Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Gorące wydarzenia:

13.09.2017

Koroniarze rządzili na Bocianku

Liczna grupa młodych adeptów futbolu z Korony Kielce zaprezentowała się w turnieju trójek piłkarskich na osiedlu Bocianek. Koroniarze zgarnęli główne trofea w obu kategoriach – 2007-2008 i 2005-2006, a na ich grę patrzyło się z dużą przyjemnością. Zawodom o Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek patronował prezes Korony Kielce, Krzysztof Zając.


 


Puchar SM Bocianek – trójki


Kategoria 2007-2008


Boisko przy ulicy Kasprowicza 3


29.08.2017, wtorek


I runda


Grupa A


BLUE DRAGONS – SCYZORYCZKI 0:3


Bartosz Michta, Patryk Plisak, Kacper Minuczyc.


SCYZORYCZKI – SZYBCY I WŚCIEKLI 3:2


Fabian Mazur 2, Kacper Minuczyc – Bartosz Pierzak 2.


SZYBCY I WŚCIEKLI – BLUE DRAGONS 2:3


Bartosz Pierzak 2 – Wiktor Zdrojewski 2, Mikołaj Ksel.


 


Grupa B


ROSARIO FC – FOOTBALL ACADEMY I 0:7


Franciszek Nowacki 3, Aleksander Stelmaszczyk 3, samobójcza Eryk Wiktor.


FC DRAGONS – ROSARIO FC 10:0


Filip Cieślik 6, Szymon Żońca 4.


FOOTBALL ACADEMY I – FC DRAGONS 1:6


Eryk Kubicki – Filip Cieślik 3, Szymon Żońca 3.


 


O 5 miejsce


SZYBCY I WŚCIEKLI – ROSARIO FC 7:0


Bartosz Pierzak 6, Kacper Baran.


 


Półfinały


SCYZORYCZKI – FOOTBALL ACADEMY I 3:0


Patryk Plisak 2, Bartosz Michta.


FC DRAGONS – BLUE DRAGONS 0:1


Bartłomiej Kowalczyk.


 


Finał


SCYZORYCZKI – BLUE DRAGONS 2:1


Jakub Minuczyc, Patryk Plisak – Mikołaj Ksel.



Scyzoryczki – 1 miejsce


Patryk Plisak 4, Fabian Mazur 2, Jakub Minuczyc 2, Bartosz Michta 2, Kacper Minuczyc .


 


Blue Dragons – 2 miejsce


Mikołaj Ksel 2, Wiktor Zdrojewski 2, Bartosz Kowalczyk 1, Bartosz Sobczyk 1.


 


FC Dragons – 3 miejsce


Filip Cieślik 9, Szymon Żońca 7, Krzysztof Mądzik II, Lucjan Szczepanek.


 


Football Academy I – 3 miejsce


Franciszek Nowacki 3, Aleksander Stelmaszczyk 3, Eryk Kubicki 1 + samobójcza Eryk Wiktor (Rosario FC).


 


Szybcy i Wściekli – 5 miejsce


Bartosz Pierzak 10, Kacper Baran 1, Jakub Pakuła, Igor Stępień.


 


Rosario FC – 6 miejsce


Michał Bera, Karol Dudzik II, Antoni Król, Aleksander Takosoglu, Eryk Wiktor.


 


Kategoria 2005-2006


I runda


Grupa C


KORONECZKA 2 – KIELCE TO GLORY 2:1


Bartosz Snopek 2 – Aleksander Lechowicz.


BRZOSKWINKI – KORONECZKA 2 0:9


Bartosz Snopek 4, Wojciech Sternak 3, Karol Lach 2.


KIELCE TO GLORY – BRZOSKWINKI 7:0


Aleksander Lechowicz 3, Maks Starzyk 2, Antoni Pierzak, Bartosz Ciosk.



Grupa D


KORONA 2006 I – CZARNA POLSKA 4:2


Adam Wieczorek 2, Szymon Januszek, Kacper Kolus - Maks Zdrojewski 2.


FOOTBALL ACADEMY II – KORONA 2006 I 2:4


Konrad Ćwiek, Dominik Gola - Oleg Zembrzowski 2, Szymon Januszek, Adam Wieczorek.


CZARNA POLSKA – FOOTBALL ACADEMY II 2:4


Mateusz Nawara 2 – Dominik Gola 3, Damian Gola.



Grupa E


KORONA 2006 II – SCYZORY 2005 1:2


Sergiusz Gawęcki – Kacper Pawłowski 2.


BIAŁE DIABŁY – KORONA 2006 II 1:3


Wiktor Wicha – Sergiusz Gawęcki 2, Igor Skrzyniarz.


SCYZORY 2005 – BIAŁE DIABŁY 5:0


Jakub Michta 2, Kacper Pawłowski, Filip Ledwójcik, Oskar Krzysiek.



II runda


Grupa F


KORONECZKA 2 – FOOTBALL ACADEMY II 6:0


Bartosz Snopek 4, Wojciech Sternak 2.


SCYZORY 2005 – KORONECZKA 2 4:0


Jakub Michta 3, Filip Ledwójcik.


FOOTBALL ACADEMY II – SCYZORY 2005 1:6


Damian Gola – Jakub Kaczmarski 2, Kacper Pawłowski 2, Jakub Michta 2.



Grupa G


KORONA 2006 I – KORONA 2006 II 1:0


Oleg Zembrzowski.


KIELCE TO GLORY – KORONA 2006 I 2:0


Antoni Pierzak 2.


KORONA 2006 II – KIELCE TO GLORY 2:2


Sergiusz Gawęcki 2 – Maks Starzyk, Bartosz Ciosk.


 


 


Finał


SCYZORY 2005 – KIELCE TO GLORY 3:2


Jakub Michta, Oskar Krzysiek, Filip Ledwójcik – Aleksander Lechowicz, Antoni Pierzak.



Scyzory 2005 – 1 miejsce


Jakub Michta 8, Kacper Pawłowski 5, Filip Ledwójcik 3, Jakub Kaczmarski 2, Oskar Krzysiek 2.


 


Kielce To Glory – 2 miejsce


 Aleksander Lechowicz 5, Antoni Pierzak 4, Maks Starzyk 3, Bartosz Ciosk 2.


 


Koroneczka 2 – 3 miejsce


Bartosz Snopek 10 – KRÓL STRZELCÓW, Wojciech Sternak 5, Karol Lach 2.


 


Korona 2006 I – 3 miejsce


Oleg Zembrzowski 3, Adam Wieczorek 3, Szymon Januszek 2, Kacper Kolus 1.


 


Korona 2006 II – 5 miejsce


Sergiusz Gawęcki 5, Igor Skrzyniarz 1, Maciej Krasowski, Jakub Śluzek.


 


Football Academy II – 5 miejsce


Dominik Gola 4, Damian Gola 2, Konrad Ćwiek 1, Oskar Kowalski.


 


Czarna Polska – I runda


Mateusz Nawara 2, Maks Zdrojewski 2, Olaf Kowalski, Aleksander Pruchnicki.


 


Białe Diabły – I runda


Wiktor Wicha 1, Piotr Gała, Maciej Król, Kacper Kruk.


 


Brzoskwinki – I runda


Krzysztof Dynus, Olaf Kołodziej, Miłosz Kopacz, Mateusz Tkacz.

Tagi

bocianek    prezes    turniej   





Czytano: 530 razy


poprzedni następny

Komentarze:






Sezon 2017/2018

w góre
  • Lech Poznań

    Lech Poznań (w) 1:0

    Ekstraklasa, 9. kolejka

    15-09-2017 20:30
  • Wisła Kraków

    Wisła Kraków (d)

    Ekstraklasa, 10. kolejka

    23-09-2017 20:30
w dół

Drużyna

33 Zlatan
Alomerović
  • PozycjaBramkarz
  • Mecze w Koronie9
  • Bramki w Koronie0

poprzedni następny





Miasto Kielce

         


Sponsorzy główni

                            


Sponsorzy

                                                                                                                                                                         


Partnerzy medialni