Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Gorące wydarzenia:

Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Zdrój Busko Zdrój 25 57 18 3 4 49-16 9 1 2 29-8 9 2 2 20-8 0 0 0 0-0
2. Wisła Sandomierz 24 56 17 5 2 52-15 10 2 0 29-9 7 3 2 23-6 0 0 0 0-0
3. Korona II Kielce 25 54 17 3 5 69-19 9 2 2 41-7 8 1 3 28-12 0 0 0 0-0
4. Czarni Połaniec 25 48 15 3 7 51-29 7 1 4 26-17 8 2 3 25-12 0 0 0 0-0
5. ŁKS Łagów 25 46 13 7 5 54-33 9 2 2 31-12 4 5 3 23-21 0 0 0 0-0
6. Hetman Włoszczowa 25 43 12 7 6 49-34 7 3 2 32-15 5 4 4 17-19 0 0 0 0-0
7. Neptun Końskie 25 40 12 4 9 39-33 7 3 2 24-14 5 1 7 15-19 0 0 0 0-0
8. Łysica Bodzentyn 25 39 11 6 8 50-40 9 2 2 36-18 2 4 6 14-22 0 0 0 0-0
9. Naprzód Jędrzejów 24 29 8 5 11 32-39 5 3 4 16-18 3 2 7 16-21 2 0 0 5-2
10. Alit Ożarów 25 29 8 5 12 33-49 7 3 3 19-17 1 2 9 14-32 0 0 2 2-5
11. Moravia Morawica 25 28 7 7 11 25-47 4 4 4 16-19 3 3 7 9-28 0 0 0 0-0
12. Partyzant Radoszyce 24 27 5 12 7 31-33 3 6 3 16-15 2 6 4 15-18 0 0 0 0-0
13. Lubrzanka Kajetanów 24 25 6 7 11 30-39 3 4 4 15-14 3 3 7 15-25 0 0 0 0-0
14. Pogoń 1945 Staszów 25 24 5 9 11 34-55 3 4 6 13-24 2 5 5 21-31 0 0 0 0-0
15. Nidzianka Bieliny 24 23 7 2 15 39-62 4 0 8 14-25 3 2 7 25-37 0 0 0 0-0
16. Unia Sędziszów 25 21 5 6 14 29-59 2 5 6 15-26 3 1 8 14-33 0 0 0 0-0
17. Nida Pińczów 25 17 4 5 16 16-43 3 3 7 9-19 1 2 9 7-24 0 0 0 0-0
18. Sparta Kazimierza Wielka 24 9 1 6 17 20-57 1 3 8 13-31 0 3 9 7-26 0 0 0 0-0
19. Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
. Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

1. kolejka

Lubrzanka Kajetanów Czarni Połaniec 06-08-2016 00:00 1:2 (0:0)
Moravia Morawica Hetman Włoszczowa 06-08-2016 00:00 1:1 (0:0)
Sparta Kazimierza Wielka Zdrój Busko Zdrój 06-08-2016 00:00 0:2 (0:0)
Wisła Sandomierz Neptun Końskie 06-08-2016 00:00 2:0 (0:0)
Partyzant Radoszyce Naprzód Jędrzejów 06-08-2016 00:00 1:1 (0:0)
ŁKS Łagów Pogoń 1945 Staszów 06-08-2016 00:00 2:2 (0:0)
Nidzianka Bieliny Nida Pińczów 06-08-2016 00:00 0:1 (0:0)
Unia Sędziszów Łysica Bodzentyn 06-08-2016 00:00 1:3 (0:0)
Alit Ożarów Korona II Kielce 06-08-2016 00:00 2:1 (0:0)


2. kolejka

Czarni Połaniec Korona II Kielce 13-08-2016 00:00 3:2 (0:0)
Łysica Bodzentyn Alit Ożarów 13-08-2016 00:00 2:0 (0:0)
Nidzianka Bieliny Unia Sędziszów 13-08-2016 00:00 4:3 (0:0)
Nida Pińczów Pogoń 1945 Staszów 13-08-2016 00:00 3:2 (0:0)
Naprzód Jędrzejów ŁKS Łagów 13-08-2016 00:00 2:1 (0:0)
Neptun Końskie Partyzant Radoszyce 13-08-2016 00:00 2:1 (0:0)
Zdrój Busko Zdrój Wisła Sandomierz 13-08-2016 00:00 2:1 (0:0)
Hetman Włoszczowa Sparta Kazimierza Wielka 13-08-2016 00:00 4:1 (0:0)
Lubrzanka Kajetanów Moravia Morawica 13-08-2016 00:00 1:2 (0:0)


3. kolejka

Moravia Morawica Czarni Połaniec 17-08-2016 00:00 1:3 (0:0)
Sparta Kazimierza Wielka Lubrzanka Kajetanów 17-08-2016 00:00 3:3 (0:0)
Wisła Sandomierz Hetman Włoszczowa 17-08-2016 00:00 3:1 (0:0)
Partyzant Radoszyce Zdrój Busko Zdrój 17-08-2016 00:00 0:1 (0:0)
Nida Pińczów Naprzód Jędrzejów 17-08-2016 00:00 2:1 (0:0)
Unia Sędziszów Pogoń 1945 Staszów 17-08-2016 00:00 1:1 (0:0)
Alit Ożarów Nidzianka Bieliny 17-08-2016 00:00 3:0 (0:0)
Korona II Kielce Łysica Bodzentyn 17-08-2016 00:00 6:1 (0:0)
ŁKS Łagów Neptun Końskie 21-09-2016 00:00 3:0 (0:0)


4. kolejka

Czarni Połaniec Łysica Bodzentyn 20-08-2016 00:00 1:1 (0:0)
Nidzianka Bieliny Korona II Kielce 20-08-2016 00:00 0:1 (0:0)
Pogoń 1945 Staszów Alit Ożarów 20-08-2016 00:00 2:2 (0:0)
Naprzód Jędrzejów Unia Sędziszów 20-08-2016 00:00 3:0 (0:0)
Neptun Końskie Nida Pińczów 20-08-2016 00:00 3:2 (0:0)
Zdrój Busko Zdrój ŁKS Łagów 20-08-2016 00:00 1:1 (0:0)
Hetman Włoszczowa Partyzant Radoszyce 20-08-2016 00:00 3:3 (0:0)
Lubrzanka Kajetanów Wisła Sandomierz 20-08-2016 00:00 0:5 (0:0)
Moravia Morawica Sparta Kazimierza Wielka 20-08-2016 00:00 0:0 (0:0)


5. kolejka

Sparta Kazimierza Wielka Czarni Połaniec 27-08-2016 00:00 1:3 (0:0)
Wisła Sandomierz Moravia Morawica 27-08-2016 00:00 2:0 (0:0)
Partyzant Radoszyce Lubrzanka Kajetanów 27-08-2016 00:00 2:1 (0:0)
ŁKS Łagów Hetman Włoszczowa 27-08-2016 00:00 3:0 (0:0)
Nida Pińczów Zdrój Busko Zdrój 27-08-2016 00:00 0:1 (0:0)
Unia Sędziszów Neptun Końskie 27-08-2016 00:00 0:3 (0:0)
Alit Ożarów Naprzód Jędrzejów 27-08-2016 00:00 1:2 (0:0)
Korona II Kielce Pogoń 1945 Staszów 27-08-2016 00:00 5:0 (0:0)
Łysica Bodzentyn Nidzianka Bieliny 27-08-2016 00:00 5:3 (0:0)


6. kolejka

Czarni Połaniec Nidzianka Bieliny 31-08-2016 00:00 3:2 (0:0)
Pogoń 1945 Staszów Łysica Bodzentyn 31-08-2016 00:00 1:0 (0:0)
Naprzód Jędrzejów Korona II Kielce 31-08-2016 00:00 1:2 (0:0)
Neptun Końskie Alit Ożarów 31-08-2016 00:00 3:1 (0:0)
Zdrój Busko Zdrój Unia Sędziszów 31-08-2016 00:00 7:0 (0:0)
Hetman Włoszczowa Nida Pińczów 31-08-2016 00:00 4:1 (0:0)
Lubrzanka Kajetanów ŁKS Łagów 31-08-2016 00:00 2:2 (0:0)
Moravia Morawica Partyzant Radoszyce 31-08-2016 00:00 1:1 (0:0)
Sparta Kazimierza Wielka Wisła Sandomierz 31-08-2016 00:00 0:2 (0:0)


7. kolejka

Wisła Sandomierz Czarni Połaniec 03-09-2016 00:00 1:0 (0:0)
Partyzant Radoszyce Sparta Kazimierza Wielka 03-09-2016 00:00 2:1 (0:0)
ŁKS Łagów Moravia Morawica 03-09-2016 00:00 5:1 (0:0)
Nida Pińczów Lubrzanka Kajetanów 03-09-2016 00:00 1:0 (0:0)
Unia Sędziszów Hetman Włoszczowa 03-09-2016 00:00 1:1 (0:0)
Alit Ożarów Zdrój Busko Zdrój 03-09-2016 00:00 2:1 (0:0)
Łysica Bodzentyn Naprzód Jędrzejów 03-09-2016 00:00 3:1 (0:0)
Nidzianka Bieliny Pogoń 1945 Staszów 03-09-2016 00:00 2:3 (0:0)
Korona II Kielce Neptun Końskie 04-09-2016 11:00 1:2 (0:0)


8. kolejka

Czarni Połaniec Pogoń 1945 Staszów 10-09-2016 00:00 3:0 (0:0)
Naprzód Jędrzejów Nidzianka Bieliny 10-09-2016 00:00 3:5 (0:0)
Neptun Końskie Łysica Bodzentyn 10-09-2016 00:00 3:1 (0:0)
Zdrój Busko Zdrój Korona II Kielce 10-09-2016 00:00 1:2 (0:0)
Hetman Włoszczowa Alit Ożarów 10-09-2016 00:00 2:2 (0:0)
Lubrzanka Kajetanów Unia Sędziszów 10-09-2016 00:00 3:2 (0:0)
Moravia Morawica Nida Pińczów 10-09-2016 00:00 2:0 (0:0)
Sparta Kazimierza Wielka ŁKS Łagów 10-09-2016 00:00 2:3 (0:0)
Wisła Sandomierz Partyzant Radoszyce 10-09-2016 00:00 3:2 (0:0)


9. kolejka

Partyzant Radoszyce Czarni Połaniec 17-09-2016 00:00 2:3 (0:0)
ŁKS Łagów Wisła Sandomierz 17-09-2016 00:00 0:1 (0:0)
Nida Pińczów Sparta Kazimierza Wielka 17-09-2016 00:00 0:0 (0:0)
Unia Sędziszów Moravia Morawica 17-09-2016 00:00 2:2 (0:0)
Alit Ożarów Lubrzanka Kajetanów 17-09-2016 00:00 1:1 (0:0)
Korona II Kielce Hetman Włoszczowa 17-09-2016 00:00 4:0 (0:0)
Łysica Bodzentyn Zdrój Busko Zdrój 17-09-2016 00:00 1:1 (0:0)
Nidzianka Bieliny Neptun Końskie 17-09-2016 00:00 0:3 (0:0)
Pogoń 1945 Staszów Naprzód Jędrzejów 17-09-2016 00:00 1:0 (0:0)


10. kolejka

Czarni Połaniec Naprzód Jędrzejów 24-09-2016 00:00 1:5 (0:0)
Neptun Końskie Pogoń 1945 Staszów 24-09-2016 00:00 2:2 (0:0)
Zdrój Busko Zdrój Nidzianka Bieliny 24-09-2016 00:00 8:1 (0:0)
Hetman Włoszczowa Łysica Bodzentyn 24-09-2016 00:00 1:1 (0:0)
Lubrzanka Kajetanów Korona II Kielce 24-09-2016 00:00 0:0 (0:0)
Moravia Morawica Alit Ożarów 24-09-2016 00:00 2:1 (0:0)
Sparta Kazimierza Wielka Unia Sędziszów 24-09-2016 00:00 1:0 (0:0)
Wisła Sandomierz Nida Pińczów 24-09-2016 00:00 3:0 (0:0)
Partyzant Radoszyce ŁKS Łagów 24-09-2016 00:00 3:3 (0:0)


11. kolejka

ŁKS Łagów Czarni Połaniec 01-10-2016 00:00 2:1 (0:0)
Nida Pińczów Partyzant Radoszyce 01-10-2016 00:00 0:1 (0:0)
Unia Sędziszów Wisła Sandomierz 01-10-2016 00:00 1:3 (0:0)
Alit Ożarów Sparta Kazimierza Wielka 01-10-2016 00:00 3:2 (0:0)
Korona II Kielce Moravia Morawica 01-10-2016 00:00 5:0 (0:0)
Łysica Bodzentyn Lubrzanka Kajetanów 01-10-2016 00:00 2:0 (0:0)
Nidzianka Bieliny Hetman Włoszczowa 01-10-2016 00:00 1:2 (0:0)
Pogoń 1945 Staszów Zdrój Busko Zdrój 01-10-2016 00:00 1:5 (0:0)
Naprzód Jędrzejów Neptun Końskie 01-10-2016 00:00 2:1 (0:0)


12. kolejka

Czarni Połaniec Neptun Końskie 08-10-2016 00:00 4:0 (0:0)
Zdrój Busko Zdrój Naprzód Jędrzejów 08-10-2016 00:00 2:0 (0:0)
Hetman Włoszczowa Pogoń 1945 Staszów 08-10-2016 00:00 3:2 (0:0)
Lubrzanka Kajetanów Nidzianka Bieliny 08-10-2016 00:00 5:0 (0:0)
Moravia Morawica Łysica Bodzentyn 08-10-2016 00:00 1:1 (0:0)
Sparta Kazimierza Wielka Korona II Kielce 08-10-2016 00:00 0:3 (0:0)
Wisła Sandomierz Alit Ożarów 08-10-2016 00:00 4:0 (0:0)
Partyzant Radoszyce Unia Sędziszów 08-10-2016 00:00 0:0 (0:0)
ŁKS Łagów Nida Pińczów 08-10-2016 00:00 3:1 (0:0)


13. kolejka

Nida Pińczów Czarni Połaniec 15-10-2016 00:00 0:1 (0:0)
Unia Sędziszów ŁKS Łagów 15-10-2016 00:00 1:1 (0:0)
Alit Ożarów Partyzant Radoszyce 15-10-2016 00:00 1:1 (0:0)
Korona II Kielce Wisła Sandomierz 15-10-2016 00:00 0:0 (0:0)
Łysica Bodzentyn Sparta Kazimierza Wielka 15-10-2016 00:00 3:1 (0:0)
Nidzianka Bieliny Moravia Morawica 15-10-2016 00:00 1:2 (0:0)
Pogoń 1945 Staszów Lubrzanka Kajetanów 15-10-2016 00:00 0:2 (0:0)
Naprzód Jędrzejów Hetman Włoszczowa 15-10-2016 00:00 0:3 (0:0)
Neptun Końskie Zdrój Busko Zdrój 15-10-2016 00:00 0:0 (0:0)


14. kolejka

Czarni Połaniec Zdrój Busko Zdrój 22-10-2016 00:00 1:3 (0:0)
Hetman Włoszczowa Neptun Końskie 22-10-2016 00:00 1:2 (0:0)
Lubrzanka Kajetanów Naprzód Jędrzejów 22-10-2016 00:00 3:0 (0:0)
Moravia Morawica Pogoń 1945 Staszów 22-10-2016 00:00 4:2 (0:0)
Sparta Kazimierza Wielka Nidzianka Bieliny 22-10-2016 00:00 0:7 (0:0)
Wisła Sandomierz Łysica Bodzentyn 22-10-2016 00:00 1:1 (0:0)
Partyzant Radoszyce Korona II Kielce 22-10-2016 00:00 0:1 (0:0)
ŁKS Łagów Alit Ożarów 22-10-2016 00:00 3:2 (0:0)
Nida Pińczów Unia Sędziszów 22-10-2016 00:00 1:2 (0:0)


15. kolejka

Unia Sędziszów Czarni Połaniec 29-10-2016 00:00 2:1 (0:0)
Alit Ożarów Nida Pińczów 29-10-2016 00:00 1:0 (0:0)
Korona II Kielce ŁKS Łagów 29-10-2016 00:00 3:0 (0:0)
Łysica Bodzentyn Partyzant Radoszyce 29-10-2016 00:00 5:1 (0:0)
Nidzianka Bieliny Wisła Sandomierz 29-10-2016 00:00 0:5 (0:0)
Pogoń 1945 Staszów Sparta Kazimierza Wielka 29-10-2016 00:00 0:0 (0:0)
Naprzód Jędrzejów Moravia Morawica 29-10-2016 00:00 1:0 (0:0)
Neptun Końskie Lubrzanka Kajetanów 29-10-2016 00:00 6:0 (0:0)
Zdrój Busko Zdrój Hetman Włoszczowa 29-10-2016 00:00 1:0 (0:0)


16. kolejka

Czarni Połaniec Hetman Włoszczowa 05-11-2016 00:00 0:1 (0:0)
Lubrzanka Kajetanów Zdrój Busko Zdrój 05-11-2016 00:00 0:1 (0:0)
Moravia Morawica Neptun Końskie 05-11-2016 00:00 1:0 (0:0)
Sparta Kazimierza Wielka Naprzód Jędrzejów 05-11-2016 00:00 1:2 (0:0)
Wisła Sandomierz Pogoń 1945 Staszów 05-11-2016 00:00 3:3 (0:0)
Partyzant Radoszyce Nidzianka Bieliny 05-11-2016 00:00 2:2 (0:0)
ŁKS Łagów Łysica Bodzentyn 05-11-2016 00:00 3:0 (0:0)
Unia Sędziszów Alit Ożarów 05-11-2016 00:00 1:3 (0:0)
Nida Pińczów Korona II Kielce 06-11-2016 13:00 0:6 (0:2)


17. kolejka

Alit Ożarów Czarni Połaniec 12-11-2016 00:00 0:5 (0:0)
Łysica Bodzentyn Nida Pińczów 12-11-2016 00:00 4:1 (0:0)
Nidzianka Bieliny ŁKS Łagów 12-11-2016 00:00 3:1 (0:0)
Pogoń 1945 Staszów Partyzant Radoszyce 12-11-2016 00:00 0:3 (0:0)
Naprzód Jędrzejów Wisła Sandomierz 12-11-2016 00:00 0:0 (0:0)
Neptun Końskie Sparta Kazimierza Wielka 12-11-2016 00:00 2:0 (0:0)
Zdrój Busko Zdrój Moravia Morawica 12-11-2016 00:00 0:1 (0:0)
Hetman Włoszczowa Lubrzanka Kajetanów 12-11-2016 00:00 2:0 (0:0)
Korona II Kielce Unia Sędziszów 12-11-2016 11:00 4:0 (0:0)


18. kolejka

Nida Pińczów Nidzianka Bieliny 04-03-2017 00:00 0:2 (0:0)
Czarni Połaniec Lubrzanka Kajetanów 04-03-2017 00:00 4:2 (0:0)
Hetman Włoszczowa Moravia Morawica 04-03-2017 00:00 6:0 (0:0)
Zdrój Busko Zdrój Sparta Kazimierza Wielka 04-03-2017 00:00 2:1 (0:0)
Neptun Końskie Wisła Sandomierz 04-03-2017 00:00 0:0 (0:0)
Naprzód Jędrzejów Partyzant Radoszyce 04-03-2017 00:00 0:0 (0:0)
Pogoń 1945 Staszów ŁKS Łagów 04-03-2017 00:00 2:2 (0:0)
Łysica Bodzentyn Unia Sędziszów 04-03-2017 00:00 3:4 (0:0)
Korona II Kielce Alit Ożarów 04-03-2017 11:00 6:1 (5:0)


19. kolejka

Pogoń 1945 Staszów Nida Pińczów 11-03-2017 00:00 2:0 (0:0)
Alit Ożarów Łysica Bodzentyn 11-03-2017 00:00 3:1 (0:0)
Unia Sędziszów Nidzianka Bieliny 11-03-2017 00:00 3:2 (0:0)
ŁKS Łagów Naprzód Jędrzejów 11-03-2017 00:00 2:1 (0:0)
Partyzant Radoszyce Neptun Końskie 11-03-2017 00:00 1:1 (0:0)
Wisła Sandomierz Zdrój Busko Zdrój 11-03-2017 00:00 2:0 (0:0)
Sparta Kazimierza Wielka Hetman Włoszczowa 11-03-2017 00:00 3:4 (0:0)
Moravia Morawica Lubrzanka Kajetanów 11-03-2017 00:00 1:2 (0:0)
Korona II Kielce Czarni Połaniec 12-03-2017 14:00 1:1 (0:0)


20. kolejka

Czarni Połaniec Moravia Morawica 18-03-2017 00:00 2:0 (0:0)
Lubrzanka Kajetanów Sparta Kazimierza Wielka 18-03-2017 00:00 -:- (-:-)
Hetman Włoszczowa Wisła Sandomierz 18-03-2017 00:00 2:1 (0:0)
Zdrój Busko Zdrój Partyzant Radoszyce 18-03-2017 00:00 2:1 (0:0)
Neptun Końskie ŁKS Łagów 18-03-2017 00:00 0:3 (0:0)
Naprzód Jędrzejów Nida Pińczów 18-03-2017 00:00 1:1 (0:0)
Pogoń 1945 Staszów Unia Sędziszów 18-03-2017 00:00 2:3 (0:0)
Nidzianka Bieliny Alit Ożarów 18-03-2017 00:00 2:1 (0:0)
Łysica Bodzentyn Korona II Kielce 18-03-2017 00:00 3:1 (0:0)


21. kolejka

Łysica Bodzentyn Czarni Połaniec 25-03-2017 00:00 1:1 (0:0)
Alit Ożarów Pogoń 1945 Staszów 25-03-2017 00:00 1:1 (0:0)
Unia Sędziszów Naprzód Jędrzejów 25-03-2017 00:00 2:2 (0:0)
Nida Pińczów Neptun Końskie 25-03-2017 00:00 1:2 (0:0)
ŁKS Łagów Zdrój Busko Zdrój 25-03-2017 00:00 1:2 (0:0)
Partyzant Radoszyce Hetman Włoszczowa 25-03-2017 00:00 1:1 (0:0)
Wisła Sandomierz Lubrzanka Kajetanów 25-03-2017 00:00 2:1 (0:0)
Sparta Kazimierza Wielka Moravia Morawica 25-03-2017 00:00 1:1 (0:0)
Korona II Kielce Nidzianka Bieliny 26-03-2017 12:00 4:0 (0:0)


22. kolejka

Czarni Połaniec Sparta Kazimierza Wielka 01-04-2017 00:00 4:0 (0:0)
Moravia Morawica Wisła Sandomierz 01-04-2017 00:00 1:4 (0:0)
Lubrzanka Kajetanów Partyzant Radoszyce 01-04-2017 00:00 0:0 (0:0)
Hetman Włoszczowa ŁKS Łagów 01-04-2017 00:00 1:2 (0:0)
Zdrój Busko Zdrój Nida Pińczów 01-04-2017 00:00 1:0 (0:0)
Neptun Końskie Unia Sędziszów 01-04-2017 00:00 2:0 (0:0)
Naprzód Jędrzejów Alit Ożarów 01-04-2017 00:00 3:1 (0:0)
Nidzianka Bieliny Łysica Bodzentyn 01-04-2017 00:00 1:0 (0:0)
Pogoń 1945 Staszów Korona II Kielce 01-04-2017 11:00 1:5 (0:1)


23. kolejka

Nidzianka Bieliny Czarni Połaniec 08-04-2017 00:00 0:3 (0:0)
Łysica Bodzentyn Pogoń 1945 Staszów 08-04-2017 00:00 2:3 (0:0)
Alit Ożarów Neptun Końskie 08-04-2017 00:00 1:0 (0:0)
Unia Sędziszów Zdrój Busko Zdrój 08-04-2017 00:00 0:2 (0:0)
Nida Pińczów Hetman Włoszczowa 08-04-2017 00:00 1:1 (0:0)
ŁKS Łagów Lubrzanka Kajetanów 08-04-2017 00:00 1:1 (0:0)
Partyzant Radoszyce Moravia Morawica 08-04-2017 00:00 2:0 (0:0)
Wisła Sandomierz Sparta Kazimierza Wielka 08-04-2017 00:00 3:1 (0:0)
Korona II Kielce Naprzód Jędrzejów 08-04-2017 11:00 2:1 (2:1)


24. kolejka

Czarni Połaniec Wisła Sandomierz 15-04-2017 00:00 0:1 (0:0)
Sparta Kazimierza Wielka Partyzant Radoszyce 15-04-2017 00:00 1:1 (0:0)
Moravia Morawica ŁKS Łagów 15-04-2017 00:00 1:4 (0:0)
Lubrzanka Kajetanów Nida Pińczów 15-04-2017 00:00 0:0 (0:0)
Hetman Włoszczowa Unia Sędziszów 15-04-2017 00:00 3:0 (0:0)
Zdrój Busko Zdrój Alit Ożarów 15-04-2017 00:00 2:0 (0:0)
Naprzód Jędrzejów Łysica Bodzentyn 15-04-2017 00:00 0:4 (0:0)
Pogoń 1945 Staszów Nidzianka Bieliny 15-04-2017 00:00 1:1 (0:0)
Neptun Końskie Korona II Kielce 15-04-2017 11:00 1:4 (0:2)


25. kolejka

Pogoń 1945 Staszów Czarni Połaniec 22-04-2017 00:00 0:1 (0:0)
Nidzianka Bieliny Naprzód Jędrzejów 22-04-2017 00:00 -:- (-:-)
Łysica Bodzentyn Neptun Końskie 22-04-2017 00:00 2:1 (0:0)
Alit Ożarów Hetman Włoszczowa 22-04-2017 00:00 0:2 (0:0)
Unia Sędziszów Lubrzanka Kajetanów 22-04-2017 00:00 0:2 (0:0)
Nida Pińczów Moravia Morawica 22-04-2017 00:00 0:0 (0:0)
ŁKS Łagów Sparta Kazimierza Wielka 22-04-2017 00:00 3:0 (0:0)
Partyzant Radoszyce Wisła Sandomierz 22-04-2017 00:00 -:- (-:-)
Korona II Kielce Zdrój Busko Zdrój 23-04-2017 11:00 0:1 (0:1)


26. kolejka

Czarni Połaniec Partyzant Radoszyce 29-04-2017 00:00 -:- (-:-)
Wisła Sandomierz ŁKS Łagów 29-04-2017 00:00 -:- (-:-)
Sparta Kazimierza Wielka Nida Pińczów 29-04-2017 00:00 -:- (-:-)
Moravia Morawica Unia Sędziszów 29-04-2017 00:00 -:- (-:-)
Lubrzanka Kajetanów Alit Ożarów 29-04-2017 00:00 -:- (-:-)
Zdrój Busko Zdrój Łysica Bodzentyn 29-04-2017 00:00 -:- (-:-)
Neptun Końskie Nidzianka Bieliny 29-04-2017 00:00 -:- (-:-)
Naprzód Jędrzejów Pogoń 1945 Staszów 29-04-2017 00:00 -:- (-:-)
Hetman Włoszczowa Korona II Kielce 29-04-2017 17:00 -:- (-:-)


27. kolejka

Naprzód Jędrzejów Czarni Połaniec 03-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Pogoń 1945 Staszów Neptun Końskie 03-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Nidzianka Bieliny Zdrój Busko Zdrój 03-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Łysica Bodzentyn Hetman Włoszczowa 03-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Alit Ożarów Moravia Morawica 03-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Unia Sędziszów Sparta Kazimierza Wielka 03-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Nida Pińczów Wisła Sandomierz 03-05-2017 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łagów Partyzant Radoszyce 03-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Korona II Kielce Lubrzanka Kajetanów 03-05-2017 11:00 -:- (-:-)


28. kolejka

Czarni Połaniec ŁKS Łagów 06-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Partyzant Radoszyce Nida Pińczów 06-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Wisła Sandomierz Unia Sędziszów 06-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Sparta Kazimierza Wielka Alit Ożarów 06-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Lubrzanka Kajetanów Łysica Bodzentyn 06-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Hetman Włoszczowa Nidzianka Bieliny 06-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Zdrój Busko Zdrój Pogoń 1945 Staszów 06-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Neptun Końskie Naprzód Jędrzejów 06-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Moravia Morawica Korona II Kielce 07-05-2017 17:00 -:- (-:-)


29. kolejka

Neptun Końskie Czarni Połaniec 13-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Naprzód Jędrzejów Zdrój Busko Zdrój 13-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Pogoń 1945 Staszów Hetman Włoszczowa 13-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Nidzianka Bieliny Lubrzanka Kajetanów 13-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Łysica Bodzentyn Moravia Morawica 13-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Alit Ożarów Wisła Sandomierz 13-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Unia Sędziszów Partyzant Radoszyce 13-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Nida Pińczów ŁKS Łagów 13-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Korona II Kielce Sparta Kazimierza Wielka 13-05-2017 11:00 -:- (-:-)


30. kolejka

Czarni Połaniec Nida Pińczów 20-05-2017 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łagów Unia Sędziszów 20-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Partyzant Radoszyce Alit Ożarów 20-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Sparta Kazimierza Wielka Łysica Bodzentyn 20-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Moravia Morawica Nidzianka Bieliny 20-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Lubrzanka Kajetanów Pogoń 1945 Staszów 20-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Hetman Włoszczowa Naprzód Jędrzejów 20-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Zdrój Busko Zdrój Neptun Końskie 20-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Wisła Sandomierz Korona II Kielce 21-05-2017 17:00 -:- (-:-)


31. kolejka

Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 30-04-2017 15:30 -:- (-:-)
Zdrój Busko Zdrój Czarni Połaniec 27-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Neptun Końskie Hetman Włoszczowa 27-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Naprzód Jędrzejów Lubrzanka Kajetanów 27-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Pogoń 1945 Staszów Moravia Morawica 27-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Nidzianka Bieliny Sparta Kazimierza Wielka 27-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Łysica Bodzentyn Wisła Sandomierz 27-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Alit Ożarów ŁKS Łagów 27-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Unia Sędziszów Nida Pińczów 27-05-2017 00:00 -:- (-:-)
Korona II Kielce Partyzant Radoszyce 27-05-2017 11:00 -:- (-:-)


32. kolejka

Czarni Połaniec Unia Sędziszów 03-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Nida Pińczów Alit Ożarów 03-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Partyzant Radoszyce Łysica Bodzentyn 03-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Wisła Sandomierz Nidzianka Bieliny 03-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Sparta Kazimierza Wielka Pogoń 1945 Staszów 03-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Moravia Morawica Naprzód Jędrzejów 03-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Lubrzanka Kajetanów Neptun Końskie 03-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Hetman Włoszczowa Zdrój Busko Zdrój 03-06-2017 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łagów Korona II Kielce 04-06-2017 17:00 -:- (-:-)


33. kolejka

Hetman Włoszczowa Czarni Połaniec 11-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Zdrój Busko Zdrój Lubrzanka Kajetanów 11-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Neptun Końskie Moravia Morawica 11-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Naprzód Jędrzejów Sparta Kazimierza Wielka 11-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Pogoń 1945 Staszów Wisła Sandomierz 11-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Nidzianka Bieliny Partyzant Radoszyce 11-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Łysica Bodzentyn ŁKS Łagów 11-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Alit Ożarów Unia Sędziszów 11-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Korona II Kielce Nida Pińczów 11-06-2017 17:00 -:- (-:-)


34. kolejka

Czarni Połaniec Alit Ożarów 15-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Nida Pińczów Łysica Bodzentyn 15-06-2017 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łagów Nidzianka Bieliny 15-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Partyzant Radoszyce Pogoń 1945 Staszów 15-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Wisła Sandomierz Naprzód Jędrzejów 15-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Sparta Kazimierza Wielka Neptun Końskie 15-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Moravia Morawica Zdrój Busko Zdrój 15-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Lubrzanka Kajetanów Hetman Włoszczowa 15-06-2017 00:00 -:- (-:-)
Unia Sędziszów Korona II Kielce 15-06-2017 17:30 -:- (-:-)


Sezon 2016/2017

w góre
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    Bruk-Bet Termalica Nieciecza (d) 0:1

    Ekstraklasa, 30. kolejka

    22-04-2017 18:00
  • Lech Poznań

    Lech Poznań (w)

    Ekstraklasa, 31. kolejka

    28-04-2017 20:30
w dół

Drużyna

10 Nabil
Aankour
  • PozycjaPomocnik
  • Mecze w Koronie68
  • Bramki w Koronie3

poprzedni następny





Miasto Kielce

         


Sponsorzy główni

                          


Sponsorzy

                                                                                                                                                                         


Partnerzy medialni