Minimalna porażka juniorów U-15

Podopieczni Michała Stachury oraz Kamila Mecha przegrali z rówieśnikami z Wisły Kraków 2:3. Żółto-czerwoni przegrywali już 0:3, ale do końca meczu walczyli o jak najlepszy rezultat.

W pierwszej połowie to goście dyktowali warunki gry. Byli skuteczniejsi pod bramką kielczan i na przerwę schodzili z trzema trafieniami na koncie. Żółto-czerwonym udało się odpowiedzieć jednym golem, którego zdobył Kacper Żabka.

W drugiej połowie, KKP Korona próbowała za wszelką cenę strzelić kolejne bramki. Dopiero w 76. minucie udało im się zdobyć drugiego gola, którego strzelił Olgierd Grudzień. Mimo kolejnych prób, kielczanom nie udało się doprowadzić do wyrównania i przegrali ostatecznie 2:3.

KKP Korona U-15 - Wisła Kraków U-15  2:3 (1:3)

Bramki: 40' Żabka, 76' Grudzień - 7', 16' Stanek, 33' Głogowski

KKP Korona: Piątkowski - Dąbski, Sobieniak, Żabka, Pawłowski, Krzemiński, Zdyb(55' Michta), Oziębło, Kowalski(73' Kozubek), Wawszczyk(60' Grudzień), Wolski.

Wisła: Stępak - Pieniądz(73' Pieniążek), Krzyżanowski, Rachfał(60' Górkiewicz), Przybyłko, Głogowski, Zimnicki(70' Sowa), Urbański, Stanek, Bajor(65' Prochowicz), Madej.