki@korona-kielce.pl

 

Dział Bezpieczeństwa:

 

Marcin Stasieczek - Kierownik ds. Bezpieczeństwa
marcin.stasieczek@korona-kielce.pl


Paweł Gromada - Specjalista ds. Informatyki
pawel.gromada@korona-kielce.pl

 

Dział Administracyjno-Finansowy:

 

Magdalena Grzegorczyk - Kierownik ds. Administracji 
magdalena.grzegorczyk@korona-kielce.pl

 

Agnieszka Stąporek - Asystent Biura Zarządu
korona.sa@korona-kielce.pl

 

Wiktoria Materek - Specjalista ds. Administracji
wiktoria.materek@korona-kielce.pl

 

Elżbieta Wanat - Księgowa
elzbieta.wanat@korona-kielce.pl 

 

Barbara Łaskawska - Specjalista ds. Księgowości
barbara.laskawska@korona-kielce.pl

 

Dobrochna Zwierzchowska - Specjalista ds. kadrowo-płacowych
dobrochna.zwierzchowska@korona-kielce.pl

 

 

Dział Sportowy:

 

Łukasz Foks - Pełnomocnik Zarządu ds. Sportowych
lukasz.foks@korona-kielce.pl

 

 

Robert Stachura - Koordynator ds. Organizacji Szkolenia Młodzieży
robert.stachura@korona-kielce.pl

Strefa sponsora

Partner strategiczny
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Dostawca usług medycznych
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies Polityka prywatności Akceptacja