| Rezerwy

Wyjazdowy remis rezerw w Dębicy

Druga drużyna Korony Kielce wraca z jednym punktem z Dębicy, gdzie zremisowała 1:1 z miejscową Wisłoką. Wynik meczu otworzył w 7. minucie Vato Arveladze, a jeszcze w pierwszej połowie do wyrównania doprowadził Michał Domański.

Wisłoka Dębica - Korona II Kielce 1:1 (1:1)

Bramki: Domański (33') - Arveladze (7')

Korona II: Sokół - Prętnik, Dziubek, Bujak (46' Sowiński), Kloc - Górski J. (65' Szałas), Jopkiewicz, Petrović, Arveladze (46' Lioi), Lisowski D. - Piróg (79' Rogoziński)

Koroniarze bardzo dobrze prezentowali się przez pierwsze 30 minut, czego efektem była piękna bramka z rzutu wolnego zdobyta przez Vato Arveladze. - Graliśmy dobrze taktycznie, mimo że Dębica to bardzo trudny teren. Punkty traciło tu już wielu faworytów, np Wisła Puławy - przypomniał trener Sławomir Grzesik.

Niestety kielczanie dość niespodziewanie stracili gola w 33. minucie spotkania. - Mieliśmy swoje szalone 5 minut, w których sami sprowokowaliśmy sytuacje dla przeciwnika. Potem na szczęście wróciliśmy do swojej gry - opisywał trener Grzesik.

Doskonałą okazję miał między innymi Jakub Górski, ale świetną interwencją w sytuacji sam na sam popisał się bramkarz Wisłoki. - Graliśmy ambitnie z zaangażowaniem, ale nie udało nam się zdobyć bramki. Trzeba jednak podkreślić, że mieliśmy bardzo młody skład. Najstarszy na boisku był Vato Arveladze, który przecież urodził się w 1998 roku. Najmłodszy był Jakub Górski z rocznika 2002. Dlatego cenimy ten punkt na trudnym terenie. Trzeba też oddać Wisłoce, że miała bardzo groźne uderzenia z dystansu - stwierdził Sławomir Grzesik.