Nieudany wyjazd juniorów do Krakowa

Bez zdobyczy punktowej wracają z Krakowa juniorzy młodsi. Podopieczni Michała Gębury oraz Marka Graby przegrali z Cracovią 4:2.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy nie cieszyli się z tego długo, bo już w trzy minuty później do wyrównania doprowadzili żółto-czerwoni za sprawą Miłosza Strzebońskiego. Ostatnie słowo w pierwszej połowie należało do Cracovii, która w 34. minucie spotkania powiększyła swój dorobek bramkowy za sprawą samobójczego trafienia.

W drugiej połowie Korona próbowała doprowadzić do wyrównania, ale to Pasy strzeliły trzecią bramkę. Pod koniec meczu, kielczanie, dzięki trafieniu Kacpra Śliwy, zdobyli bramkę kontaktową na 3:2, przywracając tym samym nadzieję na lepszy rezultat. Niestety, 120. sekund później, po błędzie defensywy naszego zespołu, Pasy ustaliły wynik meczu na 4:2, jednocześnie awansując na fotel lidera tabeli Centralnej Ligi Juniorów U-17.

Cracovia Kraków U-17 - Korona Kielce U-17  4:2 (2:1)

Bramki: 22' Wojtak, 34' samobójcza, 53' Kapek, 84' Kafel - 25' Strzeboński, 82' Śliwa.

Cracovia U-17: Łuczak - Ziewiec, Kociołek(80' Hołda), Kapek, Wójcik, Gut, Bociek, Wojtysko, Płonka(46' Łuczyk), Kafel, Wojtak(90+1' Ptak).

Korona U-17: Sandach - Stawecki(46' Żyła), Święcki, Kowalik(80' Skiba), Przybysławski(80' Łubek), Świeczarz(75' Denarczyk), Kośmider(75' Fit), Zwoźny, Lasak(46' Pierzcahnowski), Strzeboński, Śliwa.