X

Gorące wydarzenia:

20.03.2017

Nieudana inauguracja juniorów młodszych

Od porażki zaczęli juniorzy młodsi Korony S.A. rywalizację w Lidze Makroregionalnej Juniorów Młodszych. W spotkaniu wyjazdowych 0:1 przegrali z drużyną Górnika Łęczna.

O wyniku spotkania zadecydowała indywidualna akcja zawodnika gospodarzy Dawida Borconia, który w 58. minucie po błędzie naszych obrońców znalazł się w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem Kubą Osobińskim i strzelił zwycięską bramkę. Nasz zespół najbliżej uzyskania wyrównującej bramki był w 70. minucie, kiedy po podaniu Patryka Matachowskiego minimalnie niecelnie uderzał na bramkę Kamil Uciński.

W drugiej kolejce dojdzie do "koroniarskich" derbów pomiędzy zespołami Korony S.A.
i KKP Korona. Mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią na os. Świętokrzyskim w najbliższą sobotę 25.03.2017 r. o godz. 10.00