Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Gorące wydarzenia:

Pracownicy

Elżbieta Wanat - główny księgowy

elzbieta.wanat@korona-kielce.pl

Ewelina Michna-Kulpa - dyrektor klubu

ewelina.kulpa@korona-kielce.pl
 
 
Dominic Niehoff - dyrektor operacyjny marketingu i PR
dominic.niehoff@korona-kielce.pl
 

Katarzyna Dudek - dyrektor ds. marketingu

katarzyna.dudek@korona-kielce.pl

 

Biuro Prasowe:

 

Paweł Jańczyk - rzecznik prasowy

pawel.janczyk@korona-kielce.pl
 





Mateusz Kępiński - pracownik biura prasowego

mateusz.kepinski@korona-kielce.pl

 

 Dział Marketingu i Sprzedaży:

 

Agnieszka Błońska - specjalista ds. marketingu

agnieszka.blonska@korona-kielce.pl
  

Krystian Raczyński - menadżer ds. marketingu

krystian.raczynski@korona-kielce.pl

 

 

Dział Bezpieczeństwa:

 

Marcin Stasieczek - kierownik ds. bezpieczeństwa

marcin.stasieczek@korona-kielce.pl

 

Paweł Gromada - specjalista ds. informatyki

pawel.gromada@korona-kielce.pl

 

 

Dział Administracji Klubem:


Dobrochna Zwierzchowska - specjalista ds. kadrowo-płacowych

korona.sa@korona-kielce.pl

 

Magdalena Habryka - asystent Biura Zarządu

magdalena.habryka@korona-kielce.pl

 

Barbara Łaskawska - specjalista ds. księgowości

barbara.laskawska@korona-kielce.pl

 

Alina Skrzyniarz - specjalista ds. księgowych

alina.skrzyniarz@korona-kielce.pl

 

 

Dział Sportowy:

 

Robert Stachura - koordynator ds. organizacji szkolenia młodzieży

robert.stachura@korona-kielce.pl

 

Łukasz Foks - kierownik drużyn młodzieżowych 

lukasz.foks@korona-kielce.pl 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Sezon 2017/2018

w góre
  • Lech Poznań

    Lech Poznań (w) 1:0

    Ekstraklasa, 9. kolejka

    15-09-2017 20:30
  • Wisła Kraków

    Wisła Kraków (d)

    Ekstraklasa, 10. kolejka

    23-09-2017 20:30
w dół

Drużyna

23 Elhadji Pape Djibril
Diaw
  • PozycjaObrońca
  • Mecze w Koronie31
  • Bramki w Koronie1

poprzedni następny





Miasto Kielce

         


Sponsorzy główni

                            


Sponsorzy

                                                                                                                                                                         


Partnerzy medialni