Sponsor Miasto Kielce

Pracownicy

 

 

Dyrekcja: 

 

Ewelina Michna-Kulpa - Dyrektor Klubu
ewelina.kulpa@korona-kielce.pl

 

Katarzyna Dudek - Dyrektor ds. Marketingu
katarzyna.dudek@korona-kielce.pl


Elżbieta Wanat - Główny Księgowy
elzbieta.wanat@korona-kielce.pl

 

 

Biuro Prasowe:

 

Paweł Jańczyk - Rzecznik Prasowy
pawel.janczyk@korona-kielce.pl


Mateusz Kępiński - Biuro Prasowe
mateusz.kepinski@korona-kielce.pl


Michał Siejak - Korona TV
michal.siejak@korona-kielce.pl

 

Dział Marketingu i Sprzedaży:

 

Krystian Raczyński - Menadżer ds. Marketingu
krystian.raczynski@korona-kielce.pl


Agnieszka Błońska - Specjalista ds. Marketingu
agnieszka.blonska@korona-kielce.pl

 

Wiktoria Materek - Specjalista ds. Sprzedaży


Ewa Strząbała - Specjalista ds. Sprzedaży

 

Dział Bezpieczeństwa:

 

Marcin Stasieczek - Kierownik ds. Bezpieczeństwa
marcin.stasieczek@korona-kielce.pl


Paweł Gromada - Specjalista ds. Informatyki
pawel.gromada@korona-kielce.pl

 

Dział Administracji Klubem:

 

Magdalena Grzegorczyk - Asystent Biura Zarządu
korona.sa@korona-kielce.pl

 

Paulina Sudomir - Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych
paulina.sudomir@korona-kielce.pl


Barbara Łaskawska - Specjalista ds. Księgowości
barbara.laskawska@korona-kielce.pl

 

 

Dział Sportowy:

 

Łukasz Foks - Pełnomocnik Zarządu ds. Sportowych
lukasz.foks@korona-kielce.pl

 

Tomasz Wilman - trener koordynator
tomasz.wilman@korona-kielce.pl 

 

Robert Stachura - Koordynator ds. Organizacji Szkolenia Młodzieży
robert.stachura@korona-kielce.pl

Strefa sponsora

Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies Akceptacja