Sponsor Miasto Kielce

KORONA TV: RELACJA Z OBIADU BIZNESOWEGO!

 


FREKWENCJA ZNÓW ZNAKOMITA! KOLEJNE FIRMY DOŁĄCZAJĄ DO KBK!

 

Drugie spotkanie biznesowe Korona Biznes Klub za nami! Tym razem przedsiębiorcy zdobywali nowe kontakty na obiedzie biznesowym. Frekwencja znów nie zawiodła. Nie zabrakło także specjalnych gości, na czele z marszałkiem województwa świętokrzyskiego Andrzejem Bętkowskim.

 

- Cieszy fakt, że na spotkaniu biznesowym zobaczyliśmy zarówno nowe twarze, jak i osoby, które pojawiły się poprzednio. Najważniejsze jednak, że udało nam się podpisać pierwsze umowy i wręczyć premierowe pakiety sponsorskie. Pierwsi klubowicze są już na pokładzie. Wiemy, że rynek potrzebuje Korony Kielce. Staramy się docierać do kilkudziesięciu firm tygodniowo, zarówno tych małych, jak i dużych, z regionu świętokrzyskiego, jak i z całej Polski. Potencjał jest ogromny, dlatego zapraszamy tych, do których jeszcze nie dotarliśmy. Zachęcamy również naszych stałych uczestników do rozpowszechniania pozytywnych wiadomości na temat naszego klubu  – mówi Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu w Koronie Kielce.

 

Prezes Krzysztof Zając oraz marszałek Andrzej Bętkowski

 

Na początku spotkania Certyfikaty Korona Biznes Klubu oraz pakiety sponsorskie z rąk prezesa Korony Kielce Krzysztofa Zająca otrzymały firmy, które zdecydowały się na szeroką współpracę w ramach projekty.

 

Uhonorowana została firma OSM Włoszczowa, czyli czołowy producent mleczarski w Polsce, znany przede wszystkim z wysokiej jakości serów żółtych typu szwajcarskiego oraz znakomitych wyrobów galanteryjnych. W imieniu   OSM Włoszczowa certyfikat odebrał Mariusz Paniewski, specjalista ds. marketingu OSM Włoszczowa.

 

 

W imieniu Coca Cola Company, czyli producenta popularnego napoju gazowanego, ikony kultury masowej XX i XXI wieku, pakiet powitalny odebrał jej przedstawiciel, Artur Jarek , który jest wiernym kibicem kieleckiego klubu.

 

 

Uroczyście przedstawiono także firmę Vanstar, zajmującą się produkcją układów wydechowych do pojazdów wielkogabarytowych oraz szeroko pojętą obróbką metalu. – Projekt Korona Biznes Klubu jest dla nas doskonałą platformą do poszerzenia kontaktów branżowych. Możliwości kooperacji są dla nas tak szerokie, że na pewno dodatkowo rozwiniemy skrzydła. Już jesteśmy na etapie planowania spotkań z przedstawicielami firm, które poznaliśmy dzięki Korona Biznes Klub – zdradziła Paulina Połowniak – specjalista do spraw badań i rozwoju Vanstar.

 

 

Do projektu przystąpiło także Creative Motion, producent filmów promocyjnych, animacji, relacji oraz spotów wyborczych. W imieniu firmy certyfikat odebrał jej właściciel, Mateusz Kolankowski.

 

 

Bardzo zadowolony z otrzymania certyfikatu był Piotr Wzgarda, dyrektor ds. sprzedaży w Krajowej Energii.  – Korona Biznes Klub jest miejscem dla każdego przedsiębiorcy, dzięki możliwościom, które im daje. Można zaprezentować swoje usługi i produkty, zwiększyć sprzedaż i zmaksymalizować zyski. Możemy poznać nowe osoby ze świata sportu i biznesu – wymienia dyrektor Krajowej Energii.

 

 

Po wręczeniu certyfikatów Mirosław Rogiewicz z Partnerskich Klubów Biznesu zaprezentował cele i założenia Korona Biznes Klubu oraz model współpracy. Każdy z uczestników  miał możliwość przedstawienia oferowanych przez siebie produktów lub usług oraz opowiedzenia o tym, jakich kontaktów poszukuje. Dzięki temu po prezentacjach rozpoczęły się intensywne rozmowy między uczestnikami.

 

 

Obiad biznesowy zakończyło ekskluzywne spotkanie, podczas którego chętni przedsiębiorcy mogli degustować wysokiej klasy szampany, koniaki oraz sery.

 

 

Na obiedzie biznesowym pojawiło się kilkadziesiąt firm, zarówno z województwa świętokrzyskiego, jak i z całej Polski. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej frekwencji. Po śniadaniu naturalnym było, że zaprosimy naszych partnerów na obiad. Być może kolejnym spotkaniem będzie kolacja. Pewne jest to, że kolejne spotkanie biznesowe odbędzie się w lutym – zaznaczyła Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu w Koronie Kielce.

 

 

 

Gorąco zapraszamy na kolejne spotkania!

 

Partnerami wydarzenia byli: Delikatesy Wehikuł Smaku oraz Pernod Ricard.

 

Więcej zdjęć z drugiego spotkania biznesowego można obejrzeć TUTAJ

 

Zapraszamy na profil Korona Biznes Klubu na Facebooku - KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 


START KORONA BIZNES KLUB OKIEM KORONA TV!

 


PIERWSZE ŚNIADANIE BIZNESOWE ZA NAMI! 

 

Aż 135 przedstawicieli firm z regionu świętokrzyskiego oraz z całej Polski pojawiło się na premierowym Śniadaniu Biznesowym organizowanym przez Korona Biznes Klub w Hotelu Binkowskim. Na pierwszym spotkaniu przedstawiono model współpracy. Nie brakowało też gości specjalnych.

 

Biznesowe spotkanie rozpoczęło się już o godzinie 9.00. Ci przedsiębiorcy, którzy nie zdążyli się zarejestrować na śniadanie przez Internet, mogli to zrobić tuż przed samym rozpoczęciem wydarzenia. Wszystko po to, by umożliwić udział jak największej liczbie osób zainteresowanych współpracą w ramach Korona Biznes Klub.

 

Na samym początku prezes Korony Kielce Krzysztof Zając oraz Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu Korony Kielce złożyli podziękowania za dotychczasową współpracę firmom najbardziej zasłużonym dla klubu. I tak zestaw pamiątkowych prezentów otrzymali Mikołaj Matsumoto - dyrektor ds. marketingu Suzuki Motor Polska,  Bartłomiej Wiatkowski - dyrektor ds. promocji i wizerunku marki Lewiatan, Artur Sobolewski – dyrektor  wydziału promocji i kultury w kieleckim ratuszu,  Robert Szczepaniak - dyrektor marketingu w Kolporterze SA, Artur Jarek przedstawiciel  Coca Cola w naszym regionie, Czesław Miter - właściciel firmy Pol Parts. Robert Borkowski - właściciel firmy Giacomo Design, Kamil Suchański - właściciel firmy Eko Box, Robert Karbownik – szef działy marketingu U – Tech oraz Ryszard Grzyb – właściciel firmy Grzyb Nieruchomości.

 

 

 

Pierwsze spotkanie miało za zadanie zaspokoić ciekawość przedsiębiorców poprzez przedstawienie zasad, które będą obowiązywały w Korona Biznes Klub. - Firmy, których przedstawiciele przychodzą na takie spotkania, mają możliwość  nawiązania nowych kontaktów zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Ich oferta dociera także do innych miast. Dlatego też transakcje, które przeprowadzane są pomiędzy klubowiczami sięgają już milionów złotych. To powoduje, że przyciągamy coraz większą liczbę przedsiębiorców – tłumaczył Radosław Rogiewicz z Partnerskich Klubów Biznesu, do których należy Korona Biznes Klub.

 

 

 

- Liczba uczestników mocno przekroczyła nasze oczekiwania. To bardzo pozytywne, bo chodziło nam przede wszystkim o firmy małe i nieco większe z województwa świętokrzyskiego. Oferta ma pokazać, że przedsiębiorcy wraz z klubem mogą osiągnąć to, czego nie zdołają w pojedynkę. Z drugiej strony my musimy przygotować się do tego solidnie przede wszystkim sportowo w Ekstraklasie, aby propozycja była ciekawa dla biznesu. To sytuacja win-win. Każdy ma wyjść z niej zadowolony – mówił Krzysztof Zając, prezes Korony Kielce.

 

O korzyściach współpracy z Korona Biznes Klubem mówiła też Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu w Koronie Kielce. - Obecność w klubie biznesowym to możliwość współpracy z innymi jego członkami. My stanowimy łącznik i gwarant kontynuacji tych spotkań. Liczymy na co najmniej jedno w miesiącu i dynamiczny rozwój projektu. Ta inicjatywa to ogólnopolski projekt, który zrzesza 23 kluby sportowe z różnych dyscyplin, a wokół nich setki przedsiębiorców. Trzeba pamiętać, że Korona Kielce to nie tylko piłka nożna. To również miłe spędzanie czasu w towarzyskim gronie – podkreśliła Katarzyna Dudek.

 

 

 

Po przemowach każdy z przedsiębiorców miał czas na krótką prezentację działalności oraz oferty swojej firmy, co ułatwiło późniejsze potencjalne rozmowy z innymi biznesmenami. 

 

Korona Biznes Klub na premierowym śniadaniu przygotowała niespodziankę. Specjalnymi gośćmi spotkania była drużyna „Impuls” z Politechniki Świętokrzyskiej, która skonstruowała łazik marsjański, nagrodzony na międzynarodowych zawodach. Każdy z uczestników spotkania biznesowego miał okazję sterować niezwykłym urządzeniem. – Dwukrotnie zdobyliśmy drugie miejsce  w europejskiej edycji University Rover Challenge, czyli międzynarodowych zawodach łazików marsjańskich zbudowanych przez studentów. W tym roku zakwalifikowaliśmy się do głównego konkursu w Stanach Zjednoczonych. Na pustyni w stanie Utah nasi studenci zdobyli trzecie miejsce – wymienił osiągnięcia dr inż. Paweł Łaski z Politechniki Świętokrzyskiej.  

 

 

Więcej zdjęć z premierowego spotkania biznesowego można obejrzeć TUTAJ

 

Strefa sponsora

Partner strategiczny
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Dostawca usług medycznych
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij