Sponsor Miasto Kielce

Suzuki Arena gościła przedsiębiorców po raz drugi! Korona Biznes Klub z pięcioma nowymi członkami!

 

Przedsiębiorcy z całej Polski już po raz piąty spotkali się na śniadaniu biznesowym w Kielcach, aby dzięki Korona Biznes Klub nawiązać nowe znajomości oraz rozwinąć swoją działalność. Pięciu kolejnych członków dołączyło na czwartkowym spotkaniu do naszego projektu!

 

- Niezwykle cieszy nas fakt, że nasi goście czują się tutaj bardzo dobrze. Dziś pięciu członków dołączyło do klubu Biznesu i liczymy, że ta grupa wciąż będzie rosła. Na Suzuki Arenie marzenia się spełniają. Na sportowe przyjdzie nam troszkę poczekać, ale te biznesowe pomału się realizują i mamy nadzieję, że ciągle będziemy zmierzali w tym bardzo dobrym kierunku – mówi Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu Korony Kielce.

 

 

Na czwartkowym spotkaniu do Korona Biznes Klub dołączyło aż pięć nowych firm! Barbat dostarczający tekstylia do hoteli, Gospoda Echa Leśne świadcząca usługi cateringowe, Pretorius zarządzający wierzytelnościami, Krajowa Informacja Długów Telekomunikacyjnych Biuro Informacji Gospodarczej S.A. zbierająca informacje o wiarygodności przedsiębiorców oraz Klinika Endermologii Skin & Shape zajmująca się zabiegami twarzy i ciała oraz pomagająca przy kontuzjach i regeneracji organizmu.

 

 

- Korona Biznes Klub zrzesza szereg przedsiębiorców i uważam ich za idealnych adresatów oferty, którą mamy do zaproponowania. Nie jest to tylko działalność gastronomiczna, ale też cateringowa, a może być ona skrojona na miarę – małych imprez oraz dużych eventów. Nasza współpraca dotąd z Koroną układała się świetnie. Robimy cateringi na wszystkich meczach na Suzuki Arenie. Obsługujemy w sumie 500 osób na każdym meczu – mówi Adam Obara, właściciel Gospody Echa Leśne.

 

 

Gośćmi specjalnymi czwartkowego śniadania byli dr hab. Agnieszka Piotrowska-Piątek z Urzędu Statystycznego w Kielcach, która przygotowała prezentację "Kim jest świętokrzyski przedsiębiorca" oraz były zawodnik Lecha Poznań i reprezentant Polski, Marcin Kikut, który opowiedział o funkcjonowaniu sportowca w świecie biznesu.

 

– Cała kariera piłkarska, to wiele czynników życiowych, jak mentalność, radzenie sobie ze stresem, czy przebywanie w środowisku ludzi. Dorobek kariery przekłada się idealnie na sferę biznesową i zarządzanie. Widzę mnóstwo analogii pomiędzy sportem a biznesem. Cały projekt Partnerskich Klubów Biznesu fantastycznie buduje silną więź pomiędzy partnerami. Otwiera również wiele furtek bardzo cennych w biznesie. Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego spotkania. To wszystko dobrze wygląda, wszystko jest świetnie zorganizowane i chętnie nawiązałbym współpracę z wieloma firmami. Jesteśmy na stadionie Korony i pamiętam go jeszcze z boiska, gdy był on najnowocześniejszym obiektem w Polsce. Miło było się dzisiaj tutaj pojawić – podsumowuje Kikut.

 

 

Spotkania podczas śniadań biznesowych to również szansa dla tych, którzy jeszcze nie dołączyli do Klubu Biznesu i zastanawiają się nad ideą projektu. Każda osoba posiadająca swoją działalność jest mile widziana podczas spotkań. Jednak ogromną wartość niosą spotkania zamknięte, wyłącznie dla klubowiczów. Bardzo często to na nich podejmowane są dyskusje o współpracy, możliwościach rozwoju oraz budowanie wspólnej więzi.

 

- Dzięki Korona Biznes Klub nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami z całej Polski. Już ponad 60 terminali trafiło do różnych przedsiębiorstw. Nasze członkostwo przynosi nam wiele korzyści – mówi Mariusz Ciesiun z Polskie ePłatności.

 

 

Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność na czwartkowym śniadaniu biznesowym. Już wkrótce spotkamy się po raz kolejny! Zachęcamy, aby przyjść na kolejne spotkania Korona Biznes Klubu i przekonać się jak wiele może zyskać również i Twoja firma!

 

Więcej zdjęć ze śniadania biznesowego na Suzuki Arenie  - KLIK!

 


Tym razem w naszym domu! Suzuki Arena gościła kilkadziesiąt firm!

 

Już czwarte otwarte spotkanie Korona Biznes Klubu zgromadziło na Suzuki Arenie niemal 70 przedsiębiorców z Kielc, regionu świętokrzyskiego i całej Polski. Poznaliśmy też nowego klubowicza, czyli Kopalnię Wapienia Morawica, która zdecydowała się na długoterminową współpracę.  

 

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Śniadanie Biznesowe na Suzuki Arenie okazało się strzałem w dziesiątkę. Nieskrępowana atmosfera rozmów sprawiła, że każdy z gości mógł swobodnie nawiązać nowe kontakty biznesowe.  Przedsiębiorcy na własnym przykładzie przekonują się o korzyściach płynących z członkowska w Korona Biznes Klubie.  - W Kielcach jest bardzo duży potencjał. Fajne firmy, ciekawe osoby, oraz pracownicy, z którymi się fajnie współpracuje. Mam obraz z całej Polski i mogę powiedzieć, że jeszcze chwilka i będzie tu duży sukces. Jeszcze troszeczkę cierpliwości i jeżeli będzie to się tak dalej rozwijać, to będzie naprawdę fajnie – przewiduje Radosław Rogiewicz, założyciel Partnerskich Klubu Biznesu.

 

 

 

Na spotkaniu przedstawiony został nowy członek Korona Biznes Klubu, Kopalnia Wapienia Morawica. - Zawsze byłem blisko Korony. Przez około 10 lat byłem również sponsorem klubu. Jakiś czas temu zrezygnowałem, ale teraz trzeba wrócić, po to, żeby współpracować i podtrzymywać klub tymi działaniami biznesowymi. Kielecczyzna musi rosnąć w siłę – stwierdził Józef Dąbek, prezes zarządu Kopalnia Wapienia Morawica SA.

 

 

- Najbardziej cieszy to, że do klubu przystępują tak wielkie firmy na skalę polską, jak Kopalnia Wapienia Morawica. Obserwowałem pana prezesa jak reagował, jak słuchał wystąpień innych przedsiębiorców i jak wszystko notował. To pokazuje, że takie firmy widzą w tym potencjał,  a inne mniejsze przedsiębiorstwa mają możliwość nawiązywania z nimi kontaktów. Jeśli te duże i małe firmy widzą w tym korzyści, to tylko się cieszyć – stwierdził Radosław Rogiewicz.

 

 

 

 

Najważniejszą korzyścią członkowska w Korona Biznes Klub jest  zdobywanie nowych kontaktów biznesowych w całym kraju. W Partnerskich Klubach Biznesu działa już 25 klubów sportowych z całej Polski. W sumie więc współpracuje ze sobą już ponad 2000 firm. - Mamy wiele takich przypadków, że firmy były małe, jednoosobowe, a dzięki naszemu projektowi rozrosły się i zwiększyły bardzo mocno swoje obroty. Dzięki Korona Biznes Klub takie firmy mogą pozyskać klientów w całej Polsce. Oczywiście mogą dalej korzystać ze swoich przedstawicieli handlowych, ale nie dotrą do nowych klientów tak szybko, jak przez Korona Biznes Klub. Jest to idealne narzędzie do tego, żeby rozwijać swoje biznesy. A im większy biznes, tym więcej pieniędzy w Korona Biznes Klub – powiedział założyciel Partnerskich Klubów Biznesu.

 

 

 

Inicjatywa jednak cały czas się rozwija, dlatego potrzeba dalszej ciężkiej pracy, aby pozyskiwać nowych członków.  - Projekt Korona Biznes Klub jest rozpisany w czasie. To nie jest tak, że w przeciągu dwóch lub trzech miesięcy patrzymy na ilość pozyskanych firm. Ważniejsza dla nas jest jakość i nad tą jakością pracujemy. Dzisiaj do naszego grona dołączyła Kopalnia Wapienia Morawica, jest to firma, która gwarantuje nam długoterminową współpracę i tego od naszych partnerów oczekujemy – przyznała Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu w Koronie Kielce.

 

 

 

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na kolejne spotkania! Naprawdę warto nawiązać współpracę z Korona Biznes Klubem!

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA OBEJRZEĆ TUTAJ

 


Kuna System - nowy partner Korony Biznes Klub

 

 

Firma Kuna System to na rynku polskim wiodąca marka w zakresie uzdatniania i dystrybucji wody oraz oczyszczania powietrza. Współpracujemy z tysiącami klientów indywidualnych, setkami firm i wieloma podmiotami samorządowymi na terenie całego kraju. Produkty Kuna System znajdziecie Państwo w prywatnych domach, przedszkolach, biurach, restauracjach, placówkach służby zdrowia, klubach sportowych, wszędzie tam gdzie obecny jest człowiek.

 

Dynamiczny rozwój i stałe poszerzanie oferty produktowej pozwala nam na kompleksowe i profesjonalne dostosowanie się do coraz większych wymagań rynkowych.

 

Ideą działalności naszej firmy jest wyeliminowanie plastikowych opakowań z codziennego użytku. Dzięki aktywności firmy Kuna System miliony plastikowych butelek nigdy nie trafi do śmieci. Nasza firma kładzie również bardzo duży nacisk na walkę ze smogiem. Oczyszczacze powietrza znajdujące się w naszej ofercie pozwalają ochronić nas i nasze rodziny przed szkodliwymi substancjami w powietrzu, tym samym dbają o nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

 

Oferowane przez nas produkty gwarantują najwyższą jakość, bezpieczeństwo, niezawodność oraz wieloletnie użytkowanie co wpływa na poprawę komfortu życia naszych klientów.

 

Rok 2019 firma przywitała zupełnie nowym projektem marketingowym, przystępując do współpracy z Korona Biznes Klub. Inicjatywa ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem wielu firm nie tylko z Kielc, ale również z całej Polski. Celem współpracy jest poszerzanie i budowanie nowych kontaktów biznesowych, promocja oraz wzmacnianie wizerunku firmy Kuna System. Czujemy się zaszczyceni biorąc udział w tym znaczącym projekcie, stanowiącym również wsparcie dla klubu sportowego Korona Kielce. Łącząc pasje do sportu oraz realizacje planu biznesowego liczymy na bardzo owocną współpracę w ramach projektu Korona Biznes Klub.

 

Zapraszamy do salonu firmowego na ulicy Tadeusza Kościuszki 18/22 w Kielcach gdzie nasi eksperci pomogą w doborze najwyższej jakości systemów do oczyszczania wody i powietrza. Wszystkie produkty znajdziecie Państwo również w naszym sklepie internetowym www.filtryzycia.pl.

 

 

 


Vanstar nowym członkiem Korona Biznes Klub!

 

 

Vanstar to kolejna firma, która dołączyła do Korona Biznes Klubu! Producent układów wydechowych z 25-letnim doświadczeniem to uznana marka współpracująca już z producentami z 29 krajów z całego świata!

 

Vanstar jest wiodącym dostawcą na rynek pierwszego montażu dla producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn i urządzeń rolniczych, pojazdów budowlanych, wojskowych oraz agregatów prądotwórczych. Firma może się pochwalić szerokimi możliwościami techniczno-technologicznymi, elastycznością i szybkością działania oraz wysoką jakością produktów finalnych.

 

Bardzo dobrze wyposażony i nowoczesny park maszynowy firmy Vanstar pozwala na produkcję nie tylko elementów układu wydechowego ale także innych części i akcesoriów używanych w przemyśle. Mowa o elementach układu wydechowego, rurach do systemów dolotowych i chłodzących, gięciu profili, cięciu laserem 2D i 3D, toczeniu i frezowaniu, tłoczeniu na prasach hydraulicznych, obróbce wibrościernej, wykonywaniu testów jakościowych, przeprowadzaniu testów ciśnieniowych, usłudze projektowania CAD-CAM, a także regeneracji katalizatorów (DPF, FAP, SCR) przeznaczonych do wszystkich typów pojazdów.

 

Produkty firmy Vanstar są silnie skorelowane ze środowiskiem czego dowodem jest opracowana nowa koncepcja katalizatora z możliwością łatwego demontażu wkładów katalitycznych. Producent jest członkiem stowarzyszenia Polska Grupa Motoryzacyjna oraz konsorcjum na rzecz rozwoju branży metalowo-odlewniczej województwa świętokrzyskiego.. Współpracuje też z instytucjami naukowymi Politechniką Świętokrzyską i Politechniką Warszawską.

 

Dowiedz się więcej: KLIK!

 


Do Korona Biznes Klub dołączyła  Kancelaria Brokerska Grupa Pałasz  Sp. z o.o.

 

Grupa  podmiotów, którą stanowi Grupa Pałasz wywodzi się z firm założonych w 2008 roku.

 

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstw spowodował wyodrębnienie się kilku podmiotów wchodzących w skład Grupy m.in. multi-agencji Ubezpieczeniowej Centrum Ubezpieczeń Grupa Pałasz, Polskiego Stowarzyszenia Ubezpieczonych Egida, a także Kancelarii Brokerskiej Grupa Pałasz Sp. z o.o.

 

Spółka odnosi spektakularne sukcesy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu jej założycieli w branży ubezpieczeniowej.

 

Firma jest licencjonowanym Brokerem Ubezpieczeniowym, legitymizującym się zezwoleniem wydanym przez Komisję Nadzoru Finansowego.

 

Broker ubezpieczeniowy to pośrednik ubezpieczeniowy, którego rolą jest działanie wyłącznie w interesie i na zlecenie Klienta, poszukując w jego imieniu ochrony ubezpieczeniowej. Nie reprezentuje zakładów ubezpieczeń i zachowuje od nich pełną niezależność.

 

Firma zatrudnia  zespół specjalistów z różnych gałęzi ubezpieczeń, wspierany przez biura eksperckie, prawne i odszkodowań. Nie pobiera żadnych opłat związanych z działalnością brokerską a jej wynagrodzenie leży po stronie Zakładów Ubezpieczeń. W zakresie prowadzonej działalności posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej na sumę ponad 8 000 000 PLN.

 

Firma posiada doświadczenie zdobyte we współpracy z instytucjami, samorządami oraz przedsiębiorstwami z różnych branż gospodarki m.in.: elektromaszynowej, metalurgicznej, budowlanej, przemysłowej, produkcyjnej, spożywczej i rolno-spożywczej, medycznej, transportowej, usługowej.

 

Do najważniejszych usług brokerskich proponowanych przez spółkę zaliczymy : przeprowadzenie audytu ubezpieczeniowego, analizę i identyfikację ryzyka, przygotowanie programu ubezpieczeniowego, bieżącą obsługa, organizowanie zamówień publicznych, likwidacja szkód i świadczeń.

 

Firma jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

 

Szczegóły: www.brokergrupapalasz.pl


Trzecie spotkanie równie udane! Witamy nowych członków Korona Biznes Klub!

 

Trzecie spotkanie Biznesowe Korona Biznes Klub udowodniło, że w tym projekcie tkwi ogromny potencjał! Po raz kolejny w Hotelu Binkowski zjawiło się kilkudziesięciu przedsiębiorców oraz wielu gości specjalnych. W gronie klubowiczów powitaliśmy firmy Kuna System, Polskie ePłatności i Grupę Pałasz Ubezpieczenia.

 

Projekt Korona Biznes Klub wzbudza niegasnące zainteresowanie firm nie tylko z Kielc i województwa Świętokrzyskiego, ale również z całej Polski. Nie ma się jednak czemu dziwić, bo inicjatywa biznesowa prowadzona jest w ramach Partnerskich Klubów Biznesu, która zrzesza ponad 2000 przedsiębiorców z naszego kraju. Firmy prowadząc między sobą biznesy, mogą przy okazji w znaczny sposób wspierać Koronę Kielce.

 

 

 

- W biznesie jest jak w sporcie. Śmiało można to porównać z drużyną piłkarską. Jedni mają zadania bardziej ofensywne, a inni defensywne, które przejawiają się we wzajemnej pomocy, współpracy, nowych inspiracjach. Dzięki temu można osiągać sukcesy w biznesie. Jeśli za Koroną będą stały takie firmy, to dużo łatwiej będzie jej osiągać dobre wyniki sportowe – powiedziała Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu w Koronie Kielce.

 

 

 

Na Śniadaniu Biznesowym poznaliśmy nowych członków Korona Biznes Klubu. Na pokładzie powitaliśmy Kuna System, dystrybutora filtrów do wody najwyższej jakości. – Korona Kielce ma już doskonałe doświadczenia ze współpracy z firmą Kuna System, gdyż od kilki miesięcy korzysta z filtrów. Także na tym spotkaniu biznesowym można spróbować wody filtrowanej dzięki urządzeniom sprowadzanym przez Kuna System – powiedziała Karolina Cybulska, koordynator Korona Biznes Klub.

 

 

Do grona członków dołączyły także Polskie ePłatności, firma specjalizująca się w procesowaniu płatności bezgotówkowych, obsługą transakcji płatniczych dokonywanych za pomocą kart płatniczych oraz realizację innych usług z wykorzystaniem terminali POS. – Dzięki współpracy z Koroną udało nam się pozyskać już kilku partnerów, dlatego to się naprawdę opłaca. Myślę, że musimy porozmawiać z Panem Radosławem Rogiewiczem, z Partnerskich Klubów Biznesu, żeby płatności za spotkania biznesowe także odbywały się za pomocą terminali Polskich ePłatności  - powiedział zadowolony Mariusz Cieciun, regionalny dyrektor sprzedaży Polskich ePłatności.

 

 

Na dłuższą współpracę z Korona Biznes Klub zdecydowała się także Grupa Pałasz Ubezpieczenia, zajmująca się ubezpieczeniami samochodów, domów i mieszkań oraz ubezpieczeniami na życie i podróże.

 

 

Śniadanie Biznesowe miało również swoich gości specjalnych. Bardzo przydatną wiedzę dla przedsiębiorców przekazali  Sławomir Podkówka – Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Kielcach oraz Edyta Kwiatkowska-Woźniak – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pińczowie, która przedstawiła prezentację na temat zmian w podatkach w 2019r. – O szczegółach zmian podatkowych będziemy rozmawiać także na zamkniętych spotkaniach dla naszych klubowiczów. Tam z pewnością przedstawimy dużo dokładniejsze  informacje – zapowiedział Radosław Rogiewicz z Partnerskich Klubów Biznesu.

 

 

Swoją pomoc dla przedsiębiorców oferował także Michał Cieślak – poseł na Sejm RP. - W razie problemów zapraszam do korzystania z pomocy mojego biura poselskiego. Należę m.in. do Komisji Gospodarski i Rozwoju, dlatego chętnie udzielam pomocy przedsiębiorcom. Mam nadzieję, że na następne spotkanie uda nam się zaprosić Panią Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Jadwigę Emilewicz – powiedział polityk wybrany na posła w okręgu kieleckim.

 

 

Dziękujemy wszystkim za obecność na trzecim spotkaniu biznesowym! Mamy nadzieję, graniczącą z pewnością, że kontakty uzyskane dzięki Korona Biznes Klubu pozwolą rozszerzyć działalności firm! Widzimy się na kolejnym spotkaniu już w marcu!

 

 

 

 


KORONA TV: RELACJA Z OBIADU BIZNESOWEGO!

 


FREKWENCJA ZNÓW ZNAKOMITA! KOLEJNE FIRMY DOŁĄCZAJĄ DO KBK!

 

Drugie spotkanie biznesowe Korona Biznes Klub za nami! Tym razem przedsiębiorcy zdobywali nowe kontakty na obiedzie biznesowym. Frekwencja znów nie zawiodła. Nie zabrakło także specjalnych gości, na czele z marszałkiem województwa świętokrzyskiego Andrzejem Bętkowskim.

 

- Cieszy fakt, że na spotkaniu biznesowym zobaczyliśmy zarówno nowe twarze, jak i osoby, które pojawiły się poprzednio. Najważniejsze jednak, że udało nam się podpisać pierwsze umowy i wręczyć premierowe pakiety sponsorskie. Pierwsi klubowicze są już na pokładzie. Wiemy, że rynek potrzebuje Korony Kielce. Staramy się docierać do kilkudziesięciu firm tygodniowo, zarówno tych małych, jak i dużych, z regionu świętokrzyskiego, jak i z całej Polski. Potencjał jest ogromny, dlatego zapraszamy tych, do których jeszcze nie dotarliśmy. Zachęcamy również naszych stałych uczestników do rozpowszechniania pozytywnych wiadomości na temat naszego klubu  – mówi Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu w Koronie Kielce.

 

Prezes Krzysztof Zając oraz marszałek Andrzej Bętkowski

 

Na początku spotkania Certyfikaty Korona Biznes Klubu oraz pakiety sponsorskie z rąk prezesa Korony Kielce Krzysztofa Zająca otrzymały firmy, które zdecydowały się na szeroką współpracę w ramach projekty.

 

Uhonorowana została firma OSM Włoszczowa, czyli czołowy producent mleczarski w Polsce, znany przede wszystkim z wysokiej jakości serów żółtych typu szwajcarskiego oraz znakomitych wyrobów galanteryjnych. W imieniu   OSM Włoszczowa certyfikat odebrał Mariusz Paniewski, specjalista ds. marketingu OSM Włoszczowa.

 

 

W imieniu Coca Cola Company, czyli producenta popularnego napoju gazowanego, ikony kultury masowej XX i XXI wieku, pakiet powitalny odebrał jej przedstawiciel, Artur Jarek , który jest wiernym kibicem kieleckiego klubu.

 

 

Uroczyście przedstawiono także firmę Vanstar, zajmującą się produkcją układów wydechowych do pojazdów wielkogabarytowych oraz szeroko pojętą obróbką metalu. – Projekt Korona Biznes Klubu jest dla nas doskonałą platformą do poszerzenia kontaktów branżowych. Możliwości kooperacji są dla nas tak szerokie, że na pewno dodatkowo rozwiniemy skrzydła. Już jesteśmy na etapie planowania spotkań z przedstawicielami firm, które poznaliśmy dzięki Korona Biznes Klub – zdradziła Paulina Połowniak – specjalista do spraw badań i rozwoju Vanstar.

 

 

Do projektu przystąpiło także Creative Motion, producent filmów promocyjnych, animacji, relacji oraz spotów wyborczych. W imieniu firmy certyfikat odebrał jej właściciel, Mateusz Kolankowski.

 

 

Bardzo zadowolony z otrzymania certyfikatu był Piotr Wzgarda, dyrektor ds. sprzedaży w Krajowej Energii.  – Korona Biznes Klub jest miejscem dla każdego przedsiębiorcy, dzięki możliwościom, które im daje. Można zaprezentować swoje usługi i produkty, zwiększyć sprzedaż i zmaksymalizować zyski. Możemy poznać nowe osoby ze świata sportu i biznesu – wymienia dyrektor Krajowej Energii.

 

 

Po wręczeniu certyfikatów Mirosław Rogiewicz z Partnerskich Klubów Biznesu zaprezentował cele i założenia Korona Biznes Klubu oraz model współpracy. Każdy z uczestników  miał możliwość przedstawienia oferowanych przez siebie produktów lub usług oraz opowiedzenia o tym, jakich kontaktów poszukuje. Dzięki temu po prezentacjach rozpoczęły się intensywne rozmowy między uczestnikami.

 

 

Obiad biznesowy zakończyło ekskluzywne spotkanie, podczas którego chętni przedsiębiorcy mogli degustować wysokiej klasy szampany, koniaki oraz sery.

 

 

Na obiedzie biznesowym pojawiło się kilkadziesiąt firm, zarówno z województwa świętokrzyskiego, jak i z całej Polski. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej frekwencji. Po śniadaniu naturalnym było, że zaprosimy naszych partnerów na obiad. Być może kolejnym spotkaniem będzie kolacja. Pewne jest to, że kolejne spotkanie biznesowe odbędzie się w lutym – zaznaczyła Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu w Koronie Kielce.

 

 

 

Gorąco zapraszamy na kolejne spotkania!

 

Partnerami wydarzenia byli: Delikatesy Wehikuł Smaku oraz Pernod Ricard.

 

Więcej zdjęć z drugiego spotkania biznesowego można obejrzeć TUTAJ

 

Zapraszamy na profil Korona Biznes Klubu na Facebooku - KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 


START KORONA BIZNES KLUB OKIEM KORONA TV!

 


PIERWSZE ŚNIADANIE BIZNESOWE ZA NAMI! 

 

Aż 135 przedstawicieli firm z regionu świętokrzyskiego oraz z całej Polski pojawiło się na premierowym Śniadaniu Biznesowym organizowanym przez Korona Biznes Klub w Hotelu Binkowskim. Na pierwszym spotkaniu przedstawiono model współpracy. Nie brakowało też gości specjalnych.

 

Biznesowe spotkanie rozpoczęło się już o godzinie 9.00. Ci przedsiębiorcy, którzy nie zdążyli się zarejestrować na śniadanie przez Internet, mogli to zrobić tuż przed samym rozpoczęciem wydarzenia. Wszystko po to, by umożliwić udział jak największej liczbie osób zainteresowanych współpracą w ramach Korona Biznes Klub.

 

Na samym początku prezes Korony Kielce Krzysztof Zając oraz Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu Korony Kielce złożyli podziękowania za dotychczasową współpracę firmom najbardziej zasłużonym dla klubu. I tak zestaw pamiątkowych prezentów otrzymali Mikołaj Matsumoto - dyrektor ds. marketingu Suzuki Motor Polska,  Bartłomiej Wiatkowski - dyrektor ds. promocji i wizerunku marki Lewiatan, Artur Sobolewski – dyrektor  wydziału promocji i kultury w kieleckim ratuszu,  Robert Szczepaniak - dyrektor marketingu w Kolporterze SA, Artur Jarek przedstawiciel  Coca Cola w naszym regionie, Czesław Miter - właściciel firmy Pol Parts. Robert Borkowski - właściciel firmy Giacomo Design, Kamil Suchański - właściciel firmy Eko Box, Robert Karbownik – szef działy marketingu U – Tech oraz Ryszard Grzyb – właściciel firmy Grzyb Nieruchomości.

 

 

 

Pierwsze spotkanie miało za zadanie zaspokoić ciekawość przedsiębiorców poprzez przedstawienie zasad, które będą obowiązywały w Korona Biznes Klub. - Firmy, których przedstawiciele przychodzą na takie spotkania, mają możliwość  nawiązania nowych kontaktów zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Ich oferta dociera także do innych miast. Dlatego też transakcje, które przeprowadzane są pomiędzy klubowiczami sięgają już milionów złotych. To powoduje, że przyciągamy coraz większą liczbę przedsiębiorców – tłumaczył Radosław Rogiewicz z Partnerskich Klubów Biznesu, do których należy Korona Biznes Klub.

 

 

 

- Liczba uczestników mocno przekroczyła nasze oczekiwania. To bardzo pozytywne, bo chodziło nam przede wszystkim o firmy małe i nieco większe z województwa świętokrzyskiego. Oferta ma pokazać, że przedsiębiorcy wraz z klubem mogą osiągnąć to, czego nie zdołają w pojedynkę. Z drugiej strony my musimy przygotować się do tego solidnie przede wszystkim sportowo w Ekstraklasie, aby propozycja była ciekawa dla biznesu. To sytuacja win-win. Każdy ma wyjść z niej zadowolony – mówił Krzysztof Zając, prezes Korony Kielce.

 

O korzyściach współpracy z Korona Biznes Klubem mówiła też Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu w Koronie Kielce. - Obecność w klubie biznesowym to możliwość współpracy z innymi jego członkami. My stanowimy łącznik i gwarant kontynuacji tych spotkań. Liczymy na co najmniej jedno w miesiącu i dynamiczny rozwój projektu. Ta inicjatywa to ogólnopolski projekt, który zrzesza 23 kluby sportowe z różnych dyscyplin, a wokół nich setki przedsiębiorców. Trzeba pamiętać, że Korona Kielce to nie tylko piłka nożna. To również miłe spędzanie czasu w towarzyskim gronie – podkreśliła Katarzyna Dudek.

 

 

 

Po przemowach każdy z przedsiębiorców miał czas na krótką prezentację działalności oraz oferty swojej firmy, co ułatwiło późniejsze potencjalne rozmowy z innymi biznesmenami. 

 

Korona Biznes Klub na premierowym śniadaniu przygotowała niespodziankę. Specjalnymi gośćmi spotkania była drużyna „Impuls” z Politechniki Świętokrzyskiej, która skonstruowała łazik marsjański, nagrodzony na międzynarodowych zawodach. Każdy z uczestników spotkania biznesowego miał okazję sterować niezwykłym urządzeniem. – Dwukrotnie zdobyliśmy drugie miejsce  w europejskiej edycji University Rover Challenge, czyli międzynarodowych zawodach łazików marsjańskich zbudowanych przez studentów. W tym roku zakwalifikowaliśmy się do głównego konkursu w Stanach Zjednoczonych. Na pustyni w stanie Utah nasi studenci zdobyli trzecie miejsce – wymienił osiągnięcia dr inż. Paweł Łaski z Politechniki Świętokrzyskiej.  

 

 

Więcej zdjęć z premierowego spotkania biznesowego można obejrzeć TUTAJ

 

Strefa sponsora

Partner strategiczny
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Dostawca usług medycznych
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij