Wysoka porażka juniorów młodszych w Krośnie

Korona U-17 nie może zaliczyć udanego wyjazdu do Krosna. Drużyna Karpat pokonała kielczan aż 5:2.

Mecz źle rozpoczął się dla przyjezdnych. Już po dziesięciu minutach przegrywali oni 0:2. Potem, po kwadransie gry, Korona musiała sobie radzić w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Przybysławski.

Żółto-czerwoni złapali kontakt w 18. minucie, kiedy to gola zdobył Hubert Świecarz. Do końca pierwszej połowy, podopieczni Marka Graby oraz Michała Gębury, próbowali doprowadzić do wyrównania, ale brakowało im szczęścia przy wykończeniu.

W drugiej połowie Karpaty wykorzystały przewagę jednego zawodnika i już po niespełna dziesięciu minutach prowadzili 5:1. Goście do końca meczu próbowali nawiązać walkę, ale dopiero chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego, Miłosz Strzeboński wykorzystał rzut karny i ustalił wynik spotkania na 5:2.

Następny mecz Korona U-17 rozegra również na wyjeździe. Ich rywalem będzie AP TOP 54 Biała Podlaska.

Karpaty Krosno U-17 - Korona Kielce U-17  5:2 (2:1)

Bramki: 18' Świecarz, 88' Strzeboński.

Korona U-17: Sandach — Sochacki (46' Walkowiak), Kowalik, Święcki, Przybysławski — Płoch (88' Jóźwik), Grabarczyk (57' Stawecki), Zwoźny (60' Pierzchanowski), Strzeboński — Świecarz (68' Denarczyk), Śliwa.